Perfect Concealer

Perfect Concealer

Idealny do tuszowania cieni pod oczami i przebarwień skóry. Polecany do tuszowania większych partii skóry. Kremowa konsystencja ułatwia rozprowadzanie i cieniowanie. Aplikator z gąbeczką ułatwia nakładanie i umożliwia utrzymanie higieny.
Główne składniki:
- pantenol: nawilża, zapewnia skórze delikatny, zdrowy wygląd,
triclosan: o właściwościach leczniczych, zapobiega powstawaniu drobnych wyprysków,
witamina E: antyutleniacz, neutralizuje wolne rodniki,
alantoina: ożywia i poprawia stan skóry.

Porażka

Chyba pierwszy raz kupiłam kosmetyk bez wcześniejszego wejścia tutaj. I niestety mam za swoje :( Pani w Douglasie zareklamowała mi ten korektor jako rewelację. W domu okazało się, że to najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek miałam w ręce. Korektor jest niesamowicie gęsty i toporny. A przy tym kiepsko kryjący... Najpierw próbowałam go wklepywać, ale marnie to wyglądało. Potem wsmarować i już było ciut lepiej. Tworzy nieestetyczne, odznaczające się na twarzy placki. Mam odcień o1 i przy mojej dosyć jasnej cerze za ciemny. Dam mu jeszcze szansę w lecie, ale nie sądzę, żeby to cokolwiek zmieniło... Plus za higieniczne opakowanie. Cena przy tych "właściwościach" jest po prostu śmieszna.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Wielka pomyłka

Jest to zdecydowanie najgorszy korektor na jaki się natknęłam. Jest supergęsty, bardzo szybko tężeje na skórze uniemożliwiając praktycznie rozprowadzenie i tworząc nienaturalnie wyglądające grudki, również kolor jest bardzo podejrzany gdyż w każdym świetle wygląda inaczej. Jedyną metodą na rozsmarowanie tego czegoś jest nałożenie odrobiny i NATYCHMIASTOWE wklepanie w skórę. Kilka sekund później staje się to już niemożliwe. Generalnie rzecz ujmując jest to jakaś maksymalna porażka kosmetyczna. A no i jeszcze ta cena... przy takiej jakości jest zupełnie niepoważna.

Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę się z tym samym

Najgorszy..

To najgorszy korektor jaki kiedykolwiek kupiłam.. jest gesty, ciężki, o nałożeniu pod oczy można zapomnieć.
Po nałożeniu "pędzelkiem" go na skorze tworzy jedna wielka "grudę", której nie mozna w zaden sposob rozsmarować.
Nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: kilka nieudanych prob
Ilość zużytych opakowań: 1 (prawie w calosci wyrzucone do kosza)

Jak makijażem powiększyć usta

knot jakich mało

Miałam go raz i nawet nie zużyłam do końca, tylko wstydliwie wyłożyłam na jakiejś ławce w parku - może komuś podpasuje akurat, chociaż wątpię. Zerowe krycie, a w dodatku jakoś dziwnie zalega na twarzy - nie umiem rozgryżć tego paradoksu. Wyjątkowo nietwarzowy, bo nie wtapia się w skórę. Dziwi mnie, że Isadora tak się zmoczyła tym produktem.

Używam tego produktu od: cztery lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1, w dodatku niecałe

totalna klapa

Ten "korektor" to kiepski żart. Mam wrażenie że osoby piszące o nim pozytywnie chyba są podstawione przez firmę:)
Korektor ten zbija sie w grudki, nie da się go "wtopić" w skórę, nie kryje, wysusza, jednym słowem dno. To podkreślacz niedoskonałości skóry.

Używam tego produktu od:0
Ilość zużytych opakowań:nie zużyłam nawet jednego...

Straszny bubel!

Cóż, mogę się w pełni podpisać pod recenzją Akiny. Ten korektor to żałosna pomyłka! To najgorszy tego typu produkt jaki miałam. Odradzam! Ma fatalną konsystencję, jest gęsty i tępy, jakiś suchawy i rozprowadzenie go równą, cienką warstwą pod oczami jest niemożliwe (a w tym mam akurat wprawę). Na skórze pod oczami zbija się i tworzy brzydkie plamy. Nie, nie i jeszcze raz nie! Dodatkowo wysusza skórę pod oczami, a wydaje mi się że moja jeszcze lekko podrażnia. Jest po prostu do bani i jak ktoś szuka korektora pod oczy, niech się trzyma od niego z daleka. Jedyne zastosowanie jakie tu widzę to punktowo na krostki, pod podkład, sprawdza się lepiej, nieźle kryje. Ale wydaje mi się jednak że z założenia był to korektor pod oczy...

Jak dotąd najgorszy...

Dodałam, więc wpadałoby w końcu go ocenić... Wielokrotnie dałam mu szansę, ale jest po prostu fatalny... Okropnie ciężko się rozprowadza, za szybko zasycha tworząc nieestetyczne plamy cięzkie do rozsmarowania, jest "tępy" i po jakimś czasie ciemnieje. Słowem- bubel... Nie polecam!!

Tępy..

Ma fajne bardzo naturalne odcienie, higieniczne opakowanie i jest latwy w aplikacji. Dobrze kryje cienie pod oczami, z krostkami radzi sobie juz troche gorzej. Co najgorsze jest tepy, ciezki i gesty. Nadaje sie tylko pod podklad. Ale nie wysusza skory. Jest trwaly, nie splywa, nie wazy sie. Po prostu dobry :) i dosc wydajny :) Ilość zużytych opakowań: 1

spelnia oczekiwania

Korektor ktory stosowalam pare latek temu. Wtedy dla mnie to byla rewelacja...gesty,rewelacyjnie kryl, bardzo bardzo trwaly. Teraz? trudno powiedziec bo technologia kosmetyczna chyba jednak poszla do przodu a ze znam pare fajnych, trwalych i perfekcyjnie kryjacych korektorow nie tak mimo wszystko ciezkich.

Swietny!

Bardzo dobry korektor, najlepszy jaki do tej poro mialam. Ladnie kryje cienie pod oczami, jak rowniez zaczerwienienia. Jest trwaly. Zuzylam jedno opakowanie, jednak na pewno kupie nastepne.