Pierre Rene, Compact Powder (Puder prasowany)

Pierre Rene, Compact Powder (Puder prasowany)

Jedwabiście gładki puder w kamieniu, zapewniający idealne wykończenie makijażu. Został wykonany według najnowszej technologii. Chroni, upiększa twarz nadając jej aksamitny wygląd. Nadaje się do każdego rodzaju skóry.
Zawiera filtry UVA i UVB, witaminy A i E.
Puderniczka z lusterkiem (chociaż można również nabyć bez lusterka ze zdejmowaną pokrywką - wtedy cena jest niższa)

Cena: ok. 14 - 15 zł / 18 g

Bardzo fajny produkt

Puder kupiłam po okazyjnej-bardzo niskiej cenie. Nie spodziewałam się rewelacji, jednak miło się zaskoczyłam. Kosmetyk dobrze się nakłada, efekt długo utrzymuje i ładnie kryje. Świetnie matowi i nie zatyka porów. Dla mnie w zasadzie bez wad.Nie jest może zbyt wydajny ale za tą cenę warto.jedynie zapach niespecjalnie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

A ja nie lubię :P

Nie, już raczej nie kupię.
W moim przypadku też kupiła go mama, a teraz używam za nią ;)
Ogólnie za bardzo mi się nie podoba.
1) Bardzo słabo kryje.
2) Matuje na średnio długo.
Ale jest też coś, co bardzo mi się podoba. Bardzo duża pojemność i stosunek cena/pojemność. Ale po co mi taki duży puder, skoro i tak nie jestem z niego zadowolona? Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół chyba

Aha! Jeszcze jedno: podoba mi się to, że jest w puderniczce z lusterkiem. Będę szukać czegoś odpowiedniejszego dla mojej problemowej cery w podobnej pojemności :)

Lubię

Puder ten kupiła moja mama, ale w końcu to ja go używam ;)
Mam odcień oznaczony numerkiem 02.

Ponieważ nie używam i nie lubię podkładów ten puder stosuję właściwie jako "ostatni szlif" tuż przed wyjściem z domu.
Podoba mi się to, że jest on dość twardy, ale nie ma problemu z nabraniem go na pędzel :-)

Nadaje naturalny odcień, nie zapycha, matowi tak sobie, ale generalnie może być. Dobry do codziennego użytku, gdy np. potrzebuję wyskoczyć do miasta na 2-3 godzinki. Później niestety jakby zanika z twarzy.
Opakowanie proste, ale ładne.

Podsumowując - dość dobry i tani puderek dla niewymagających.

Używam tego produktu od: roku, może dłużej

pierwsza depilacja bikini

może być

Puder mnie troche rozczarowal. Mialam dwie wersje: tansza bez lusterka i drozsza z lusterkiem.
Puder ma dosc duze drobinki i niestety jest on widoczny na skorze. Nie tworzy maski, ale tez nie daje jakiegos super efektu.
Slabo matuje i przy mieszanej lub tlustej cerze raczej sie nie sprawdzi.
Puder w tanszej wersji ma kiepskie plastikowe opakowanie, ktore niestety peka po jakims czasie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Dla mnie niezły:)

Poleciła mi go ekspedientka, jest niezły za niewygórowaną cenę, bardzo ładnie pachnie i dobrze matuje. Wybrałam jasny odciń, gdyż mam bardzo jasną karnację (natural glow, no11). Używam go na podkład, pędzlem i jestm zadowolona z efektu.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Nigdy więcej

Pochwał nie będzie... przejdę od razu do konkretów:
- próbując go w drogerii odcień 09. BEACH BROWN wyglądał dość naturalnie, w porównaniu z innymi z tej serii (odcienie są strasznie ciemne; każdy z nich wpada w pomarańcz;/)... Oczywiście po powrocie do domu od razu wypróbowałam go na twarzyczce... i co się okazało?! :
- matowi tylko na jakieś 2 godziny (mam cerę tłustą) - w zimie- nie wiem jak poradzi sobie z tym fantem latem;/
- nie kryje
- strasznie widać go na twarzy
- Minimalnie wygładza, ale wydaje mi się, że jest to wynik tego, że tworzy na twarzy maskę
- Na twarzy wygląda ciemniej ... i z czasem staje się bardziej pomarańczowy, po kilku godzinach konieczne było niezwłoczne zmycie tego specyfiku, bo wyglądałam jakbym natarła się marchewką;/
- Zapach - typowy, niczym nie zaskakuje,ale też nie odpycha
- Pudełeczko - poręczne, trwałe

a co to ma być?!

Kupiłam sobie nowy puder transparentny bo ten co miałam (MF ) koleżanka sobie pożyczyła;/ i z pół roku nie oddawała;/ no i zaszłam do drogerii pani powiedziała ze "ten jest super i ma lustereczko" z tego co zobaczylam w domu po zastosowaniu to zostalo tylko "ma lustereczko" ... co to w ogóle ma być? nie dośc że zapach utrzymuje sie nie wiadomo ile czasu to ta "transparentność" jest tak żółta że nie idzie patrzeć....
A FUJ!!!!!!!!
Ratuj sie kto może normalnie
P.S. Tym który ten puder odpowiada serdecznie przepraszam za ostre słowa... ale ja go po prostu nie znosze

nieprzyjemny

Zrazil mnie efekt ktory uzyskalam - Bardzo tandetny. Nakladalam go pedzlem jak kazdy inny puder a jednak tym razem zbyt bylo to widoczne na buzi. Nie dobralam moze tez zbyt dobrze koloru. Zle sie w nim czulam. Uzylam moze 2 razy bo okropnie przesusza moje policzki. Podczas nakladania czulam jakbym sypala sie drobniejszym piaskiem. Nie lubie czegos takiego.

zrazil mnie. Nie tykam.

Jedna gwiazdka za objostosc w stosunku do ceny. Dla wytrwalych uzywajacych pudrow w kamieniu na codzien moze byc to atut.

nie dla mnie

Ponieważ nie mam większego doświadczenia w doborze pudrów (dotychczas trzymałam się innej marki) dałam się skusić na ładne opakowanie.Podobnie jak poprzedniczka kupiłam odcien transparentny i dla mnie również jest za ciemny.twarz wyglada cięzko, pory stają się widoczne.W dodatku bardzo topornie się rozprowadza, załączony puszek odrazu zamieniłam na inny co nieco ułatwiło aplikaje.Ogłonie jestem na nie..

Zawiodłam się...

Podobnie jak poprzedniczka mam cerę mieszną. Kupiłam ten puder ze względu na praktyczne (tak mi się wydawało) opakowanie - potrzebowałam pudru do poprawek w ciągu dnia, który mogłabym nosić w torebce.
Niestety zawiodłam się. Kupiłam odcień transparentny, który okazał się za ciemny. Poza tym bardzo podkreślał pory i wysuszone skórki. Twarz wyglądała bardzo niekorzystnie. Co do opakowania: niewygodnie się otwiera, ale byłabym w stanie się z tym pogodzić, gdyby reszta była bez zarzutu.

średni,raczej nie polecam

Dodałam ten puder, ponieważ jest on dosyć znany, ekspedientka w sklepie kosmetycznym "namówiła" mnie na jego kupno, polecając, że jest bardzo dobry. Skusiłam się na kupno tylko ze względu odcieni (dosyć duży wybór ciemnych kolorów).Dałam mu dwie gwiazdki, ponieważ widać go na mojej twarzy, widać pory. Osobiście spotkałam się z o wiele lepszymi pudrami, niż ten :D Trochę się zastanawiałam, czy dać mu 2 czy 3 gwiazdki, bo w końcu nie jest taki zły - nawet na długo "zmatowił" moją mieszaną cerę. No, ale wiadomo, że puder najpierw musi dobrze się prezentować na twarzy, a następnie długo sie trzymać - a w tym przypadku wg mnie jest odwrotnie :PJeśli ktoś używa tego pudru, niech pisze swoje obserwacje - każdy ma przecież inne odczucia, doświadcznia i co ważne cerę :)Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze, ale raczej go nie dokończe ;P