Body Basics, Balsam do ust poziomkowy

Body Basics, Balsam do ust poziomkowy

Baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wydajny. Mam go od listopada i została mi jeszcze prawie połowa. Fajnie pachnie i dfobrze nawilża. Dość praktyczne, ale niezbyt efektowne opakowanie- okrągły słoiczek. Cen też zachęcająca...

moj ideal

Mam czesto problemy z wargami i nie jest to zwykle pierzchniecie,ale rozne dziwne reakcje alergiczne.ten balsam jako jedyny mi pomagal.uzywalam go systematycznie na noc.nie podobaly mi sie specjalnie zapachy,smaku nie ma w ogole,ale najwazniejsze bylo,ze usta byly po nim takie jak trzeba,iedalne!no i starczal bardzo,bardzo dlugo.pisze w czasie przeszlym,bo niestety jakis czas temu wycofali body basics z galerii centrum i u mnie w miescie nie ma tego sklepu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...5

jednak dodaje gwiazdke,a co!w sumie to moj kwc!

ulubiony

używałam poziomkowego i melonowo-jabłkowego. rewelacja; dla mnie pobił nawet Tisane. nawilża i regeneruje usta, wspaniale pachnie, zapach utrzymuje się długo, dobry lub neutralny w smaku, bardzo wydajny, estetyczne opakowanie. nie miałam jeszcze lepszego. gorąco polecam - ja napewno jeszcze go kupię.

ładny zapach

Lubię owocowe balsamy do ust, więc w Body Basic mam spory wybór. Wszystkie smakowicie pachną, wszystkie są bardzo wydajne. Z uwagi na słoiczek ( waga i konieczność wyciagania palcami ) stosuję tylko na noc - ładnie nawilżają wargi. Na dzien wolę coś bardziej poręcznego - na przykład równie ładnie pachnacą pomadkę ochronną z Yves Roche.

Konturowanie Smashbox

Baaardzo wydajny

Kupiłam go za 10 zl. Za taką ilość kosmetyku (15 ml) to bardzo opłacalne. Jest niesamowicie wydajny, kupiłam w październiku i zużyłam dotąd 1/3 opakowania.
Nieźle nawilża, pod warunkiem że usta są wypeelingowane, bez warstw suchego, twardego zaskórka. Używam go na noc i jakimś cudem to jedyny kosmetyk do ust, który przez noc pozostaje na nich do rana :D Zaden inny tego nie dokonał. Wygładza i ładnie pachnie (mam morelowy, kusi mnie jabłkowy)
Tak naprawde przeszkadza tylko nabieranie (paznokcie!!!)

Melonowy jest OK

Kupiłam go za ałe 9,9zł,wybrałam wersje melonowo-jabłkową i musze stwierdzoić,że jest naprawde fajny!;)Usta sa trochę śliskie i fakt faktem nienawilża na długo,ale za to jego ilość w słoju godny przetorów na zimę rekompensuje wiele.;)
Jest OK i można zaryzykować,zwłaszcza za taką cenę.

lajtowy : ))

ja mam jabłkowo - melonowy :) i jest fantastyczny! slicznie pachnie, nawilza usteczka ktore po nim na dodatek blyszcza, tak naturalnie, jest na maxaa wydajny! kupilam go juz chyba rok temu ;) i uzywam kiedy moje usta sa w stanie krytycznym. jedyny minus - opakowanie, nie znosze wkladac palcy do pojemniczka ktore jest w dodatku okropnei duze. do kieszeni sie nie miesci ;/ ale ta wade moge mu wybaczyc bo jest boski :)

fajny!

Miałam kiedys jablkowo-melonowy- rozkradly mi go kolezanki...hihihi. Nastepnie kupilam poziomkowy i jestem rczej zadowolona. Opakowanie jest faktycznie niepraktyczne- musze uzywac wacika do uszu aby nalozyc balsam nie wkladajac paluchow (i paznokci!!!) do srodka. Ale sadze ze nienajgorzej nawilza a usta po jego uzyciu sa ponetne... Polecam poniewaz ogolnie lubie kosmetyki Body Basics!!!

jak z tego kożystać???!

Skusił mnie zapach :D, ale sam błyszczyk jest tłustawy (trudno się go pozbyć z palca) i opakowanie :( jak mając długie paznokcie to wydobyć??? I opakowanie trochę za duże.Używałam 2 lata temu / Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

super

mam jablkowo-melonowy i poziomkowyzapach poziomkowy jest troszke sztucznybardzo dobrze nawilza i wygladza ustaniestety trzeba nakladac go palcem,a ze jest dosc tlusty to pozniej trzeba biec do lazienki zeby umyc recedosc niska cena za taka ilosc-ale jest go tyle,ze juz mi sie troche znudzil,nie moge go zuzyc do konca, a wyrzucac szkoda bo jest dobry

beznadziejne opakowanie

mazidlo do ust w pudeleczku.Bezsens. Nienawidze dlubac oalcami w jakimkolwiek kosmetyku, juz napewno nie w czyms do ust. Na dworzu wiec posmarowac sie nim nue mozna, nie ma co pakowac go do torebki. W domu tez ciagle szpatulki szukalam.Smak i zapach mily (dlatego sie skusilam) ale to wszystko.natluszczenie lekkie, ktorkotrwale.Generalnie nic nadzwyczajnego dla ust i zmyslow a totalne nic jesli chodzi o higiene .Mnie sie nie podobal i nie kupie nigdy wiecej. Zreszta zlikwidowali juz sklep body basics u mnie w miescie (troszke szkoda)Ilość zużytych opakowań: jedno meczylam wiele tygodni

Dobrze nawilża

Dobrze nawilża usta i super pachnie, ale niestety mogli pomyśleć nad dawaniem do niego pedzekla i lustereczka ;)

"Niezmordowany"

Baaaaardzo długo się zużywa, czasami mam go dość ;)) Fajny zapach, doskonale nawilża, ale trzeba często nakładać. No i minusy za paluchy.