Eva Natura Bursztyn, Energizujący szampon do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Szampon z biokompleksem bursztynu (zawierającym substancje aktywne) i glikogenem ("wysokoenergetycznym komponentem pochodzenia morskiego"). Wzobgacony o bardzo delikatnie myjące środki, które nie do końca dają sobie radę z tłustymi włosami.
Funkcja energizująca ma nadać włosom puszystość i połysk, w efekcie odejmuje im żywotność.
Jak cała seria bursztynowa, łagodnie i przyjemnie pachnie.

bardzo dobry.

Lubię szampony Polleny Ewy, a linia bursztynowa to jedna z moich ulubionych.

Szampon jest tani, wydajny, świetny do codziennego stosowania. Dobrze oczyszcza włosy, pozostawia je miękkie i błyszczące. Faktycznie zawiera wyciągi z bursztynu, dodatkowo ma filtr UV, który latem jest niezbędny.

Całkiem porządny szampon, zamierzam jeszcze przetestować ten z lnem. :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bursztynowe kosmetyki górą :)

Polski szampon. Cenię sobie to :)
Podobnie jak carmen, również stosowałam z jantarem z farmony. Rezultaty zadowalające.

Produkt jest dobry. Włosy po wyschnięciu są puszyste, pogrubione i uniesione :)
POlecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Dobry w swojej cenie

Kupiłam szampon, gdyż równocześnie przeprowadzałam kurację z jantarem z farmony. Połączenie było idealne :)
Jeśli chodzi o sam szampon to jest w miarę ok :) Trochę plącze włosy, ale nie narzekam. Dodaje objętości, włosy są puszyste po umyciu.

Używam tego produktu od: z przerwami 1,5 miesiąca

Świąteczny makijaż

Mat :(

Niestety sprawił, że moje włosy straciły piękny blask :(. Nigdy mu tego nie wybaczę, nigdy go nie kupię. Jedyny plus tego szamponu to cena, która jest niska w stosunku do pojemności...
Recenzja: ...

całkiem niezły

Całkiem fajny szamponik. Nie robi nic złego, nie mam po nim łupieżu, nic mnie nie swędzi, nie obciąża włosów. Niestety nie zmniejsza też ani trochę przetluszczania (ale tego nie zrobił jeszcze żaden szampon...). Nie odpowiada mi zapach (kwestia indywidualna) i opakowanie (niewygodne, przelewam do pojemnika z pompką). Tani i łatwo dostępny, wydajność przeciętna, konsystencja raczej rzadsza.

Dobry i polski

Kupiłam ten szampon na chandrę i był to dobry zakup.Zapłaciłam za niego w promocji ok.3 zł.Zapach przypomina mi woń karmelu.Oczyszcza,nawilża i nie przetłuszcza włosów.
Sprawia,że włosy sa sypkie i lśniące czego nie potrafią zdziałać takie kosmetyki jak np.Elseve.
Mogę kilka dni ok.2 chodzić i się nie martwić o mycie głowy.

całkiem,całkiem...

Ostatnio doszłam do wniosku,że nie będe wydawać pieniążków na drogie szampony,przecież mają tylko myć i nie plątać włosów.Bursztynowy szamponik Polleny,dobrze się pieni,sprawia,że włosy są czyste i nie przetłuszczają się szybko,ma też miły zapach,jedyny mankament to taki że plącze włosy,ale ja i tak używam odżywki.Po dłuższym stosowaniu nieznacznie wysusza włosy,dlatego stosuje go od czasu do czasu.

Dobry

Ten szampon jest naprawdę dobry. Nie rewelacja ale też nic złego nie robi z moimi włosami a wręcz przeciwnie. Są miękkie i ładne.
Szampon nie jest zbyt wydajny ale też jego cena jest maleńka - ja zapłaciłam 3,99zł w jakimś markecie. Ale był chyba w nowym opakowaniu gdyż było inne niż te w zgłoszeniu. Teraz kupiłam inny szampon gdyż nie chcę przyzwyczajać włosów do jednego, ale pewnie jeszcze go kupię :)

Używam tego kosmetyku: dwa miesiące/ ilość zużytych opakowań: 1

Na długo w mojej łazience

No ja mam wręcz przeciwne zdanie, co do tego szamponu !!! Dla mnie jeste on rewelacyjny. Dodam tylko, że mam jego nową wersję, w nowej butelce i być może coś tam ulepszyli w składzie. Ale opis na butelce pozostał ten sam, płacę też za niego 4-5 zł, a nie jak podana tutaj cena - 10zł.
Mam włosy przetłuszczające się i cienkie, które muszę myć codziennie, na dodatek jest ich mało. Ten szampon zwiększa objętość włosów - dodaje puszystości i faktycznie ma się wrażenie, ze włosy są bardziej witalne, jest ich więcej, bardziej unoszą się od skóry głowy - ja bym to tak opisała. Takie wirujące kosmyki. Poza tym szampon dłużej utrzymuje świeżość włosów od innycb szaponów przeznaczonych dla fryzur przetłuszczających się, choć zaznaczam, ze i tak muszę myć włosy codziennie. Dla mnie jest naprawdę dobry, choć mam wymagające włosy i skórę głowy (czasem swędzi od innych szamponów i robi się łupież). Ma dodatkowo miłą, taką jedwabistą konsystencję i fajny zapach, który mi przypomina trochę toffi lub cukierki krówki.

Nic szczególnego

W mojej opinii najwyżej przeciętny. Stosowany sam lekko wysusza i plącze włosy, nie wpływa ani na polepszenie, ani na pogorszenie stanu przetluszczania. Włosy po jego użyciu nie są w jakiś szczególny sposób błyszczące. Wielka szkoda, że do niedawna chcąc kupić rewelacyjną odżywkę z tej samej serii trzeba było kupić ten produkt.
W żaden sposób mi nie zaszkodził jedynie nie mogłam się doczekać, kiedy się skończy. Nie tęsknię za nim i generalnie nie polecam, wg mnie lepiej zainwestować w coś droższego, conajmniej przyjemność większa.

nie!

Szampon, którego działania na włosy własciwie nie widać. Mam wrażenie,że są niedomyte (a przecież miał być do tłustych!!!.) Jednak tym, czego nie mogę mu wybaczyć, jest maksymalne przetłuszczanie się po nim włosów. To chyba najbardziej beznadziejny od tej strony (regulacja) szampon do włosów PRZETŁUSZCZAJĄCYcH SIĘ jaki miałam.