Nutritive, Elasto-Curl, Aqua-Mousse

Nutritive, Elasto-Curl, Aqua-Mousse

Lekka pianka do układania włosów cienkich i kręconych. Podkreśla skręt włosów, dodaje objętości. Zapobiega `puszeniu się`. Nie obciąża włosów, pozostają one lekkie i miękkie w dotyku.

Cena: ok. 80 zł / 150 ml

znakomita

Nie przepadam za piankami, do tej pory nie znalazłam takiej z której byłabym zadowolona. Tą zakupiłam nie mając pomysłu na kosmetyk do stylizacji, gdyż do tej pory nie znalazłam niczego co by mnie do końca usatysfakcjonowało, bo albo udawało mi się uzyskać zadowalający efekt, lecz przez jeden dzień a następnego już włosy były szorstkie, posklejane i nadawały się do umycia,albo jak większość kosmetyków - obciążały włosy i po kilku godzinach miałam już strąki a nie loki.
Ta pianka jest naprawdę bardzo dobra, powoduje, że włosy ładnie się skręcają, dodatkowo są puszyste i miękkie, dodaje też objętości, sprawia, że fryzura jest lekka, a jednak utrwalona, loki się nie rozkręcają, a następnego dnia wystarczy zwilżyć włosy wodą, a ponownie skręt powraca, nic a nic nie skleja.
Nie zauważyłam też by przesuszała włosy.
Minusem jest niestety - straszna niewydajność! :-(

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

zawiodłam się

Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Opakowanie ładne,zapach też ładny,ale to wszystko.
Nic rewalacyjnego.Po użyciu pianki moje włosy były takie same jak przed,czyli nie tego oczekiwałam.Wręcz miałam wrażenie że moje włosy zaczęły się prostować,a nie na tym mi zależało. Zalezało mi na podkreśleniu moich naturalnch loków.
Dalej więc szukam dla swoich włosów pianki.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:

Jedna z najlepszych :-)

Jedyna, ktora nadaje objetosc, ladny skret i polysk moim niezdecydowanym lokofalom ;-) Mila, lekka pianka, ladne opakowanie, ladny zapach - przyczepiam sie niniejszym wylacznie do malej wydajnosci, co przy tak wysokiej cenie jest nieporozumieniem, powinna byc o polowe tansza, albo wystarczac na co najmniejh 2 razy dluzej, argh. Na 4 gwiazdki jednak zasluguje - i nadal szukam jeszcze lepszej :-)

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

przewrotny

Kupiłam te piankę kiedy zrobiłam sobie trwałą (notabene nieudaną - skręt był praktycznie niewidoczny). Myslałam ,zę ta pianka działa też na "sztuczne"loki. Myliłam sie - nie podkręślała skrętu i sklejała mi włosy. Nie używałam jej. I sięgnęłam po nia niedawno robiąc porządki w kosmetykach już chciałam ja wyrzucić. Noszę teraz super proste (jak druciki) włosy w dłuuugą grzywką. Prostuję je. I ta pianka idealnie nadaje się do podkreślenia i utrwalenia efektu prostowania. Działa lepiej niż stworzony do tego celu fluid L'oreal. Włosy są idealnie proste, nabłyszczone, leciutko obciążone ( w pozytywnym sensie). Jestem zachwycona. Tak więc z podkreślenie loków daje 1 * a za podkreślenie prostowania daje 5 ***** = średnia ***

mało wydajna

używałam pianki wraz z szamponem i włosy wyglądały bardzo ładnie, jednak któregos dnia użyłam innego szamponu i tej właśnie pianki i efekt był mnie widoczny.
Szampon bardzo polecam zaś pianka 0 dobra ale nie warta wysokiej ceny

Bez zachwytu

To dobry, ladnie pachnący kosmetyk podkreslajacy urode falowanych i kreconych wlosow. Swietnie sprawdza sie zwlaszcza na suche wlosy - dla podkreslenia fal/lokow. Pieknie pachnie.Wady to brak spektakularnych efektow - jakich mozna spodziewac sie po kosmetyku tej klasy i dramatycznie mala wydajnosc przy koszmarnej cenie.

Szkoda pieniędzy ;-(

Bardzo się zawiodłam na tym produkcie :-( Nie zauważyłam absolutnie żadnych pozytywnych efektów pianki. Włosy robią się niesamowicie lekkie, "rozgonione" i elektryzujące...brrrrr.... Miałam wrażenie, iż produkt wręcz wysusza włosy. Ponadto jest bardzo niewydajny. Nie polecam nikomu.