Avon, Aqua, Żel pod prysznic dla mężczyzn

Avon, Aqua, Żel pod prysznic dla mężczyzn

Żel pod prysznic dla mężczyzn w wygodnej butelce. Gęsta konsystencja i piękny zapach. Tygrys uwielbia i jak mu się skończy to niecierpliwie wypytuje kiedy mam odebrać zamówione kosmetyki! Mówi to samo za siebie :D

jestem po prostu czysty

zakupiłem sobie nowy żel, właśnie ten, Spełnia swoją rolę, gdyż jestem po prostu czysty i świeży po takiej kąpieli, ale moim zdaniem jest trochę zbyt gęsty, bo najcęściej biorę szybki prysznic i wolę jednak rzadsze płyny. ładnie pachnie, jest wydajny i niedrogi. Ale nie wiem, czy go jeszcze kupię

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

miły zapaszek

Mój facet go uwielbia chce go zamówić za każdym razem gdy mu się skończy, gdy powiedziałam że Avon wycofuje serię Aqua zasmucił się :( ale na szczęście pojawia się w ofertach netto (przecież muszą wyprzedać za[asy magazynowe;) ) Żel jest wydajny, ładnie się pieni i ma fajny męsko-męski zapach ;)

dobry

Zel dobrze sie pieni, ale jest taki sztampowy, tj. pospolity zapach i zwyczajna butelka.
Zreszta za ta cene i od tej firmy nie ma co wymagac.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

oki

zapach ladny, wydajny i moj mezczyzna sobie go chwali :) no i cena jest oki a nawet jak zrobia w wersji 400 ml to bardzos ie oplaca :) aha ladny zapach utrzymuje sie na skorze dosyc dlugo :)

średnio na jeża

Żelik bardzo dobrze sie pieni i fajnie sie nim myje.Przez kilka chwil czuć efekt nawilzenia,jednak znika szybko.Zapach nie utrzymuje sie zbyt długo.Ogolnie jest ok,ale byc moze znajde cos lepszego

kobieta też może..

Niby dla mężczyzn.., ale odkąd raz spróbowałam, często go sobie "pożyczam";) Świetnie odświerza i pachnie, ale później na skórze ten zapach nie jest już tak mocny by czuć mnie było mężczyzną;) jest delikatny, widocznie jakoś neutralizuje się z moją skórą, w dodatku nawilża, ja nie potrzebuję już po nim balsamu:)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

prawdziwie męski ;-))

Oczywiście to nie ja zużyłam ten żelik ;-). Zgadzam się z poprzedniczką- no, więc tak: fajnie pchnie( zapach utrzymuje się na skórze), jest wydajny, dobrze myje .....
Ogólnie rzecz biorąc mój chłopak bardzo go lubi :-)

Dobry!

Naprawde swietny zel-moj facet go uzywa- ma bardzo ladny zapach ktory dluugo zostaje jeszcze na skorze...jest bardzo wydajny i naprawde tani(w czasie promocji mozna kupic 400 ml za 9,90zl) to naprawde grosze jak za tak wydajny i naprawde fajny zel pod prysznic.POLECAM!!:)

Bardzo dobry

Bardzo przyjemny żel o pięknym zapachu, rzeczywiście dość wydajny. Dużą zaletą jest wygodne opakowanie. Jeden z ulubionych mojego męczyzny. Mnie podoba się delikatny zapach świeżości jaki pozostawia na skórze :)Nie dopatrzyłam się żadnych wad tego kosmetyku. Ilość zużytych opakowań: 3

Tygrys go uwielbia!

Mój tygrys nie wyobraza sobie kożystania z innego żelu ( który o ile wiem jako szampon sprawdza sie równie dobrze )Jest niesamowicie wydajny, starcza na ok 1.5 miesiaca. zapach na ciele utrzymuje się długo. Po prostu żel wszechczasów. Tylko czemu żele z tej samej serii ale damskie nie sa takie dobre??? Ilość zużytych opakowań: ok 5 i na tym napewno nie koniec...