Nivea, Nivea Bath Care, Aroma 4 żywioły - Ziemia (żel pod prysznic)

Nivea, Nivea Bath Care, Aroma 4 żywioły - Ziemia (żel pod prysznic)

Ogień, woda, ziemia i powietrze są esencją bytu. Jako podstawowe elementy natury wyzwalają energię, ale również zapewniają spokój i dają ukojenie. Ziemia jest najbardziej statycznym z czterech żywiołów natury: daje oparcie, uosabia stabilność i spokój. Przywraca równowagę ciała i duszy i zapewnia uczucie odprężenia. Zielony żel pod prysznic Nivea Aroma 4 żywioły Ziemia z eterycznymi olejkami z wetiweru i drzewa sandałowego koi ciało i pieści skórę. Przyjemny zapach daje zmysłom odpoczynek, zapewniając Twojemu ciału uczucie ciepła i przyjemności.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid Sodium Benzoate, Trisodium EDTA, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Salicylate, Benzopheone-4, Parfum, Santalum Album, Vetiveria Zizanoides, CI 13015, CI 42051, CI 16035.

Cena: 8 zł / 200 ml

wysuszacz!!!

zapach piękny, kojący, moim zdaniem najładniejszy z serii.niestety wysusza skórę, słabo się pieni. więcej nie kupię,wybiorę coś kremowego.
a szkoda....

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:2 jednoczesnie

Kocham go!

Jest wspaniały!!!! Dobry dla skóry, nawilża ją, pozostawia gładką... Ma delikatny zapach, który ma w sobie jakąś nutkę męskości... Kiedy się nim myję mam wrażenie, że nie jestem sama pod prysznicem.... Uwielbiam ten zapach....

Używam tego produktu od:roku

Cudowny zapach

Zakochałam się w tym zapachu od pierwszego powonienia:) Jest dość intensywny więc rozumiem , że może wzbudzać mieszane uczucia. Mnie się spodobał. Aż żal używać balsamu po kąpieli. Szkoda , że nie ma innych kosmetyków z serii NIvea Ziemia , bo z pewnością bym zakupiła jakieś smarowidło o identycznym zapachu. Z wydajnością faktycznie nie jest najlepiej, ale może to wina tego, że strasznie dużo go na siebie wylewam. Ogólna ocena. ***** to głównie za ten zniewalający zapach, ale tak naprawde nie można mu nic ująć jeśli chodzi o pielęgnację skóry.

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni/ ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Serum na zmarszczki

=) Spoko

Kupiłam go z mamą na spółkę, bo nie byłam do niego przekonana. =) Ładnie pachnie! =D Tak świeżo! Jestem zodiakalnym koziorożcem więc przypasowało mi! =) Żel fajnie się pieni, ale po kąpieli należy użyć balsamu nawilżającego, gdyż lekko wysusza skórę. Uspokaja ciało i duszę. Godny polecenia!!!

ilość zużytych opakowań: 1/2

ach ten zapach

Uwielbiam zapach tego żelu. Niczym perfumy, nie kwiatowe, ale cytrusowe, byc może męskie, byc może unisex. Bosko pachnie na Jego skórze. Na mojej mało co pachnie niestety, ale przyjemność kapieli mam dużą.
Jakość kosmetyku na dobrym poziomie: ładnie się pieni, nie wysusza. Mało wydajny, ale często bywa w promocjach za 7 zł. Super na lato.

fuj

Jestem bardzo zawiedziona bo gdyby nie ten wstrętny zapach to mógłby to być całkiem fajny żel.
Na początku myślałam, że się pomyliłam i sięgnełam po jakiś męski kosmetyk. Bo ten zapach właśnie z tym mi sie kojarzy- z jakimiś męskimi wodami po goleniu. Fuj.
Żel nawet nie byłby taki zły gdyby nie ten zapach... Dobrze sie pieni i podczas mycia nim wyczuwa się, że skóra robi się taka gładka... Niestety nie na długo- po osuszeniu ręcznikiem momentalnie staje sie sucha jak pieprz.
Ja już nigdy tego świństwa nie użyje.

Zapach siana :)

Wszyscy narzekaja na jego zapach, a mnie sie on podoba. Pachnie wysuszonym sianem, kojarzy sie z wakacjami. Dobrze sie pieni, nie nawilża, ale skóra nie jest po nim ściągnieta i podrażniona.

ok

a ja lubie ten zelik. Jest wydajny dobrze się pieni, nie wysusza skóry (jak na żel oczywiscie). Jedyne co mi w nim nie odpowiada to zapach-z czyms mi się kojarzy, ale jeszcze nie doszłam z czym :P W każdym razie z zapachem się nie moge pogodzić, dlatego nie daję ****, a następnym razem kupię onny zapach :D

śmierdziel!!

To najgorszy chyba żel pod prysznic, z którym miałam doczynienia. To co go u mnie zdyskwalifikowało na amen to zapach. Ja nie wiem czy ja miałam sie przy nim zrelaksować?! Sorry ale pierwszy na co miałam ochote po jego nałożeniu to zmyć go z siebie jak najszybciej,jakoś nie pociągała mnie myśl że myję się żelem o zapachu taniej i najbardziej tandentenej wody kolońskiej fuuuj...Kiedy byłam dzieckiem to mój tata kiedyś takiej używał jak w Polsce nic nie było(lata 80) i uciekałam wtedy od niego jak najdalej sie dało .
Kolejnym minusem jest wydajność, po jakiś 2 tyg. skończył się (w sumie to nawet na plus).
Owszem ładnie sie pienił, mozna było ogolić sobie nogi przy jego pomocy.Ale i tak nigdy więcej go nie kupię.
Odradzam, nawet wtedy gdy jest w promocji (moja mama go kupiła za jakieś 6 zł)

fu....

ble, paskudnie pachnie :( i tym samym w moim wypadku odpada dzialanie tej aromaterapii. dobrze sie pieni, jest gesty. niestety zapach jest najwazniejszy w tej serii a mnie on wrecz odstrasza. taki mocnny jest...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1, wiecej nie bedzie
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

najlepszy z całej serii!!

kiedy tylko poczulam ten zapach od razu miałam wątpliwość czy się nim umyć, ale ponieważ dostałam go w prezencie musiałam spróbować. Niestety nie opłaciło się :( zapach jest OKROPNY!! I nie zauważyłam, żeby żel miał oprócz tego jakieś inne "wspaniałe" właściwości!!

Raz go urzyłam i pozostawiłam ;)

Zwyczajny.

Dość ładnie pachnie, ale nie zauważyłam, żeby ten zpach jakoś na mnie działał... Żel dobrze się pieni, dobrze myje. Ma gęstą konsystencję, nie nawilża, ale też nie wysusza. W porządku.

Zużyłam jedno opakowanie.