Dove, Regenerating Care Hand Cream

Dove, Regenerating Care Hand Cream

Dove Regenerating Care Hand Cream jest przeznaczony do pielęgnacji nocnej. Zawiera witaminę E w postaci błękitnych granulek, zawieszonych w lekkim, błyskawicznie się wchłaniającym, białym kremie. Witamina E pobudza skórę do regenracji i tworzenia warstwy ochronnej. Krem silnie nawilża i wygladza skórę rąk, pozostawiając lekki film. Formula najlepiej sprawdza się w nocy, kiedy odpowiednio dobrane składniki wzmacniają berierę ochronną skóry. Produkt ma silne właściwości regenerujące, dzięki którym rano dłonie są gładsze, nawilżone i przygotowane na cały dzień zmagania za środowiskiem.

NAJLEPSZY!!!

ŚWIETNY NA NOC, CUDOWNIE NAWILŻA DŁONIE I BARDZO DOBRZE SIĘ WCHŁANIA, UŻYWAM OD JAKIEGOŚ CZASU TEŻ WERSJI NA DZIEŃ, ALE NIE UKRYWAM, ŻE TEN ZASŁUGUJE NA TYTUŁ MOJEGO KWC, DŁONIE MIAŁAM POPĘKANE I ON JE URATOWAŁ!

POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM!

Używam tego produktu od: KILKU TYGODNI

całkiem przyzwoity

Od jakiegoś czasu szukam idealnego kremu dla moich dłoni i testuję prawie wszystkie na które się natknę. Ten muszę przyznać mile mnie zaskoczył, fajna kremowa i nie za gęsta konsystencja, która dosyć szybko się wchłania i pozostawia dłonie nawilżone i gładkie. Pojemność 50 ml to całkiem standardowa, choć mi szybko się skończył, ale to z racji tego, że wiele razy w ciągu dnia go stosowałam.

Używam tego produktu od:niecałe 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:jedno

Super kremik!

Bardzo dobry krem do rąk. Szybko sie wchłania, nie pozostawia łustej warstwy. Dłonie już po minucie są miękkie, gładnie, aksamitne w dotyku. Łagodzi podrażnienia, świetnie nawilża.
Małe, zgrabne opakowanie w sam raz do torebki.
Używam go zarówno na noc jak i w ciągu dnia.
Cena przystępna, w Rossmanie często w promocji :)
Polecam. :)Używam tego produktu od: kliku miesięcy

Max Factor 3

dla mnie idealny

zalety:

male poreczne opakowanie
bardzo przyjemny zapach
latwo sie rozsmarowuje
szybko wchlania
nawilza dlonie
nadaje im gladkosc
krem nie jest bardzo tlusty, jest "lekki"

wady- dla mnie brak

POLECAM ZDECYDOWANIE

widze ze niektorym osobom wydaje sie zbyt malo tlusty a co za tym idzie zbyt malo nawilzajacy.
mialam odwrotny problem z kremem Garniera do suchych rak.
Dove jest, wydaje mi sie, dla osob o normalnej skorze, nie szczegolnie suchej- wtedy jest idealny :]

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyzwoity

Krem generalnie w porządku jednak dla mnie zbyt słaby (mam dłonie suche i w sezonie zimowym czyli IX-V wiecznie przemarznięte).
Pachnie Dovowo, nawilża w miarę, wydajność akceptowalna, cena też. Jednym słowem, mocna trójka.

Używam tego produktu od: parę lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry :)

Plusy:
- świenie natłuszcza i odżywia dłonie,
- specyficzny aczkolwiek dla mnie przyjemny zapach,
- bardzo wydajny,
- super jakość a tami jak barszcz
- praktyczne opakowanie klik-klik.

Minusy:
Pozostawiał taką tłustą powłoczkę dłoniach, ale jak idę spać to absolutnie mi to nie przeszkadzało.

Jestem bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od:

Zbędny

Jest bardziej treściwy niż jego brat w wersji na dzień i ma dodatkowy "bajer" w postaci niebieskich mikrokapsułek, niby z witaminą F - bosko! :D
A tak poważnie - nie widzę różnicy w działaniu między wersją na dzień i na noc... :-/
Kremik dobrze nawilża, zapach ma typowy dla kosmetyków Dove, wydajność raczej niewielką. Nie zaskakuje, ale też nie jest zły, przy czym nie ma sensu kupować dwóch kremów do rąk (oddzielnie na noc i na dzień), jeden wystarczy.

Używam tego produktu od: używam sporadycznie od paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

w porządku

Nie jestem przekonana czy rozróżnienie na krem na noc nie jest tylko chwytem reklamowym.
Ale oprócz tego nie mam zastrzeżeń. Ładnie pachnie, szybko się wchłania i na długo pozostawia ręce gładkie.
Po prostu porządny krem

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:trzy

dobry krem

Krem dość dobrze nawilża. Sprawia, ze dłonie stają się bardziej miękkie. Nie pozostawia tłustej warstwy. Dobrze się wchłania. Ładne i wygodne opakowanie.

Używałam tego produktu przez: parę miesięcy

świetny!!

Naprawdę rewelacyjny krem do rąk!!!

Ma lekką konsystencję,ale jest barrdzo treściwy.
Trzeba go przez chwilkę wcierać w dłonie i można normalnie wykonywać wszystkie czynności.

Po jego użyciu dłonie są miękkiem odżywione i to przez długi czas.
Używam tego kremu do stóp (a są one bardziej wymagające niż dłonie) i również się sprawdza w tej roli.

Rewelacja!!!

Używam tego produktu od:4m-cy

świetny!

kupiłam go zamiast Neutrogeny, bo był prawie połowę tańszy. I mnie nie zawiódł. Stosuję go nie tylko na noc. Nie widzę w tym kosmetyku żadnych wad. Świetnie nawilża i pielęgnuje, jego efekty są widoczne długo po nałożeniu. Przydatny zwłaszcza w zimie. Mam suchą skórę i o tej porze roku moje ręce stanowczo wołają o pomoc. Ten kosmetyk sprawdził się w 100%.

Używam tego produktu od:tygodnia

Lubię:)

Krem według mnie jest bardzo dobry;
-świetny zapach
-dokładne nawilżenie
-szybko się wchłania
-cena nie jest wygórowana i dlatego polecam każdej spróbować:)

Używam tego produktu od:3miesięcy