Apparition Pink EDT

Apparition Pink EDT

Cena już od 74,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Słodka i kwiatowa kompozycja zapachowa. Rok powstania: 2010.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: yuzu, czerwony pieprz, gruszka
nuta serca: hiacynt, róża, truskawka
nuta bazy: irys, drzewo sandałowe

Znasz skład tego produktu?

Gruszka, malina, truskawka...

Owocowy na początku, ale z taką metaliczną , chłodną nutką. Maliny, gruszki, truskawki? W zasadzie pojedynczo nie jestem w stanie wyłapać żadnej nuty. Jeśli kolor różowy miałby zapach to tak właśnie by pachniał, więc nazwa perfum to strzał w 10!!! Jak dla mnie zbyt banalny, raczej się nie rozwija i szybko ginie na skórze. Ta różowość nie jest też kiczowata ,jak w przypadku Betsey Johnson edp ,ale w tym przypadku jest to minusem. Jeśli już używam perfum w różowym flakonie, z różowym korkiem,albo o różowym zabarwieniu to nie mam nic przeciwko umiarkowanej tandecie ( takiej jak w Betsey) . A tu jest nijako i w dodatku nietrwale. Po godzinie nic już prawie nie czuć. Może gdybym była młodsza? Może gdybym nie poznała tego, co już poznałam...?

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[640169].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie BOMBA!!

W końcu odnalazłam swój idelany zapach! Po bardzo długich poszukiwaniach. Trafiłam na te perfumy całkiem przez przypadek, i kupiłam głównie z powodu bardzo korzystnej ceny w drogerii. Przyznam się bez bicia że zapach na początku aż tak mnie nie powalił na kolana ale gdy chwilke odczekałam zakochałam się z miejsca.
Dla mnie idelany na co dzień i na wieczór. Świeży, radosny, kosmiczny! Narazie nie zamienie go na żaden inny!
A do tego design flakonu mnie osobiście bardzo przypadł do gustu... :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[618573].usefull || 0 }}% pomocna.

Optymistyczny, dziewczęcy, malinowy

Szukałam czegoś miłego dla nosa na ciepłą jesień i trafiłam w tego różowego przyjemniaczka.
Zapach jest dość świeży i ciepły. Bardziej słodko-owocowy niż kwiatowy. Ja czuję tam przede wszystkim malinę i dojrzałą gruszkę. Najlepsze określenie dla niego to właśnie "optymistyczny". Nie jest to zapach charakterystyczny i nie rozwija się w żaden zaskakujący sposób. Pozostaje przyjemny przez cały dzień, zmieniając się jedynie subtelnie w ciągu dnia.
Średnio trwały - powiedziałabym, że standardowo jak na wodę toaletową.
Nadaje się w sam raz na co dzień do pracy czy na uczelnię. Na pewno nie będzie uciążliwy, duszący czy mdlący.
Opakowanie przeciętne. Ciężkie - nie do torebki. Atomizer sprawia wrażenie takiego, który "lubi się popsuć", ale póki co jest ok.

Dziwi mnie nieco cena w opisie, ponieważ mnie udało się ją nabyć w perfumerii za mniej niż 100zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 90ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[596464].usefull || 0 }}% pomocna.