Water Shine (Lakier do paznokci)

Water Shine (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci lustrzany połysk. Producent obiecuje połysk i owszem połysk jest ale....po czwartej warstwie!!!!!!! Spowodowane jest to tym że dopiero wtedy pozbyłam się smug i lakier tworzył jednolity kolor. Ale jeśli ktoś lubi pół dnia malować paznokcie to efekt jest piękny. Lakier szybko wysycha ale opakowanie się psuje tzn odkręcam a tu zakrętka w ręce a pędzelek nadal w środku. Trwałość na paznokciu ok 5 dni (ale mnie wszystkie sie tyle trzymają). Przekonuję sie do niego od roku ale mam juz dosyć.

Cena: 20 zł

NIGDY WIECEJ!!!!!!!!

Absolutna tragedia!!! Po nałożeniu 2 warstw, lakier wyglądał, jak po pół warstwy, zostawił przeokropne smugi, a co najgorsze: zżółkły mi po nim paznokcie!!!!! TRAGEDIA!

Używam tego produktu od:dokładnie raz i nigdy więcej!
Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

piękny połysk i kolory

Miałam już trzy jasnoróżowe, takie przezroczyste (05), jeden bordowy (11) i jeden brązowy. M0oim zdaniem te lakiery są świetne. To jedyna rzecz, jaka udała się Maybelline:) Długo sie trzymają, nie odpryskują, ale ścierają się, połysk jest bajeczny, powierzchnia lakieru pozostaje równa, a nawet po kilku dniach nie staje się matowa. Bordowy lakier mogę spokojnie nosic na palcach 5 dni, a nie lubię poodpryskiwanego i zniszczone lakieru- po prostu nic się z nim nie dzieje:) Dwie warstwy i kolor jak z bajki:) Bardzo lubię te lakiery. I ma wygodny pędzelek i nienajgorszy zapach:D

Używam tego produktu od: kilku lat

może być

Zalety to na pewno:
-duże opakowanie
-precyzyjny pędzelek
-ładne kolory
natomiast lakier ten ma swoje wady
-ma dużo drobinek,jednak sam w sobie nie daje połysku(błyszczacej powierzchni),trzeba używać na wierzch bezbarwnego żeby faktycznie sie ładnie błyszczał
-dość szybko odpryskuje po 1-2 dniach,to zdecydowanie za szybko jak na cenę lakieru.
-trzeba nałożyć minimum dwie warstwy,żeby uzyskać jaki taki kolor,w przeciwnym razie prześwity są widoczne.

Używam tego produktu od:pół roku

Świąteczny makijaż

Lakier jak lakier...

Kupilam go, bo myslalam, ze bedzie cudownie blyszczal; w koncu taka firma, to cos oznacza...Tymczasem okazal sie zupelnie zwyczajny, nie mowie ze zly, ale zwyczajny.Nie widze roznicy miedzy nim a np. lakierami z INGLOTA.
A jezeli chcecie, by wasze paznokcie naprawde mialy 'water shine', kupcie polerke za trzy zlote :) Na dobrze wypolerowanych paznokciach nawet lakiery z Carol'a za 4 zl pieknie blyszcza :D

niestety

No niestety nie jestem zadowolona. Lakier szybko odpryskuje. Ładnie się błyszczy, ale co z tego jak na drugi dzień cały poodpryskiwany :( nie polecam

Pozory mylą!

3.07.2004

Musiałam zmienić poprzednią recenzję, gdyż po dłuższym używaniu lakieru wyszły na jaw jego wady. Mam go w odcieniu Mango Delicious 04. Po pierwsze trudno jest go równomiernie rozprowadzić. Żeby uzyskać miarę pożądany efekt należy nabrać większą ilość na pędzelek. Do drugie strasznie dłuuuuugo schnie. Po trzecie nie jest trwały, szybko odpryskuje a zwłaszcza kiedy ma kontakt z płynem do naczyń. Dwie gwiazdki przyznałam jedynie za ładny kolorek i diamenty.

Wspaniały

patrząc na ocenę poprzedniczki nie mogę uwieżyc , ze mowimy o tym samym produkcie .Dla mnie ten lakier jest poprostu NAJLEPSZY ;] kolor cudowny połyskujący i trwały , nie odpryskuje , paznokcie sa idealnie pokryte juz po 1 warstwie ! nigdy sie z nim nie rozstane i nie zamienie go na zaden inny ;)

ach....

Pozostaje ocena, tylko jedna*. Z opini widzę że jego druga wersja jest lepsza. Wyżuciłam w połowie butelki, jedynym plusem jest to że nie zgęstniał, ale co z tego....?Ilość zużytych opakowań:1/2