Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

AA, AA Body, Balsam do ciała kojąco-odżywczy

AA, AA Body, Balsam do ciała kojąco-odżywczy

Bogaty w składniki odżywcze balsam wchłania się natychmiast po nałożeniu. Zapewnia skórze gładkość i miękkość. Został wzbogacony o wyciąg z zielonej herbaty i alantoinę, które dziełają łagodząco na podrażnioną i zaczerwienioną skórę, przynosząc jej szybkie ukojenie. Witamina E chroni przed szkodliwym wpływem środowiska naturalnego. Sok Aloe Vera i kompleks głęboko nawilżający zapobiegają wysuszeniu skóry i dostarczają jej niezbędne witaminy i mikroelementy.
Nie zawiera barwników, pH neutralne, nie testowany na zwierzętach, z hypoalergiczną kompozycją zapachową.

Cena: ok. 22 zł / 250 ml

pięknie pachnie

Tak...zapach pierwszy zwraca uwagę. Jest świeży, przyjemnie pachnie nie tylko w opakowaniu ale i na skórze. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, jest gęsty, kremowy. Swoją rolę wypełnia, używam go i po goleniu i po opalaniu, nawilża i zmiękcza skórę. Nie wiem czy faktycznie koi zaczerwienienia bo takowych nie miałam. Myślę że warto go wypróbować, jest godny polecenia, tylko wydaje mi się że Oceanic przesadził z ceną. 22 zł to chyba jednak za dużo, konkurencja, np. Dove czy Garnier mają tańsze, a bardzo dobre balsamy.