Oriflame, Problem Solvers, Skin Vitality Multi Vitamin Day Cream (Multiwitaminowy krem na dzień)

Zgłoszony przez Izę:

Za ten krem jestem gotowa oddać wiele (innych kremów;). Nie bez powodu nagrodzony Oskarem przez magazyn "Kosmetyki". Jest jak prawdziwy sok multiwitaminowy - szkoda że nie można się napić :)))

Skład: aqua, glycoproteins, glycerin, isopropyl myristate, citrus limonum, passiflora incarnata, sesamum indicum, cetyl alcohol, dimethicone, butyrospermum parkii, sorbitan stearate, propylene glycol,ginkgo biloba, petrolatum, glyceryl stearate,peg-100 stearate, zinc aspartate, copper aspartate, magnesium aspartate, manganese aspartate, tocopheryl acetate, panthenol, ascorbyl methylsilanol pectinate, laminaria digitata, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben,propylparaben, butylparaben, carbomer, imidazolidinyl urea, parfum, sodium hydroxide, retinyl palmitate, ci 77019, ci 77120, ci 77891.

Cena: 5 zł / 30 ml

no dla mnie bomba

Super:). Czyni ze skora cuda, niech sie wzystkie diory i chanelle schowaja!!! Zwlaszcza za taka cene do jakosci. Wspaniale nawilza, matyje, wygladza i wyraznie odzywia zmeczona i zestresowana skore, szkoda ze nie ma filtrow ale i tak nie odejme gwiazdki bo jest swietny pod makijaz i zawsze mozna uzyc podkladu z filtrem. Serdecznie polecam.Spektakularne efekty w krotkim czasie..

super

Świetny krem-skóra jest po nim rozpromieniona,gładka,nawilżona, wygląda zdrowo. Opakowanie bardzo praktyczne,konsystencja bez zarzutu, zapach śliczny.Brakuje tylko filtrów SPF. Ale poza tym rewelacja-po dłuższym stosowaniu zniknęły jakimś cudem moje drobne problemy ze skórą,teraz nawet od święta nie pojawiają mi się chociażby drobne "syfki". ;) Polecam dla bezproblemowej młodej skóry,najlepiej na wiosnę.

zużyłam jedno opakowanie.

średni

Plusy:przyjemny zapach i higieniczne opakowanie(pompka)<BR>Minusy:podczas stosowania żadnych rewelacyjnych zmian na mojej skórze nie zauwarzyłam,poza tym jest malo wydajny(musiałam nakładać kilka razy zanim znikło uczucie ściągnięcia jakie mam po myciu twarzy)

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Oceniam na 4.00

Całkowicie podzielam zdanie Ateny nic dodać nic ująć.

Oceniam na 4.00

Miałam ten krem ale z próbek.Jak na pierwsze wrażenie był super. Dobrze i szybko sie wchłaniał.Zapach też przyjemny. Chyba za krótki okres go stosowałam (ok 1,5 tyg)żeby jeszcze coś napisać. Ale jak na ten czas to polecam.

Oceniam na 2.00

Miałam ten krem 1,5 roku temu. Żadna rewelacja jak dla mnie. Moja skóra wcale nie wyglądała bardziej zdrowo, promiennie. Ale też mi nie zaszkodził, żałuję tylko, że tyle pieniędzy wydałam... Zapach trochę za słodki. Plus daję za opakowanie z pompką.<BR>