Garnier, BodyCocoon Spray (Spray do ciała zapobiegający wysuszaniu skóry)

Garnier, BodyCocoon Spray (Spray do ciała zapobiegający wysuszaniu skóry)

Garnier Intensywna Pielęgnacja Suchej Skóry stworzył pielęgnacją nawilżającą w sprayu: spray do ciała zapobiegający wysuszaniu skóry. Jeden ruch wystarczy, by intensywnie nawilżyć i zapewnić trwałe uczucie komfortu.

Formuła zawiera:
Naturalny olejek z palmy, który przynosi skórze ukojenie, gładkość i trwałe uczucie komfortu.
Naturalny olejek z kolendry o działaniu odżywczym.
Glicerynę, która utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry, chroni ją przed wysuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Dzięki ultralekkiej, nietłustej konsystencji produkt błyskawicznie się wchłania, trwale wygładzając skórę. Spray w mgnieniu oka rozprowadza się na całym ciele, co pozwala na natychmiastowe założenie ubrania.
Zaraz po nałożeniu daje uczucie niezwykłej świeżości, gładkości i komfortu. Skóra odzyskuje naturalną elastyczność, miękkość i gładkość.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides, Ceteareth-20, Elaeis Guineensis, Coriandrum Sativum, Cetyl Dimethicone, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate, Polyaminopropyl Biguanide, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum B 5950/1

Cena: 15 zł / 150 ml

bardzo fajny :)

spray kupiony przez przypadek i na wyprzedaży :) dobrze się wchlania, szybko widac efekty nawilzenia. To ze kosmetyk jest w sprayu znaczaco ulatwia jego dozowanie i nakladanie, jes o wiele szybsze i wygodniejsze niz w przypadku buteleczki :) Szkoda ze juz taka forma kosmetyku zostala wycofana :) wowczas zapewne pokusilabym sie o kolejne opakowanie :)

Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Zaskakująco dobre

Przyznaję, zaskoczył mnie ten spray. Kupiłam przez przypadek, okazyjnie i zużyłam z dużą przyjemnością. To co wyróżnia ten produkt spośród innych to przede wszystkim świetne wchłanianie. Z tego powodu jest godne polecenia na dzień, bo nie trzeba czekać aż się wchłonie, zanim założy się ubranie. Rzeczywiście mocno nawilża i zapobiega wysuszaniu skóry, gdy godzinami siedzi się w klimatyzacji. Symatycznie pachnie (szczęśliwie już mi przeszedł wstręt do zapachu balsamów do ciała Garniera, długo nie mogłam ich używać właśnie z powodu zapachu). Jest całkowicie nietłuste, a mimo to naprawdę dobrze działa na moją wiecznie mniej lub bardziej wysuszoną skórę, która generalnie woli treściwsze balsamy. Wygładza skórę, po porannym użyciu efekt ten utrzymuje się do wieczora. W dodatku opakowane jest w fajną, poręczną buteleczkę, która nie wyślizguje się z ręki podczas aplikacji, a dozownik nie zapycha się. Bardzo dobry produkt, szczególnie dla wiecznie spieszących się kobiet, które nie mają rano czasu na trwające godzinami rytuały pielęgnacyjne. Polecam!

lubię

Mleczko ma odpowiednią konsystencję i zapach palm [?]. Łatwo się go aplikuje a kropelki są drobne i wsiąkają w skórę właściwie nie pozostawiając tłustej warstewki. Dobrze nawilża ciało i czuć jak je pielęgnuje; dla mnie jest to dopełnienie codziennej pielęgnacji ciała. Po jego użyciu skóra jest miękka i rozjaśniona – ja używam go zawsze rano bo spieszę się na lekcje i nie mam czasu wsmarować balsamu a mimo to chcę zadbać o skórę. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

Makijaż Maybelline

fajny

Lubie tego typu produkty. Dotad bylam wierna Nivei, ale postanowilam wyprobowac ten. Ladne opakowanie-poręczne wgłębienia aby ręka się nie ślizgała.Mily w zastosowaniu, ladny delikatny zapach (podobny w calej serii). Spray dobrze sie rozprowadza. Nawilza skore na pare godzin, wiec w moim wypadku calkiem niezle. Odwieza i naprawde milo sie go stosuje (najbardziej lubie po prysznicu).Dobry na szybie zastosowanie, na wczasy ale takze dla odswiezenia i orzezwienia (bo spray). Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, sadze ze jeszcze go kupie.

na szybko

Lekki, ładnie pachnie. Dobry dozownik, mgiełka jest lekka, kropelki drobne. Nie trzeba wcierać, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Nieźle nawilża, rzeczywiście zapobiega wysuszaniu. Niestety, mało wydajny. Dobry dla zabieganych, rano przed wyjściem.