Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Isana Hair, Haarkur Intensiv - Pflege (Preparat intensywnie pielęgnujący)

Isana Hair, Haarkur Intensiv - Pflege (Preparat intensywnie pielęgnujący)

Preparat do intensywnej pielęgnacji włosów z wysoko odżywczą proteiną z pszenicy i pantenolem, nawilża i wzmacnia włosy, nadając im niezwykły połysk. Produkt przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych.
Działanie i pielęgnacja: wysoko odżywcza formuła pielęgnacyjna z intensywnie pielęgnacyjnym kompleksem nawilża i odbudowuje strukturę suchych i zniszczonych włosów, nadając im niezwykły połysk. Włosy stają się sprężyste i łatwo się rozczesują. Po umyciu wmasować preparat we włosy osuszone ręcznikiem. Pozostawić na 2 minuty, a następnie ostrożnie spłukać. W celu zwiększenia skuteczności pielęgnacji zaleca się stosowanie szamponu Isana do intensywnej pielęgnacji oraz odżywki do włosów Isana.

średnia

Moje włosy:
suche, kręcone, wysokoporowate

Plusy:
+zapach-dość przyjemny
+cena - jak za taką ilośc i jakość przyzwoita
+skład - dość przyjazny i naturalny, wysoko w składzie gliceryna
+trochę nawilża

Minusy:
-nie ulatwia rozczesywania, nawet na mokro zaraz po nałożeniu
-opakowanie - cięzko wydostać końcówkę kosmetyku
-dostępnośc - jak to z odżywkami z rossmana - sezonowa, nigdy nie wiadomo kiedy będzie wycofana
-przeciętna odżywka, żadnych spektakularnych efektów

Podsumowując:
Używałam jej zwykle do emulgowania oleju, sama dawała moim włosom zdecydowanie za mało, o wiele lepiej sprawdzała się w kwesti nawilżania Balea Mango i Aloes czy nawet Alterra Granat i Aloes, aczkolwiek za taką cenę myślę że warto wypróbwać.

Ilość zużytych opakowań: 1 (150ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994907].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem zadowolona

Niedawno odkryłam blogi włosomaniaczek i wtedy zmieniłam swoja pielęgnacje włosów. Jest to kosmetyk zawierający proteiny. Moje włosy nie za bardzo je lubią, raz na jakiś czas ok ale nie za często.
Preparat stosowałam jak maskę, trzymałam pod czepkiem i ręcznikiem dobre 20 minut jak nie więcej.
Włosy po niej miałam również gładsze, sprężyste, zdrowsze.
Na razie testuje maskę biovax z keratyną także nie wiem czy do tego preparatu wrócę, jest on godzien polecenia.

Używam tego produktu od: września 2014- lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: 1X150ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987358].usefull || 0 }}% pomocna.

ładnie podkreśla fale

Na poczatku nie przypadla mi ta maska do gustu, nie robila nic z włosami, jednak nałożona przed myciem dala na włosach świetne fale. Cena ok, można dostać ja na promocji, dostępność dobra, zapach ładny, poreczne opakowanie, jak na cenę swoja wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966292].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Od odżywki oczekuje tylko, by pomogła mi ogarnąć moje gęste i mega poplątane po myciu włosy. Po jej użyciu włosy są delikatne i łatwe w rozczesaniu. Efekt - idealny, w dodatku za taką cenę. Zdecydowanie będę do niej wracać. Jedynym minusem jest niepraktyczne opakowanie, ponieważ nie da się wycisnąć odżywki do końca, a przy tym tuba wykręca się na wszystkie strony co doprowadza mnie do szału. Mimo to 5 gwiazdek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944326].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Skusiłam się, ponieważ produkt zawiera pszenicę a ja kocham zboża w kosmetykach.

[+] pszenica, dostępny cenowo, wydajny produkt, fajna konsystencja delikatnego kremu, trochę zmiękcza włosy i nadaje lekkiego połysku

[-] zapach (jak dla mnie bardzo sztuczny wręcz odpychąco), dobra odżywka, ale nic nadzwyczajnego

Włożę do koszyka tylko wtedy, kiedy nie będzie nic lepszego pod ręką, a w portfelu będą świeciły miedziaki.

Używam tego produktu od: 2-óch m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe (do ostatniej kropli)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897750].usefull || 0 }}% pomocna.

moja jedyna ukochana :-)

Odkąd przerzuciłam się na naturalną koloryzację przy użyciu henny szukałam odzywki która nie będzie zawierala silikonów ale jednocześnie będzie dawała efekt miękkich , sypkich włosów bez obciążenia.

OTO I ONA ! :-)

i nie zdradzę jej, będę kupować dopóki producent będzie ją produkować :-)

co tu dużo pisać...
tak jak napisałam wyżej dzięki niej moje wlosy są mięciutkie, rozczesywanie ich to bajka, pięknie błyszczą, nie sa obciążone (a mają takie skłonności), odżywkę mogę nalożyć nawet na cała ich długość nie tylko na końce a efekt jest nawet wtedy jeszcze lepszy i dalej bez obciążenia :-)

opakowanie wygodne w użyciu, można wydobyć tyle produktu ile potrzeba, bardzo dobrze, że nie ma w tubce hektolitrów odżywki bo dzięki temu łatwiej się ją używa... wole kupić więcej opakowań :-)
szczególnie kiedy rossman robi promocję i cena spada do 4,50 zł to już w ogóle moja radość nie ma końca :-)

w życiu stosowałam już różne odżywki i maski do włosów w różnych cenach ... ale takiej przebitki jakości do ceny to ja jeszcze nie widziałam , oczywiście mam na myśli mega jakość i super efekt działania za śmiesznie niską cenę...

te odżywkę kupowałabym nawet jakby była dużo droższa ( tylko nie mówcie producentowi ;-) )

do tego pięknie pachnie.

grafika na opakowaniu mogłaby być inna, nie podoba mi się, ale to już taki nieznaczący detal... najważniejsze jest wnętrze ;-)

polecam, polecam, polecam !

Ilość zużytych opakowań: na razie jedno , dwa kolejne czekają już na półce :-D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873648].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!

Ta maska to coś wspaniałego! Moje falowane i suche z natury włosy bardzo polubiły ją od pierwszego użycia.
Stosuję ją co 2-3 dni. Polecam wszystkim kupienie tego preparatu! ;)

PLUSY:
- niska cena,
- ładne opakowanie,
- śliczny zapach,
- duża wydajność (ma bardzo gęstą konsystencję, nie trzeba jej dużo nakładać),
- nie posiada w składzie nadmiaru zbędnej chemii,
- dobrze rozprowadza się ją po włosach,
- bardzo dobrze nawilża i odżywia,
- dodaje objętości,
- włosy są po niej bardzo sprężyste i podatne na układnie,
- skręt moich fal jest zdecydowanie mocniejszy i bardziej zdefiniowany, myślę że równie świetnie sprawdzi się na kręconych włosach.

Wydaje mi się że ma wystarczająco dużo zalet :)

MINUSY:
Dla mnie nie posiada żadnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855293].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Odżywka nie zachwyciła mnie, ale też nie jest zła - można ją kupić, gdy jest w promocji za 6 zł.

Plusy:
+cena
+krótki czas aplikacji
+zmiękcza, włosy ładnie się rozczesują
+całkiem ładnie pachnie
+mała i wygodna tubka

Minusy:
-mogłaby bardziej nawilżać-> duży minus, średnio regeneruje
-mało wydajna

Podsumowując- kupić można od czasu do czasu lub stosować na zmianę z czymś silniej renegerującym.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840643].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra na zniszczonych włosach

Odżywka ma fajną konsystencję, uwielbiam jej opakowanie (wygodna tubka). Zapach mi nie odpowiada, jest jakby lekko kwaskowy, ale to już tylko kwestia gustu, nie przeszkadza specjalnie w używaniu produktu.

Świetnie sprawdza się na moich zniszczonych i przesuszonych włosach, ale używana zamiennie z innymi odżywkami. Nałożona na kilka minut wygładza, ułatwia rozczesywanie, na kilkanaście - kilkadziesiąt minut pod czepek pozwala na uzyskanie świetnych efektów - włosy są sypkie, mięsiste, odżywione.

Używana solo kilka dni pod rząd przestaje zachwycać, ale to nie jest minusem, trzeba po prostu zachować równowagę gdy w grę wchodzą proteiny.

Jak najbardziej godna polecenia za przystępną cenę :-)

Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808050].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Bardzo lubię tą maseczkę, ale nie można używać jej zbyt często, ponieważ może puszyć włosy - w końcu to proteinowy produkt.
-bardzo ładnie nawilża włosy
-włosy bardzo dobrze się rozczesują
-włosy są błyszczące, świetnie się układają
-nie obciąża
-przyjemny skład bez silikonów
-tania
-wydajna
-dostępna w każdym Rossmanie
Lekka, fajna maseczka, w sam raz na wiosnę. Polecam :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[783717].usefull || 0 }}% pomocna.