Unicolor, Paloma Color, Korektor do cery

Unicolor, Paloma Color, Korektor do cery

Kamufluje wszelkie przebarwienia naskórka, cienie pod oczami, małe blizny i wypryski. Lekka konsystencja - daje się wklepywać i rozcierać. Korektory zaprojektowano w czterech kolorach: zielony - do korekcji siateczek naczyń krwionośnych, fioletowy - do korekcji sińców pod oczami, ecru oraz naturalny - do korekcji powiek, okolic oka oraz ust.

Cena: 7,90 zł

Nie jest zły...

Właśnie 'wykańczam' ten korektor w kolorze beżowym.Całkiem dobry-z tym,że ja używam go tylko na policzki,bo trochę się czasem czerwienią;)I do takich celów wystarcza:)

taki sobie

Kiedyś miałam taki korektor, a kupiłam go skuszona ceną. Nie był to moj najlepszy zakup. jak dla mnie był bardzo niewygodny w aplikowaniu i pozostawiał grudki. Szybko się scierał a i tak nie korygował dobrze sinców pod oczami ( miałam odcień kości słoniowej), chyba, że nałożyłam go bardzo dużo, ale wtedy wyglądałam jak miś panda :-). Ogólnie produkt taki sobie, ale czego mozna wymagać od kosmetyku za 7 zł?

Dobry

Zgłosiłam, więc przy okazji ocenię. Kupiłam skuszona reklamą, poza tym kończył się mój stary korektor (jeszcze tam go troche było, ale musiałam mieć w końcu wymówke ;-))Ja miałam kolor beżowy, który bardzo ładnie stapia się ze skórą i nie tworzy żadnych grudek, konsystencja jest mięciutka, więc nie należy trzymać w ciepłym miejscu, bo może szlag trafić ten kosmetyk ;-). Byłam z niego bardzo zadowolona, problem w tym że jest bardzo trudno dostępny i naprawdę musiałam się za nim nachodzić, ale nie żałuje zakupu