Eris, Krem do stóp przesuszonych ze skłonnością do rogowacenia

Eris, Krem do stóp przesuszonych ze skłonnością do rogowacenia

Krem polecany jest do skóry suchej i wymagającej z obiawami szorstkości, zgrubieńi pęknięć.Nawilża i działa antybakteryjnie. W składzie jest min.:
- olejek z drzewa herbacianego - działa antygrzybicznie i antybakteryjnie
- mocznik - zmiękcza, nawilża i reguluje proces rogowacenia naskórka
- wit. E i alantoina - łagodzą podrażnienia i natłuszczają.
Dzięki systematycznemu stosowaniu kremu skóra staje się delikatna , miękka bez szorstkich zgrubień.

Cena: ok. 8 zł

Skuteczny

Jako właścicielka suchej skóry zawsze miałam problemy z przesuszonymi stopami. Miałam wiele kremów o różnej skuteczności. Mogę powiedziedzieć, że krem Erisa działa. Ma niezbyt przyjemny zapach, ale nie miałam jeszcze kremu do stóp, który ładnie by pachniał. Ważne, że nawilża i po trzech tygodniach stosowania stan skóry wyraźnie się poprawia. Jest gładsza lepiej nawilżona. Krem jest dosyć wydajny i myslę, że warto go jeszcze parę razy kupić.

najlepszy jaki miałam

Od kremu do stóp już nic więcej wymagać nie mogę. nawet za niezachecający zapach nie odważę się ująć gwiazdki :)
sama długo nie zauważałam efektów jego działania mozolnie smarujac co wieczór ten krem w moje stópki, aż moja siostra zadała mi jakże pięknie brzmiące pytania"skąd masz takie gładkie stopy!? TEŻ TAKIE CHCĘ!". :) oczywiście zdradziłam jej sekret :)
chwilowo mam przerwę w jego stosowaniu na jakieś badziewie, ale w najbliższym czasie kupię znowu. bo moje stopy są po nim gładkie, pięty jasne i w ogóle piękne! POLECAM
ps stopy wszystkich kobiet w mojej rodzinie są dzięki niemu gładziutkie :) mężczyzn jakoś przkonać nie potrafię

tylko ten zapaszek...:)

Na plus:
-cudnie zmiekcza(mocznik;)i nawilża
-starcza na pare dni po zastosowaniu
-cena!!!
Na minus:
-śmierdzi!ale jestem w stanie to przebolec
-pozostawia na pare minut tłusty film ale jestem w stanie to przeczekać
więc oceniam go na 4* bo tego wart(Efekty!)

Dieta na AZS

paskud

nie wiem jak mozna wyprodukowac tak cuchnace swinstwo - przez ten smrod nie jestem w stanie sprawdzic czy krem dziala... smierdzi masakrycznie! stoi u mnie na polce - moze ktos chce...? ;)
posmarowalam nogi raz i zaraz umylam, ten zapaszek jest obezwladniajacy...
i jak tu sprawdzic czy zmiekcza stopy?

Cukiereczek

jeżeli tak można powiedzieć o kremie do stóp. Nie przepadam za "erisami" bo lubią uczulać(ja alergik) ale byłam w potrzebie, a to był jedyny specyfik na sklepowej półce gdzie jak byk stało, że na pęknięcia ...Fakt, że śmierdzi okrutnie, jak zagrzybiały skład apteczny ale jak działa...Całe życie walczyłam z suchą skórą stóp,ale efekty były mizerne. A po kilku już aplikacjach tego specyfiku, stan stóp wyraźnie się poprawił, stosuję go raz dziennie wieczorem, skóra stop stała się miękka, dobrze nawilżona, nie ma mowy o pęknięciach czy zgrubiałej skórze. Ma takie właściwości, jakie producent wymienił na opakowaniu, za wyjątkiem "naturalnego, świeżego zapachu", który w praktyce okazuje się raczej odrzucający, ale na szczęście szybko się ulatnia. No i ta cena ....

Świetny !

Krem ma gęstą konsystencję i dosyć dziwny raczej nieprzyjemny zapach. Jedynie ten zapach jest małym minusem kosmetyku, bo poza tym jest to cudo dla stóp. Wspaniale nawilża, zmiękcza skórę, niweluje wszelkie wysuszenia. Pięty i stopy są gładziutkie i mięciutkie jak u niemowlaka. Poradził sobie nawet podczas wakacji na Cyprze, gdzie dużo chodziłam boso po piachu, czy moczyłam nogi w chlorowanym basenie. Wieczorkiem w stópki wsmarowywałam krem i dzięki temu przez cały czas były w znakomitym stanie.Daję 5 gwiazdek, jest to mój nr 1 wśród kremów do nóg.

Dla mnie doskonały

Dla mnie najlepszy krem do stóp.-moich,suchych,skłonnych do rogowacenia.Używam codziennie na wieczór i w sposób znaczący a nawet powiedziałabym całkowity pozbyłam się w/w mankamentów.Skóra stóp jest gładziudka,nawilżona,mięciutka.To chyba tak działa ta duża zawartość mocznika.Używam go też na kolana i łokcie z podobnym,bardzo dobrym efektem.Jedyny mankament to zapach ale jeśli ktoś ma faktyczny problem z rogowaciejącymi stopami to nie powinien wybrzydzać-bo ten krem za niewielkie pieniądze go zlikwiduje.Jedna uwaga,radzę zacząć od pedikuru,bo rzaden krem nie zlikwiduje już isniejących zgrubień.Aż się dziwię,że pierwsza oceniam ten krem..Daję max ocenę bo pamiętam ile kremów zużyłam,ile wyrzuciłam i ile czczych obietnic się naczytałam.Szczerze polecam