Cap Soleil, Lait Apaisant apres-soleil (mleczko łagodzące po opalaniu)

Cap Soleil, Lait Apaisant apres-soleil (mleczko łagodzące po opalaniu)

Zawiera olejek palmowy i sezamowy o właściwościach łagodzących, uśmierzających i zapobiegających wysuszaniu skóry. Mleczko eliminuje podrażnienia i zaczerwienienia spowodowane zbyt długą kąpielą słoneczną. Wyrównuje poziom nawilżenia skóry, podtrzymuje opaleniznę, powoduje że skóra odzyskuje blask, świeżość i delikatność. Jest gładka i elastyczna. Mleczko nakładać na twarz i ciało po każdej ekspozycji słonecznej. Jeśli jest to konieczne, czynność powtórzyć. Przed użyciem wstrząsnąć.

KWC!

Już go w prawdzie nie kupię bo weszła nowa seria ale muszę przyznać, że było to moje ulubione mleczko po słońcu.
super konsystencja, lekki zapach, przyjemnie chłodził i zdecydowanie przynosił ulgę opalonej skórze, co w tym kosmetyku jest najważniejsze.

Opakowanie też całkiem praktyczne :)

same plusy; szkoda, że go już nie ma.

Używam tego produktu od 4 lat

Zapach mniam mniam

Pięknie pachnie kokoskiem!
Swietne po opalaniu, nawilża, lagodzi a co szczegolnie mi sie podoba - fajnie nabłyszcza skórę, bowiem opalenizna plus nablyszczenie to naprawde to co tygrysy lubia najbardziej!
Zawsze mam to mleczko przy sobie w okresie wiosenno-letnim.
Bardzo je lubie.

Używam tego produktu od: lat 90.
Ilość zużytych opakowań: pewnie z 12

super ulga

Kiedyś kupiłam go przypadkiem w sklepie wolnocłowym wyjeżdżjąc na wakacje i okazał się bingiem. Bardzo delikatny i przyjemny zapach, lekkie rozprowadzanie i naprawdę wyczuwalna ulga po zastosowaniu. Dobrze nawilża skórę.

Ilość zużytych opakowań:2-3

Manicure - velvet nails

fajny był

To był dobry balsam po opalaniu. Piszę "był", bo przestałam się opalać i nie potrzebuję takich kosmetyków:D
Stosowałam go dwa lata temu w wakacje i pamiętan, że:
+ łatwo się wchłaniał, łatwo rozprowadzał - miał lekką kosystencję, jak to balsam...
+ bardzo ładnie pachniał
+ cena nie była wysoka (kosmetyki yves rocher kupuję tylko z co najmniej 40% zniżką:) )
+ łagodził i lekko chłodził skórę po dniu na plaży - ale nie uzywałam na skórę "spaloną", także nie wiem, jak wtedy by działał...

No i tyle. Kiedyś go uwielbiałam, teraz - cieszę się, że nie potrzebuję takich balsamów:)

Używam tego produktu od: używałam dwa miesiące (nie codziennie)

bardzo dobre

Swietne mleczko! Stosowalam je w ubiegle wakacje, kiedy wiekszosc czasu spedzalam nad woda. Szybko i skutecznie zlagodzilo wszelkie poparzenia. W dodatku zaostawialo na skorze cudowny, lekko kokosowe zapach :)
Jedyny minus - szybko sie skonczylo, bo zeby byly efekty, musialam go stosowac pare razy dziennie.

Ilość zużytych opakowań:jedno

Bajeczny, najlepszy,boski..

Ten balsam to poprostu istne cudo!!
Kupilam po raz pierwszy na wakacje i od tego momentu mam 2 opakowania stale w szufladzie na upojne wieczory z ukochanym, ktory wprost ubostwia ten zapach..
Zapach jest nieziemski, konsystencja swietna, daje sliczny ,,blask" na nogach, pachnie jeszcze dlugo potem, latwo sie rozprowadza i do tego slicznie wyglada..
Ale nie kupujcie go..chcialabym pachniec nim tylko osobiscie..!!:))

Używam tego produktu od:2 lat

średni

Moim zdaniem ten balsam jest średni dobrze nawilża i tyle nie zauważyłam aby chłodził i ma jedna wade strasze po nim ręce sie kleją. plus za ładny zapach i lekką konsystencję.

Cudownie pachnie!

Wspaniały kosmetyk. Odkryłam go w ubiegłym roku nad morzem. Weszłam do łazienki po koleżance i oczarował mnie unoszący się tam zapach kosmetyku Yves Rocher! Mleczko jest leiste ale bardzo szybko się wchłania, nie klei się i doskonale chłodzi oraz nawilża nawet po solarium. Zapach jest słodki, troszkę landrynkowy ale nie cytrusowy, jest baradzo, bardzo trwały! Dla mnie boski! Dobry nie tylko na lato, jedyny minus to wydajność ale zrobię zapasy na zimę! A, od tego roku zmieniło się opakowanie!

Polecam :)

Bardzo dobry balsamik po opalaniu. Świetnie nawilża i pielęgnuje skórę. Nadaje się do zarówno do ciała jak i do twarzy.
Łagodzi podrażnioną słońcem skórę, koi i odżywia. Nie pozostawia lepkiej warstwy, szybko się wchłania. Poecam :)

bardzo dobry

Zawsze po opalaniu ratuje moją skórę :) mile chłodzi, nawilża a do tego pachnie rewelacyjnie :D Poręczne opakoanie, zmieści się do każdej torebki.

3 w 1

Różne serie kosmetyków słonecznych (a od pewnego czasu także Cap Soleil) zawierają po kilka typów preparatów "after sun": inne dla schłodzenia i ukojenia podrażnień, inne dla nawilżenia i regeneracji, inne dla przedłużenia trwałości opalenizny. To mleczko spełnia naraz wszystkie te funkcje, co przydaje się szczególnie podczas wyjazdów. Co więcej, ono rzeczywiście działa. Po zastosowaniu podrażnienia ustępują, skóra jest miękka, nawilżona i ładnie wygląda, także dzięki olejkom palmowemu i sezamowemu, które zostawiają delikatnie błyszczącą warstwę. Do tego super zapach, kojarzy mi się z latem. Polecam jako balsam do ciała na całe lato.

średni

Kosmetyk ma leistą konsystencję i zapach jak mleczko do opalania z tej samej serii – owoce? Całkiem dobrze chłodzi i nawilża skórę i nadaje się nawet jako balsam do ciała bo dobrze spełnia zadanie balsamu; mimo to średnio go lubię używać i przez całe wakacje nie zużyłam nawet 1/10 opakowania. Łatwo się wchłania i nie zostawia tłustej warstewki; łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.