On Line, Sól do kąpieli `Owocowy Raj`

On Line, Sól do kąpieli `Owocowy Raj`

Sól do kąpieli owocowy raj pochodzi z naturalnych złóż soli kamiennej, bogatych w mikro i makroelementy : mangan, chrom, miedź, żelazo, kobalt. Nowatorska receptura wzbogacona naturalnymi ekstraktami owoców cytrusowych stanowi bogate źródło protein, glukozy oraz witamin C i A. Przywraca skórze miękkość, nadając jedwabisty połysk.

fajna

Sól ma przyjemny, świeży zapach, dobrze się rozpuszcza, zabarwia wodę, zapach długo się utrzymuje. Jednak ja zdecydowanie wolę wersję o zapachu miodu z mlekiem.

Przyjemna

Taka przecięnta sól do kąpieli. Dobrze się rozpuszcza, w ogóle się nie pieni, nadaje wodzie ładny kolor, pachnie jak dla mnie średniawo, ale to rzecz gustu. Najważniejsze jest to, że nie wysusza skóry! Tania.

Przyjemna

Sol ogolnie bardzo przyjemna, zapach bardzo lagodny, ale jednak troche mdly (myslalam, ze bedzie bardziej nasycony i owocowy). Dobrze sie rozpuszcza, nie wysusza skory, nie pieni sie. Bardzo dobra, ale ja jednak wole o wiele sol mleczna kapiel tego producenta. Ale polecam, bo warto sprobowac :)

ilość zużytych opakowań: 1

Cellulit jak stosować kosmetyki

ciekawa odmiana

Ładnie, słodko pachnie. Dobrze się rozpuszcza. Zmiękcza wodę, nadaje jej ładny zapach i kolor. Nie wysusza. Wydajna. Ciekawa odmiana od płynu do kąpieli.