Syoss, Blond & Highlights, Shampoo (Szampon dla włosów blond)

Syoss, Blond & Highlights, Shampoo (Szampon dla włosów blond)

Przeznaczony do włosów blond i z pasemkami. Podkreśla refleksy w kolorze blond - zarówno naturalne, jak i farbowane. Dodatkowo kosmetyk dba o delikatną strukturę włosa i ochroni włosy przed przesuszeniem dzięki formule Pro - Cellium Keratin.

Super

Szampon Syoss ,pięknie podkreśla refleksy na farbowanych blond włosach.Włosy po umyciu są lśniące i wyglądają zdrowo.Nie są przesuszone i łatwo się rozczesują.Nawilża,ale nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.Dobrze się pieni i ma przyjemny zapach.Jest bardzo wydajny.

nie dla mnie

Jedyny produkt marki Syoss z którego nie byłam zadowolona. Dostałam po nim łupież pierwszy raz w życiu. Tego się nie spodziewałam. Nie zauważyłam też poprawy w wyglądzie swoich blond pasemek które wtedy miałam. Włosy wcale lepiej się nie rozczesywały. Szampon zawiera detergenty ( w tym SLES) i zapewne to było przyczyną łupieżu. Z drugiej jednak strony używam inne szampony z SLES i nie dostaje łupieżu, tak więc w Syoss musiała być jak dla mnie nadzwyczaj wybuchowa mieszanka detergentów.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Ekstra

Ten szampon jak dla mnie jest rewelacją. !
Na początku się bałam bo testowalam inne szampony syossa i były dla mnie totalna klapa. Włosy były po nich tragiczne. ten okazal se rewelacja
Plusy
*włosy po nim nie puszą się
*nie wyglądają na tak mocno zniszczone
*przyjazny w zapachu
*nie musze używac odżywek aby rozczesac wlosy
*nie wysusza
*nie przetłuszczają się włosy
*cały czas myje nim włosy od 4 miesięcy jest już koncówka ale jak dla mnie to bardzo długo go mam.
*poprawia kolor blondu
*dobra cena:)

Nigdy jeszcze nie spotkalam sie z takim szamponem brunetki moga zalowac ze syoss nie stworzył takiego szamponu dla ich włosow.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

John Frieda - reklama

Supcio! ;)

Jest jak dla mnie najlepszym szamponem jaki dotąd miałam.
+dobrze się pieni
+przyjemny zapach
+zapach długo się utzrymuje
+włosy są po nim miękkie
+troszkę nabłyszcza je
+wydajny
+łatwa dostępność
100% Polecam :)

Okropny

Niby szampon do PIELĘGNACJI włosów blond, niestety u mnie zamiast je pielęgnować ZNISZCZYŁ. Włosy były maksymalnie przesuszone, łamliwe, matowe, oklapłe i niemiłosiernie splątane po każdym myciu. Po zużyciu całej butelki (o zgrozo, największy błąd mojego życia) włosy nadawały się jedynie do ścięcia!
Nigdy więcej nie użyję niczego z tej firmy !!!!

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz

super

Uzywam produktu regularnie od kilku miesięcy na zmianę z Alterrą.

+cena (za 500ml z pompką zapłaciłam w Rossmanie 9.99zł)
+wydajność - starcza na bardzo długo
+mocno się pieni i nie trzeba wylewać pół buteleczki jak w przypadku alterry
+opakowanie z pompką pozwala zaoszczędzać produkt
+włosy pozostawia lśniące
+podkreśla połysk blond włosów
+uratował moje niesforne włosy niczym pudel

- nie ma:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacyjny

Szampon dostałam od przyjaciółki której niestety nie służył. Na szczęście u mnie sprawdził się idealnie. Długo stal na półce i czekał na swoją kolej, aż w końcu zaprzyjaźniliśmy się na dobre ;) Jest super wydajny, bo używałam go kilka dobrych miesięcy a dostałam i tak nie pełną butlę. Nie dostrzegam żadnych minusów.
+ super wydajny
+ nadał moim włosom zdrowy połysk
+ pięknie pachnie
+ bardzo się pieni
+ nie obciąża włosów
+ spokojnie mogłam go używać bez odżywki i nie było problemu z rozczesaniem włosów
+ nie wyglądam po nim jak pudel

Będę do niego wracać

Szampon kupiłam zupełnie przypadkiem w supermarkecie, bez wcześniejszego czytania opinii, składów itp. I jestem bardzo z tego zakupu zadowolona

+ szampon jest w dużej wygodnej w użyciu butli
+ ładnie pachnie
+ ma przyjemną aksamitną konsystencję
+ dobrze się pieni
+ łatwo spłuje
+ pozostawia włosy błyszczące, świeże, lekko nawilżone - jest to jeden z niewielu szamponów którego nie boję się użyć bez maski czy odżywki, po umyciu głowy nawet dłonie mam takie miękkie i przyjemne :)
+ ma działanie podobne do niebieskiego szamponu z joanny - rozjaśnia lekko włosy, z tym że tutaj nie ma obawy, że zostanie niebieska lub zielona poświata na głowie
+ jest łatwo dostępny

Nie będę się wypowiadać na temat wydajności, bo ja nie umiem używac mało kosmetyków - na szczęście tylko tych pielęgnacyjnych ;)

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze na wykończeniu

Bardzo na tak

Szampon kupiłam za niecałe 13 zł,500ml-pojemność super :) szampon ma bardzo przyjemny zapaszek,szampon ma kolor taki złotawy-taki sam jak mój ukochany Sunsilk :) Szampon bardzo dobrze się pieni. Włosy po jego użyciu są miękkie. Zauważyłam że moje i tak jasne włosy jeszcze bardziej po nim zjaśniały. I są bardziej bujniejsze i podatne na układanie. Jestem zadowolona z tego szamponu. Tani,pojemny i dobry w trzech słowach.

Ilość zużytych opakowań: jeden

SUPER!

Szczerze mówiąc kupując ten szampon byłam pełna obaw, bo już raz miałam szampon firmy Syoss i niestety mnie zawiódł.

Ale z tym szamponem jest inaczej :) Bardzo mile mnie zaskoczył!

Oczywiście używam razem z odżywką również Syoss BLOND.

Wszystko, co jest napisane na opakowaniu jest prawdą. Super podkreśla blond refleksy i włosy wyglądają pięknie :) Nawet troszkę rozjaśnia, co bardzo mnie cieszy, bo mam włosy naturalne blond i nie zamierzam farbować, a chciałabym je troszkę rozjaśnić.

Bardzo wydajny :)

Jedyne czego nie lubię w tym szamponie, to zapach, ale to kwestia gustu :)

POLECAM!

Najlepszy

Szampon jest super :)
-pięknie pachnie,
-dobrze się pieni,
-bardzo wydajny,
-włosy są bardzo puszyste i miekkie.
Nie wiem czy nadaje włosm refleksy, bo latem robią mi się od słońca.

Polecam wszystkim :)

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

super

Bezapelacyjnie najlepszy szampon do włosow blond.Wydajny,dobrze się pieni,ma miły zapach,włosy dobrze się po nim rozczesują.Po wysuszeniu są miekkie i błyszczące,dobrze się układają.Rozświetlił mi jaśniejsze pasemka i co najważniejsze nie nadał mojej czuprynce znienawidzonego żółtego odcienia.Polecam wszystkim blondyneczką

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące