Eveline, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Najnowsza maskara maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy, gwarantując niepowtarzalny efekt sztucznych rzęs. Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka. Tusz Extension Volume posiada wyjątkową kompozycję składników aktywnych, która wzmacnia i odbudowuje rzęsy od nasady aż po same końce. Zapobiega też ich wypadaniu podczas demakijażu. Rzęsy są wyraźnie odżywione i nawilżone.
Innowacyjna formuła zawiera:
- D - pantenol odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy,
- najcenniejsze składniki z olejku jojoba bogatego w witaminy A, F i E dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy,
- mineralne pigmenty i naturalny wosk carnauba pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.

Nie spełnia obietnic producenta

Efekt sztucznych rzęs?Bzdura.Nie pogrubia rzęs,za to wydłuża,a na tym mi nie zależy. Po jednokrotnym wytuszowaniu efekt delikatny,po ponownym rzęsy grubsze ale posklejane na końcach.Czytam obietnicę producenta i mam wrażenie jakbym była pomalowana innym tuszem. Trzy gwiazdki za szczoteczkę i to,że się ładnie utrzymuje cały dzień.

Ulubiony

Jeden z lepszych tuszów jakie do tej pory używałam. Ta maskara zdecydowanie znajduje się na liście moich ulubionych. Tusz kosztuje niewiele, ma ładne opakowanie, wygodną silikonową szczoteczkę. Nie kruszy się, nie skleja rzęs. Polecam.

Tusz 4D Eveline

Maskara ma niesamowicie długi tytuł, ja wypatrzyłam 4D i Black Mascara.
Często jedynym moim makijażem jest tylko tusz na rzęsach, ach te poranki, wtedy maksymalnie wydłużone i pogrubione rzęsy to efekt którego oczekuję. A ten oto tusz w tym zakresie spełnia moje wymagania.
Opakowanie zawiera silikonowa szczoteczkę która nabiera odpowiednią ilość tuszu i ładnie rozdziela rzęsy które stają sie wydłużone oraz pogrubione. Giętka i mająca włoski o różnej długości szczoteczka zapewnia pokrycie rzęs tuszem nawet w kącikach oczu.
Tusz nie osypuje się, nie skleja, nie odbija się i nie tworzy "pajeczych nóżek na powiece". Bez kłopotu mogę nałożyć na rzęsy drugą warstwę tuszu, efekt końcowy jest naturalny wysycha bez tworzenia grudek.
Cena atrakcyjna, pojemność 10 ml bardzo wydajna, używam już drugi miesiąc, odpowiednia dla mnie wielkość szczoteczki, głęboki i mocny odcień "black" na rzęsach, konsystencja - wilgotna.
Efektu firanek sztucznych rzęs :) nie uzyskałam, ale pogrubione i wydłużone rzęsy jak najbardziej tak. Polecam.

Super!

Jedna z lepszych maskar jakich używałam, i chyba jedyna drogeryjna, którą kupiłam ponownie, a po przetestowaniu innych, ponownie do niej wrócę. Bardzo ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy. Dobry czarny kolor. Nie osypuje się i jest wydajna. Ma bardzo wygodą szczoteczkę. Jest tania, a w promocji to już nawet tylko parę złotych. Dla mnie bomba!

Magia na rzęsach

Wśród kosmetyków Eveline Cosmetics odnalazłam kolejny hit,którym jest ta maskara Extension Volume 4D.
Tusz kosztuje 12,99 w Rossmannie. Jest dostępny też w innych drogeriach dysponujących kosmetykami firmy Eveline.
Produkt ma 10 ml i ma porządne czarne opakowanie z którego nie ścierają się napisy.
Szczoteczka tuszu jest przeciętnej wielkości i jest silikonowa.Takiego typu spiralki jest trudno uszkodzić,dlatego preferuję dokładnie takie. Zawartość opakowania nie wypływa z nakrętki, a szczoteczka nabiera idealną ilość produktu.
Producent obiecuje: mega pogrubienie, spektakularne wydłużenie, rozdzielenie z precyzją lasera i intensywny czarny kolor.
Zawsze podkreślam, że używam przed maskarą zalotki.Malując włoski uzyskuje efekt wydłużonych, rozdzielonych(nie jak obiecuje producent z precyzją lasera) rzęs.
Tusz podkreśla podkręcenie zalotką. Nie kruszy się, nie tworzy grudek i co najważniejsze efekt pięknych rzęs utrzymuje się cały dzień.

Znakomity :)

Jest to mój pierwszy tusz z tej firmy.
Kupiłam zachęcona opiniami na wizaż :)
I nie zawiodłam się , tusz ładnie wydłuża rzęsy , nie skleja ze szczoteczki też jestem zadowolona. I ta cena .. ideał :)
Polecam !

Chyba najlepszy

To chyba najlepszy tusz drogeryjny jaki miałam przyjemność używać - pięknie wydłuża, nie skleja a rozdziela, podkreca, zwiększa objętość - w sumie robi wszystko co powinien i ma super szczoteczkę. Lepszy od żółtego lovely a nawet mojego ulubionego fioletowego Loreal milion lashes! niestety nie nakładam go na dolne rzęsy bo lubi obsypywać.

Lepszy od wielu drogich tuszy

Jeden z moich ulubionych. Pierwszy tusz, którego używałam jak zaczęłam się malować. Fajnie podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy. Przebija wiele drogich tuszy. Często do niego wracam.

Lubię tusze tej marki

Wypróbowałam chyba już wszystkie tusze do rzęs tej marki z gumową szczoteczką. Ten także :) Żaden mnie nie rozczarował, bo jak dla mnie one są identyczne, z identycznym aplikatorem, w innej cenie i opakowaniu. Wszystkie są tak samo kruczoczarne, żelowe, długo pozostają świeże, są taniutke, wydajne i generalnie nie ma się do czego przyczepić. Szczoteczka ładnie rozdziela włoski i pozostawia na rzęsach odpowiednią ilość tuszu - nie skleja, nie osypuje się.

polecam

Patrząc na cenę tego tuszu nie liczyłam na zbyt wiele, jednak już po pierwszym użyciu byłam miłe zaskoczona. Moje rzęsy były pogrubione i nie zauważyłam posiekanych kępek. Jak widac nie trzeba wydawać dużo, aby dostać super jakość.

ZALETY:
Cena
Jakość

Tusz do rzęs Eveline

Raczej nie zdarza mi się, abym nie była zadowolona z tuszu do rzęs. Tak samo było tym razem. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie skleja, nie osypuje się. Mam go już dość długo, a nie zauważyłam, aby konsystencja się zmieniła - czyt. nie wysycha, a to bardzo ważne. Nie wiem czy kupię ją kolejny raz, bo lubię sprawdzać różne produkty, ale na pewno mogę ją polecić. :)

Świetny!

Dla mnie okazał się do tej pory najlepszy tusz. Szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy i pokrywa produktem, cena jest dobra, trwałość niesamowita. Zakupię ponownie na 100% i polecam.