3D White [Dual Action White] (Pasta wybielająca)

3D White [Dual Action White] (Pasta wybielająca)

Producent zapewnia, iż przy użyciu pasty Blend-a-med 3D, uzyskamy efekt trójwymiarowego wybielania zębów, już po 14 dniach.

Pasta bezpieczna dla szkliwa.

Absolutnie wspaniałe uczucie przyjemnego odświeżenia

Blend-A-Med 3D white fresh Extreme Mint Kiss
Pastę kupiłam w promocji w Carrefourze w opakowaniu gdzie druga pasta była gratis . Kosztowała ok 12 zł
Jeśli jesteście fankami uczucia chłodu i odświeżenia w Waszej buźce po umyciu zębów ta pasta jest idealna dla Was.Długo po umyciu wyczuwa się zapach i smak mięty, jednak jest to delikatny, niebardzo ostry zapach czy smak. Sugerując się napisem na opakowaniu, z jednej strony mamy extreme- czyli coś mocnego,a z drugiej kiss czyli coś co kojarzy się z pieszczotą , i to też uważam za całkowite potwierdzenie mojej teorii.

Używam tego produktu od: rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 opakowania

Zawodzi

Zawodzi, jak większość past tej firmy. Nie wybiela, nie usuwa osadów itp. Pozostawia uczucie intensywnej świeżości i jest wydajna - tylko tyle plusów znalazłam.

jestem na nie

Produkt średni. Pasta ładnie się pieni oraz jest wydajna i to są chyba jej jedyne zalety. Niestety zależało mi na wybieleniu zębów, albo chociaż usunięciu osadu po kawie i winie a tego efektu nie uzyskałam.

Używam tego produktu od:2miesięcy

Makijaż Maybelline

nie wybiela

Pasta nie spełniła swojej roli- nie zauważyłam wybielenia zębów, a zuzyłam całe opakowanie. Przy myciu zębów zaczęły krwawić mi dziąsła. Więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Zero wybielenia

Pasta ogólnie dobra i bardzo przyjemna w użytkowaniu... ma przyjemny smak i takie jakby czyszczące granulki.. ale niestety nie spełnia swojej głownej roli czyli wybielania :( zużyłam całą tubkę i nie widze poprawy koloru moich ząbków.. no ale moze akurat tak działa na moich zębach ;)

ogólnie polecam, bo jest fajna.. ale nie spodziewajcie się rewelacji ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

Okropnie działa na dziąsła

Niestety nie dane mi było poznać jej wybielającego działania, nie wytrzymałam po 2 dniach:|
Strasznie podrażniła moje zęby i dziąsła, mimo, iż używałam równocześnie dobrej pasty mineralizujacej:(
Uznałam, że póki co zostanę przy takim kolorze moich ząbków jak w tej chwili, zamiast potem walczyć o ich przetrwanie:)
Cóż...

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:troszeczkę pierwszego

OK, ale ...

Zalety:
*jest świetną pastą wybielającą, chyba najlepsza, radzi sobie z przebarwieniami o dziwo dobrze, nie są to może spektakularne efekty ale ważne że wogóle są
*fajnie odświeża oddech i to na kilka godzin

Wady:
* niestety ma dużą poważną wadę okropnie działa na dziąsła, już
drugiego dnia zaczęły krwawić mi dziąsła, do tego zęby stały się wrażliwe na ciepłe/zimne i to już w ciągu pierwszego tygodnia. Zatem odradzam osobom które mają problemy z nadwrażliwością zębów.

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobraa

jak dla mnie, pasta jest naprawdę dobra:)
świetnie sie pieni,przed długi okres czasu czuć świeżość:)
zauważyłam lekkie wybielenie na moich zębów choć pastę mam zaledwie 2 tygodnie:) mam nadzieje ,że gdy będę jej używać dale,j moje ząbki wybielą sie jeszcze bardziej:)
Odbieram jedną gwiazdkę , ze względu na to ,że pasta wysusza usta i dziąsła...
ale ogólnie polecam :))
pozdrawiam:)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niej est to KWC ale i tak 5;)

Wybiela zeby i to mocno jak na paste;) Bylam mile zaskoczona:) Pasty Blendamed zawsze mnie zawodzily, a ru nagle taka niespodzianka:D jednak wedlug mnie ma troche za ostry smak, drazil troche, ale i tak ja uwielbiam;) poza tym swiezy oddech pozostaje na dlugo.Używam tego produktu od: jego poczatkwo wejscia na rynek;)

Jak na razie najlepsza

Używalam juz chyba wszystkich past Blend-a-med. Za najlepszą uważam właśnie tą. Odpowiada mi jej smak- delikatnie miętowy, odświeżający.
Najbardziej zaskoczyły mnie jednak obiecywane przez producenta właściwości wybielające. Muszę przyznać, że kupujac tę pastę nie wierzyłam w to, że dzięki niej zęby mogą stać się bielsze(używałam bowiem wcześniej kilku past o podobnych właściwościach i niestety różnicy nie bylo). A tutaj miłe zaskoczenie- efekty są naprawdę widoczne już od pierwszego użycia!
Na pewno kupię jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Nie zauważyłam wybielenia

Niestety nie zauważyłam, żeby ta pasta wybielała zęby :( Dlatego nie mogę dać jej więcej gwiazdek, bo moje oczekiwania nie zostały spełnione. Poza tym "szczegółem" pasta nie jest zła - dobrze odświeża i pieni się jak inne Blend-a-med.
Pewnie kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam jakiś rok temu

dobra pasta

dobra pasta

super pienistość- super adhezyjność czy jak to tam się nazywa ogolnie lubie taka gesta piankę i konkretny smaczek Buzka jest dobrze wyszorowana dzięki niej. Mocno nie wybiela ale o 1 ton mysle ze daje rade

Używam tego produktu od:dlugo
Ilość zużytych opakowań:kilka