Avon, Mydło Aqua (white, blue, aloe)

Avon, Mydło Aqua (white, blue, aloe)

Mydło w kostce. Znakomite zarówno do kąpieli jak i do mycia rąk. Lekko nawilża, pozostawiając na skórze lekki zapach. Jest łagodne, odpowiednie dla całej rodziny. Główne składniki to gliceryna, pochodna oleju kokosowego, lanolina, olej sezamowy.

Pojemność: 100g.
Cena: 3,20zł

delikatne i zdrowe

Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Moim zdaniem jest to jedno z mydeł lepszej kategorii. Bez sztucznych składników, zawiera to, co potrzebne do dobrego oczyszczenia skóry. Zgadzam się, że nie pieni się za bardzo, ale za to świetnie na nie reaguje moja skłonna do alergii skóra.

Mydło nie wysusza, jest delikatne i dobrze wpływa na stan skóry. Nie mam po nim żadnych podrażnień, uczuleń i nie zmagam się z przesuszoną skórą, tak jak w przypadku używania dobrze pieniących się mydełek. Gorąco polecam alergikom i tym, którzy mają dosyć drażliwą skórę. To mydło świetnie się nadaje również do higieny intymnej. Nie pachnie intensywnie, a skóra po nim staje się gładsza.

Ilość zużytych opakowań: trzy

dziwne

Byłam niegdyś użytkowniczką zarówno białego jak i niebieskiego mydełka.O ile w niebieskim moglam znieść zapach,chociaż nie zachwycał mnie kompletnie,o tyle białe pachniało według mnie ochydnie i ciężko mi bylo się z nim zmierzyć :-)
Mydła,jak już pisały moje poprzedniczki są całkowicie zwykłe pod względem swych właściwości,zupełnie jak najtańsze kioskowe.Myją jakos tam,ale miałam też odczucie,że trochę wysuszają.Potrafią też namiękać szybko wodą w mydelniczce i przyjmować okropną,rozkawalającą się postać.Ble!
Mydła generalnie raczej kiepskie,mam nadzieję że już ich nie produkują...Jest tyle lepszych,tańszych,ślicznych,apetycznych mydełek na rynku,że szkoda byłoby forsy na jakieś badziewie z avonu :-/

Używam tego produktu od:kilka lat temu

przeciętne

Kolory i zapachy całkiem fajne, choć bez rewelacji. Niestety, mydło się łamie i kruszy, co przy tej wysokiej cenie jest niedopuszczalne.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

bardzo przeciętne

Zbyt drogie jak na taką jakość,
nieciekawe zapachy, średnio wydajne, łatwo się łamie albo rozwarstwia, dobrze się pieni.
Miałam wszystkie trzy wersje, żadna mnie nie zachwyciła.
Można spróbować, tylko po co?

za drogie

Mydło jak mydło . Jednak cena jest zbyt wygórowana. Miałam aloesowe dobrze się pieniło, zapach nie duszący, trochę nawilżało. Ale żadna rewelacja. Zdecydowanie za drogie.

mydło jak mydło

Bez rewelacji. Nie wysusza specjalnie ale mydła podobnej jakości można miec 3 razy taniej :(.
Podoba mi się zapach niebieskiego. Białe jek dla mnie śmierdzidełko, chociaż zapach żelu mi sie podoba ;)
Kupowałam do kompletu z żelami ale raczej już sobie odpuszczę.

do niczego

To mydło zdałoby egzamin w miejskiej toalecie, bo intensywny zapach to jedyny "plus".
Nadaje się wyłącznie do mycia rąk, nie wyobrażam sobie co by się działo gdybym tym mydłem umyła całe ciało.
Największym zaskoczeniem jest jednak cena ! ! !

a mi pasuje

wlasnie kupilam po promocji i mi pasuje juz wczesniej go uzywalam lagodzi podraznienia fajne teraz mam tylko to biale do cery wrazliwej(bo jakos sie wrazliwa stalam)ale lubie kremowa pianka super...

Nijaki

Dla mnie to zwykłe mydło, niczym się nie wyróżnia. Średnio wydajne, mam te jasnoniebieskie, pieni się normalnie, tyle, że po krótkim czasie mydło połamało się na dwie połówki i są na nim takie chropowate cząsteczki. Wg mnie nie zostawia na skórze żadnego zapachu, używam go tylko do mycia rąk.

Mydło jak mydło

Mydło jak mydło, ładnie pachnie, dobrze się pieni, wydajne ale niczym specjalnym się nie wyróznia. No może zbyt wygórowaną ceną.

Przeciętniak

Skoro już dodałam, to sobie ocenię:)Nie wiem dlaczego, ale oczekiwałam od tego mydła czegoś więcej. Aloesowe ma taki sam zapach jak żel aloesowy z tej samej linii, więc można mieć fajny komplecik, ale same właściwości mydła nie są rewelacyjne. Ot, po prostu mydło - myje i tyle. Właściwie niczym się nie różni od innych zwyczajnych mydełek, nawet tych za złotówkę, więc raczej się nie opłaca.