Special Eyes, Duo Eye Shadow

Special Eyes, Duo Eye Shadow

Podwójne cienie do powiek w bardzo wygodnym opakowaniu które ma "zawiaski" i nie trzeba sie z nim męczyć jak w wersji mono tych cieni. Cienie mają śliczne zestawienia kolorystyczne. Ja mam nr 321 walnut pearls, są to bardzo jaśniutki beż i lekki brąz, oba perłowe. Efekt jest zniewalający! Są one trwałe i nie obsypują się. O niebo lepsze od pojedynczych. Bardzo wydajne (6g), mam od dwóch lat i jeszcze nie zużyłam a maluję sie nimi bardzo często! :D

Cena: ok. 22 zł

jakośc nie idzie w parze z ceną ;(

Miałam taki sam nawet zestaw kolorystyczny.
Moim zdaniem zbyt drogie - w porównaniu do ich jakości ( długo sie nie utrzymywały, były brokatoe kruszynki które nie za ciekawie prezentowały się w dzień, po krótkim czasie w zgięciu powieki pojawiała się brązowa kreska i tyle zostawało po tym cieniu;(
osobiście - nie polecam i wciąż szukam tych idealnych dla mnie

Używam tego produktu od: kilka lat temu je uzywałam

Cieniutko

Cienie przy moich "tłustych" powiekach niestety nie zdały egzaminu, nawet kiedy zaczęłam stosować Bazę Artdeco, trochę dłużej się trzymały w nienaruszonym stanie ale po kilku godzinach zbijały się w załamaniu powieki. Kolory dobrane, ciekawe ale niestety nietrwałe. Tak samo przy tym wariancie jak w opcji cieni podwójnych. Cieni tych obecnie nie używam, ale leżą sobie spokojnie i czekają.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

okey:)

cienie te zakupiłam w tamtym roku w grudniu w okresie przedświątecznym kiedy pełno wszędzie promocyjnych zestawów kosmetycznych;p były w zestawie z tuszem.tuszu juz dawno nie ma;p a cienie są i są...:) używam ich prawie codziennie gdyż nie mogę na codzień pozwolić sobie na mocniejszy makijaż i efekt po ich użyciu jest bardzo subtelny, ładnie podkreślają oko i są naprawdę bardzo wydajne.ja jestem nimi zachwycona:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Manicure - geometryczny french

TRAGEDIA przez ogromniaste T;)

Dzięki Bogu nie kupiłam ich. Jestem raczej oszczędną dziewczyną, ale chodzi mi o oszczędność polegającą na nie powielaniu wcześniejszych zakupów :) A w przypadku tego kosmetyku po pierwszym użyciu musiałabym iść do drogerii po kolejne (na 100% inne!!!!), bo te do niczego się nie nadają.

Mam zestawik ze zdjęcia. Kiedy je zobaczyłam w pudełku z tuszem (który był zarąbisty, tylko trochę szybko wysechł)na Mikołajki, nawet się ucieszyłam, bo wyglądały na matowe ;) W rzeczywistości miały drobniutki brokacik i właściwie tylko on i leciutka perłowa poświata zostawały na powiece. Nic.

Dałam drugą szansę (marnacji też nie zniesę ;)) i nałożyłam na roztartą kreskę wykonaną kredką brązową. Dalej nic. NO CO JEST?! Czy to pędzelkiem z naturalnego włosia, sztucznego, czy pacynką albo palcem.. no zero efektu.

No i po niedługim czasie, kierując się aforyzmem: "do trzech razy sztuka", przyszedło i to trzecie podejście, tym razem z bazą pod cienie (a nawet 2 różnymi z dwóch półek cenowych, czyli 1 za ok. 10 złotych JOKO i 2 za 130 złotych, którą walnęłam Mamuśce, hehehe :D). No cóż.. dalej nic ;/

Po wielu trudach oddałam ten shit (przepraszam za wyrażenia) młodszej siostrze, która zaczynała się malować, a Mama zabraniała jej pełnego make - upu. Dzięki tym "cudownym" cieniom i wilk syty i owca cała, każda kobitka dostała co chciała ;) ;)

Tragiczne te cienie, pierwszy raz w życiu spotkało mnie coś tak badziewiastego. NIE POLECAM, oczywiście. Za tą cenę mam 3 sztuki cudownych cieni My Secret i buteleczkę wody mineralnej :)

Masakra. Przez te cienie nie ufam w ogóle marce Rimmel, po prostu jakby jej nie było.

Używam tego produktu od: 3 razy, bo nerwowa ze mnie kobitka i szlag mnie trafił :)
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1 :)

nie mówię tak,ale nie też nie

Trzeba się sporo namęczyć, aby pozostawił jakiś efekt...;| Ale ładne kolory i po męczarni nakładania dosyć długo się trzyma, nie sypie się z oczu przy każdym mrugnięciu;p

Używam tego produktu od:03.2008 - jeszcze nie zużyłam;p
Ilość zużytych opakowań:1/2

Od biedy...

Ja również dostałam je wraz z tuszem w zestawie na Mikołajki i mam zestaw ze zdjęcia. Z tuszu byłam megazadowolona, chociaż szybko wysechł, z cieniami niestety już gorzej...

Trzeba nałożyć ich tonę na powiekę, żeby w końcu coś tam zmalować. Bez bazy ani rusz (ja rozcieram brązową kreskę i dopiero nakładam te cienie). Masakra. Ale utrzymują się dosyć długo i nie zbierają w załamaniu powieki. Dołączony aplikator też tandeta, lepsze są pacynki z Rossmanna.

Podsumowując: te cienie przypominają mi (na pewno każdej z nas doskonale znane ;)) malowidełka dla małych dziewczynek, bo niewiele efektu dają. Chociaż.. nawet te "malowidełka" czasem lepiej mazały ;)
Od biedy mogą być, ale za tę cenę znajdę lepsze.

Używam tego produktu od: grudnia 2007
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (i na tym zakończę)

oj, nie!

Mam zestaw ze zdjęcia, tylko już w nowym opakowaniu. Nie kupiłam ich, dwa razy dostałam na mikołajki w zestawie z tuszem i za drugim razem po prostu wrzuciłam je na półkę i nawet nie dotykam. Dlaczego?
Po pierwsze trzeba nałożyć tonę, żeby było cokolwiek widać. Owocuje to niemal natychmiastowym rolowaniem się i zbieraniem w załamaniach powiek, co doprowadza mnie do szału. Nieraz nie zdążyłam jeszcze wyjść z domu, a już miałam "śliczne" paseczki na powiekach. Beż jest całkowicie niewidoczny, nadaje tylko lekki połysk.
Ogólnie bardzo nietrwałe i niepraktyczne cienie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: połowa 1, 2 "dostane" w ogóle nie rozpoczęte

Nie bardzo

Słabe cienie. Nie wiem czy jeszcze są czy też zastąpiły je Colour Rush(paleta poprzecznie). Ja mam ten sam odcień co na zdjęciu Cream Caramel. Spodobała mi się w nim jego neutralność i naturalność podobnie jak poprzedniczce MSD. Chciałam czegoś na co dzień, subtelnego, nie dającego po oczach.
Niestety jasny beżowy-kremowy w ogóle kiepsko leży na powiece,a brąz-karmel jest owszem przyjemnie naturalny, ale prawie go nie widać choć jak się człowiek przyjrzy to owszem jest ten "naturalny look". I nawet temu drugiemu dałabym 3 gwiazdki, ale efekt psuje trwałość,a raczej jej brak( nawet na bazę- która nawiasem mówiąc wzmacnia intensywność brązu- jak na mokro).
Dlatego nie polecam.
Zaznaczyłam, ze nie wiem czy kupię bo może wpadnie mi w ręce jeszcze jakiś inny odcień to wtedy może..
Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

twarde

Mam odcien szarości.-metallic pearls) (podluzne paski, troche nowsza forma)
kupilam je bo w innych paletach jasny szary zawsze mi sie najszybciej konczy, a dodatkowy jaki mialam byl za srebrny na codzien.
trudno mi napisac o jakiejs zalecie, bo po kilku razach od zastosowania w przeciagu trzech tygodni cienie stwardnialy - wypolerowaly się.
kolor bardzo słaby i nie trwały.
zaraz po nalozeniu wyglada daje efekt jakby byl juz na powiece conajmnej 4h.
bezuzyteczne...

Używam tego produktu od: półotroa miesiąca

Jestem raczej na TAK :)

Dziwna sprawa z tymi cieniami... Kupilam wersje kolorystyczna zaprezentowana w zgloszeniu, zachecona pieknymi, neutralnymi kolorami :) Kolory rzeczywiscie, sa neutralne, nawet az za bardzo... Braz nalozony na powieke jest prawie niewidoczny - "wtapia sie", jest naturalny, oko z daleka nie wyglada na pomalowane, ale z drugiej strony, jak sie przyjrzec - costam jednak delikatnie polyskuje. Wlasciwie nie po to sie maluje, by nic nie bylo widac, ale mimo to i tak lubie te cienie. Byc moze dlatego, ze nie jestem entuzjastka mocnego makijazu, a te cienie sa takie wlasnie... bezpieczne :) Maja tez ten plus, ze sa nieprzyzwoicie wrecz wydajne. Mam jedno opakowanie i nie wyobrazam sobie, by kiedykolwiek moglo sie skonczyc.

Używam tego produktu od: dawna

jedynie dobre

Raczej nie kupie ponownie, bo jak dla mnie są dosyć słabe. Mam dokładnie te przedstawione na zdięciu, a kolor jasny jest prawie nie widoczny, trzeba go nakładać kilka razy, żeby był jakiś efekt, do koloru ciemniejszego nie mam już takich zarzutów, ale ogólnie to cienie są twarde, a na powiece trzymają się krótko. Nie próbowałam w sumie jak wyglądają nałożone na mokro.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Śliczne i trwałe

Przy pierwszej próbie byłam zawiedziona, bo cienie były praktycznie niewidoczne na skórze. Jednak nakładanie na mokro rozwiązuje problem.

Plusy:
+ ładne odcienie
+ ślicznie, lekko połyskują na oku
+ można uzyskać delikatny, subtelny efekt, jak również wyrazisty i mocny (zależnie od nałożonej ilości)
+ bardzo poręczne opakowanie
+ dołączony wygodny mini-aplikator
+ trwałe, utrzymują się u mnie cały dzień (nie używam żadnej bazy ani podkładu i dopiero pod koniec dnia bledną)
+ nie zatrzymują się w załamaniach powiek

Minusy:
- na razie nie stwierdzono :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go