Johnson's Baby, Ochronny krem przeciw odparzeniom

Johnson's Baby, Ochronny krem przeciw odparzeniom

Sprawdź ceny produktu

Hipoalergiczny, ochronny krem przeciw odparzeniom. Już od 1-go użycia, pomaga on odbudować naturalną barierę skórną i łagodzi podrażnienia, chroniąc najmłodszych przed pojawieniem się stanów zapalnych okolic pieluszkowych.

Taki sobie

Ten krem kupiłam na przecenie w Rossmannie, raczej tak to bym nie zwróciła na niego uwagę, gdyż mam inne preparaty na przeciw odparzeniom, no ale skusiłam się na niego. Krem jest gęsty, o kolorze białym i przepięknym zapachu. Dobrze się go rozprowadza po skórze i nawet szybko wchłania. Co do samych efektów to niezbyt jestem zadowolona, ponieważ średnio poradził sobie jako krem przeciw odparzeniom. Po wysmarowaniu skóry dziecka pojawiły się lekkie zaczerwienia. A jeżeli już dziecko ma lekko nawet odparzenia to nie pomaga. Raczej nie kupię go ponownie, są inne lepsze kremy, które chronią i pomagają.

Super krem

Używam tego kremu dla mojego malamucha od kiedy się urodził, jest już z nami ponad 10 miesięcy. Bardzo dobrze działa na skórę mojego synka i problem zaczyna się, gdy nam się skończy. Po innych ma uczulenia. Bardzo polecam!

Kontrowersyjny

Z kremem miałam kilka razy w życiu do czynienia. Zarówno ja jak i mój syn korzystaliśmy z niego. Produkt jest zamknięty w wygodnej tubce. Sam jest w postaci jakby pasty. Jest bardzo wydajny.

Jeżeli chodzi o dziecko:
- powodował małe podrażnienia skóry a ponoć miał je leczyć.
- szybko wsiąkał

Jeżeli chodzi o mnie:
- pomaga na podrażnienia po goleniu i leczy różne krostki
- szybko się wchłania

Podsumowując nie wiem czy kupię go ponownie bo są dobre specyfiki po niższej cenie.

Używam tego produktu od: Kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Kilka tubek testowych

Polecam !

Kremik prześlicznie pachnie, bardzo łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, nie lepi się, nie zostawia plam na ubraniach, łagodzi wszelkie podrażnienia, bardzo łatwo go usunąć.