Vichy, Liftactiv Serum 10, Serum widocznie odmładzające

Vichy, Liftactiv Serum 10, Serum widocznie odmładzające

Zaawansowane, skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe do wszystkich typów cery, również wrażliwej. Skóra ulega widocznej przemianie: poprawia się jej struktura, staje się jedwabista i promienna. Skuteczność przeciwzmarszczkowa widoczna jest po 1 miesiącu regularnego stosowania, ale już po 10 minutach od nałożenia dzięki liftingującemu działaniu Liftactiv Serum 10 skóra jest optycznie wygładzona i aksamitna w dotyku.
Udowodniono klinicznie skuteczność działania Serum 10 na 4 typy zmarszczek po 4 tygodniach testów:
- skóra wokół oczu - 27%
- kurze łapki - 21%
- zmarszczki na czole - 17%
- bruzdy nosowo-wargowe - 16%

Składniki aktywne:
- ramnoza (10%) pierwszy składnik aktywny pochodzenia roślinnego, który stymuluje aktywność skóry właściwej. Owoc 10 lat badań nad rolą skóry właściwej w procesach regeneracji całej skóry.
- bogata w kojące minerały woda termalna z Vichy (5%)
- ceramidy
- kwas hialuronowy (4%)
Liftactiv Serum 10 szybko się wchłania, ma lekką formułę i delikatny, świeży zapach. Można je stosować samodzielnie lub pod krem na całej twarzy rano i/lub wieczorem.
Hypoalergiczne, przebadane dermatologiczne. Nie zawiera parabenów.

nie polecam

Nie polecam tego preparatu. Mam skórę twarzy normalną z tendencją do suchej. Po regularnym stosowaniu co noc Liftactiv serum 10 wyszuszyło mi skórę twarzy i szyi. Pojawiły się zaczerwienie i pieczenie skóry. Leczenie skóry po zastosowaniu tego kosmetyku trwało około 10 dni (pomogły alantan i avene do skóry odwodnionej). Zaznaczam, iż skórę mam zdrową. Preparat ten miał na celu odmłodzenie skóry i podziałanie na nią przeciwzmarszczkowo. Tak się jednak nie stało.

Dobre serum

Serum używałam tylko pod oczy.

+ wydajny
+ szybko się wchłania
+ nie podrażnia wrażliwej skóry i oczu (gdyby przypadkiem trochę dostało się do oczu)
+ faktycznie nawilża, ale nie tak dobrze jak serum Yeux & Cils
+ minimalnie zmniejsza widoczność cieni
+ ogólnie skóra jest w całkiem dobrej kondycji

- cena

Wysusza...

U mnie to serum zupełnie się nie sprawdziło. Skóra po kilku dniach była wysuszona, czułam dyskomfort, poza tym piekła, łatwo się zaczerwieniała. Nie widzę żadnych plusów używania tego serum. Na plus mogę zaliczyć wydajnośc, ale co mi z niej, skoro serum nie działa, ba - uczula i wysusza, a mam mieszaną skórę.

Ilość zużytych opakowań: wiele próbek

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

dobre

Serum zakupiłam z myślą o stosowaniu pod filtr.
Niestety nie ze wszystkimi firmami się sprawdziło Preparat współgrał z filtrem Vichy CS, ale już z Biodermą AR, Dax Sun ani z filtrami azjatyckimi (Skin 79, 3W Clinic) nie. Filtry te rolowały się przy nakładaniu, nie wchłaniały się i nie trzymały się na skórze. Dodatkowym minusem jest alkohol w składzie.
Jedyne działanie jakie zaobserwowałam to że serum widocznie nawilża, silikon dimethicone i kwas hialuronowy tworzą delikatną powłoczkę na skórze która zapobiega utracie wody. Również optycznie wygładza nierówności.
Serum nie podrażnia, nie zapycha, przyjemnie pachnie (choć mogłoby być bezzapachowe). Wydajne, dobrze dostępne, jednak dość drogie. Nie kupię go ponownie.

Szukam dalej KWC.

Używam tego produktu od: już nie

Raczej się nie polubiliśmy

PLUSY:
- wydajność
- wygładza skórę
- dobrze się rozprowadza
- nadaje się pod makijaż

MINUSY:
- cena
- alkohol zawarty w składzie jest bardzo mocno wyczuwalny
- klei się
- brak działania odmładzającego, niwelującego jakiekolwiek zmarszczki

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

totalna klapa!!!!!

jak dla mnie totalna klapa!!!! spodziewalam sie czegos lepszego ale chyba tylko marka mnie zwiodla bo kosmetyk wogole nie spelnil mojego oczekiwania. no ja nie zauwzlam zadnego liftingu , ani jakiejs tam poprawy. stosuje , probuje rozne serum i to jak narazie najgorzej wypada. wchlania sie za wolno , trzeba troszke poczekac ,po nalozeniu jeszcze kremu cera wyglada na bardzo tlusta az swieci . napewno nie skusze sie na niego kolejny raz!!!!

Bardzo dobry-godny polecenia

Konstystencja lekka, wilgotna, dlatego ma pipetke. Po uzyciu widac efekt wygladzenia, skora jest napieta, promienna. W dluzszym uzywaniu juz efekty sa mniejsze ale nadal sa dobre. Na pewno dobry 1 krem w wieku lat 30. Dla głebszych zmarszczek juz za trudne zadanie. Gwiazdke odjelam za cene, ponad 100 zl. Gdyby kosztował mniej to byloby 5 gwiazdek.

dobre, ale znam lepsze

Jestem po obfitych testach próbek, w sumie 10ml, na początku myślałam, że wyjdę z siebie po nałożeniu tego cuda, ale potem było lepiej. Przez pierwsze 3-4 aplikacje nakładałam po prostu za dużo produktu, który nieestetycznie zastygał na mojej twarzy, a po dotknięciu palcami twarzy rolował się jak szalony. Po kilku aplikacjach doszłam jednak do wprawy, choć wielkiej miłości z tego raczej nie będzie, ale do rzeczy:

+ ładnie wygładza buzie;
+ bardzo wydajny;
+ nie zapycha;
+ higieniczne opakowanie z pipetką;

- zbyt leista konsystencja, trzeba dobrze dawkować ilość, bo twarz ma po niej skłonność do błyszczenia i klejenia się, jeśli nałożymy za dużo choćby o odrobinę na 100% nam się zroluje, dlatego ja stosowałam tylko na wieczór pod krem;
- klei się, co już wspomniałam powyżej;
- nie widzę żadnego odmłodzenia, jedynie wygładzenie;
- wysusza, po kilku pierwszych aplikacjach wysuszył twarz na saharę, a mam cerę mieszaną;
- cena (w tym przypadku nieadekwatna do jakości), a produkty Vichy lubię;

Spodziewałam się lepszej konsystencji, większego nawilżenia, po kilku razach czułam się zawiedziona i zniechęcona, ale zużyłam próbki do końca, wiem jednak, że nie kupię pełnowymiarowego opakowania.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: próbki

Jakby odmładza...

No fakt,

już po pierwszej ( i kolejnej) aplikacji gdy rano wstałam, zauważyłam że:

- jakbym miała gładsza cerę,

- bardziej jednolitą,

- bardziej promienna niż wcześniej, wypoczętą - ładniejszą:)

- bardziej nawilżoną

Po ponad 3 tyg stosowania jest ok ale jakby moja skóra się może do niego przyzwyczaiła jakoś do tych efektów i nie widzę znaczniejszej poprawy ale i tak będę się nim smarować bo:

- jest delikatne i nie zapycha,

- wchłania się bardzo dobrze, bez problemu można pod makijaż używać,

- nie zbryla się ani nic z tych rzeczy.

Nie jest to wielkie WOW, ale jak za taki delikatnie upiększający efekt mogłoby być tańsze. Gdyby kosztował ok 40zl nie wahałabym się z jego kupnem ponownie, więc za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: ponad 3 tyg

uwodzący zmysły

Produkt urzekł mnie zapachem, szybko się wchłania, czyniąc skórę miłą w dotyku, nie dostrzegłam właściwości odmładzających, ale powoduje, że skóra wyglada na wypoczętą, zapach korzystnie wpływa na samopoczucie

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Pieniądze wyrzucone w błoto

Kupiłam serum pod wpływem Pani z apteki, która była tak bardzo przekonująca co do cudownych właściwości serum, że omamiła mnie zupełnie. Z apteki wyszłam z serum wraz z wizją "cudowego" wygładzenia buzi.
Jakież było moje rozczarowanie, kiedy okazało się, że serum ma postać rozrzedzonego żelu, a na dodatek cieknie po buzi, gdy go wiecej nałożyć. "To nic" - myślę sobie -"przecież *widocznie odmładza*". Po szybkim wchłonięciu skóra świeciła się. Na 2 dzień skóra po aplikacji piekła. Pomyślałam, że serum działa.Myślę - "coś się dzieje! Moja skóra się napina" Akurat. Na 3 dzień skóra po aplikacji serum straszliwie piekła. Serum zmyłam od razu. Te 3 użycia sprawiły, że moja skóra na buzi wysuszyła się na papier. Skóra w niektórych miejscach zeszła po kilku dniach, jak po oparzeniu słonecznym. Szczególnie w okolicach oczu serum wyrządziło największe szkody. Czerwone , suche placki pod oczami, które nie wiedziałam, jak tuszować, bo skóra bolała.
Nie wiem co źle poszło. Serum od 40 r.ż, a ja mam 35. Czyżby za wcześnie? Może alergia na alkohol denaturowany, którego w składzie jest dosyć sporo w serum vichy? A wiadomo, że alcohol denat. nieźle wysusza.
Z uwagi na powyższe doświadczenia tego serum zdecydowanie nie kupię. Przereklamowane.
Pół gwiazdki dałam za szybkie wchłanianie, ale to i tak za dużo jak na ogół.

Baza pod makijaż.

Duże pieniądze, ogromne nadzieje, że z 30+ zrobi się 20+. Pierwsze drobne zmarszczki, zagięcia, więc taki super kosmetyk powinien nie mieć trudnego zadania. W końcu to tylko 30+. Więc nakładam, wcieram, wklepuję, co rano stosuję i czekam... Czekam na to odmłodzenie, bo przecież wydałam tyle pieniędzy, a Vichy chyba nie rzuca słów na wiatr. Chyba?
To co otrzymałam to baza pod makijaż. Nic więcej. Pomaga wygładzić skórę, nie kłóci się z podkładem. Ale przecież nie o to chodziło.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe