Vipera, Puder sypki matujący do twarzy i ciała - transparentny (stara wersja)

Vipera, Puder sypki matujący do twarzy i ciała - transparentny (stara wersja)

Jedwabiście miękki, zawiera witaminę E i filtr UV. Wygładza, matuje, pielęgnuje i chroni cerę.
Zawiera:
- Mikę, która nadaje poślizg, jedwabistość, lepszą przyczepność.
- Czynnik matujący cerę.
- Filtr UV, chroniący przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
- Witaminę E o własnościach pielęgnacyjnych.
Obecna w pudrze witamina E: jest aktywnie działającym przeciwutleniaczem, zwalcza wolne rodniki, chroniąc skórę przed starzeniem.

Idealny

Kupiłam go w ciemno, nie znałam recenzji i nie sugerowałam się opinią ekspedientki (polecała mi brązujące coś) Użyłam i się zachwyciłam. Moja świecąca się twarz nagle stała się matowa i to na długie godziny. Cena niska, starcza na rok przy codziennym stosowaniu. Idealny na podkład i na czysta buzię . Niestety ostatnio nie mogłam go nigdzie kupic , więc zdradziłam go z pierre rene 03 - porażka!
Wypatruję aż znów pojawi się w sklepie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

hmmm..

Zaczne od tego, ze moja cera sie nie swieci, nie mam z tym zadnego problemu. zakupilam ten produkt aby ladnie wykonczyc makijaz. wydaje mi sie ze troche bieli twarz choc daje go tak malutko jak to tylko mozliwe. skora jest gladka, przyjemna w dotyku jednak nie widze zeby puder wtapial sie w skore jak to niektorzy okreslaja. Wydaje mi sie wlasnie ze jest troche widoczny, moze ooby z tlusta cera maja inaczej, mozliwe ze ich skora fajnie wchlania ten produkt. nie jest zly ale tez nie ma rewelacji. moglabym sie bez niego obejsc..

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete

najulubieńszy

Używam go już bardzo długo, jestem mu wierna, nie szukam niczego nowego : ) Używam go codziennie na podkład w celu zmatowienia skóry. Jedno opakowanie starcza mi ok. na 3 miesiące

Mogę go bez problemu dostać stacjonarnie, jednak na allegro jest trochę tańszy.

Ma fajny różowy puszek, który dobrze zachowuje się po praniu.

Pięknie pachnie, niestety tylko na początku, później zapach wietrzeje.

Bardzo trwałe opakowanie, przeżyło nie jedno, ani razu nie pękło mimo codziennego podróżowania w plecaku : )

I cena dość przystępna : )

Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

WSPANIAŁY JEST

*matuje
*fajnie utrwala mój makijaż a mam cerę mieszaną
*super łączy ze sobą inne kosmetyki, sprawia<że nie widać granic np. różu i brązera
*wtapia się w skórę
*jest śmiesznie tani w stosunki do jakości i ilości
*nie zapycha
*nie podrażnia
*nie powoduje powstawania niedoskonałości

Nie wiem co by tu jeszcze dodać?

Jest świetny dla mojej mieszanej cery, i wiem,bo
sprawdziłam,że sam sprawuje się lepiej niż fixer Artdeco do utrzymania makijażu w dobrym stanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam, bo warto chociaż to sprawdzić.

Używam tego produktu od: 4 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1 -BARDZO WYDAJNY

Doskonały

Kiedy zobaczyłam u mojej siostry to cudeńko (nowa wersja z różowym puszkiem) stwierdziłam , że muszę go mieć !
Poszłam do drogeri i kupiłam za 23 zł.
Puder jest doskonały!

+matuje na pare ładnych godzin ! Mam cere mieszaną w kierunku tłustej i jestem meeeeega zadowolona,

+ wtapia się w buzię,

+nie zmienia absolutnie koloru,

+ nie wysusza,

+ utrwala makijaż,

+mega wydajny.
Jednym słowem minusów nie ma , mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Is OKey!;)

Swietny puder polskiej firmy o przyjemnym zapachu, nie zatyka porow, matuje, ma ochrone przeciw sloneczna, dosyc wydajnyNaprawde mile zaskoczenie jak na kosmetyk polskiej marki, do tego urocze pudeleczko(posiadam nowsza wersje z rozowym puszkiem i kokardka). Polecam!

Jak dla mnie rewelacja :)

Puder najlepszy jaki miałam.

+ nie ciemnieje po całym dniu,
+ idealnie się dopasowuje ( mam bardzo jasną karnację),
+ matowi na długo, kolejne warstwy nie wyglądają sztucznie,
+ na siteczku jest idealna ilość pudru, nie jest go za dużo
+ śliczne opakowanie z różowym puszkiem,
+pudełeczko jest solidne, mimo że parę razy zaliczyło upadek to dalej jest w całości ;)
+jak dla mnie meeega wydajny, codziennie parę razy stosuję i starcza na naprawdę długo
+ podoba mi się, że ma filtr UV

- ostatnio z pudełeczkiem wszystko było ok, teraz chyba trafiłam na felerny egzemplarz. Nie mogę wrzucić do torebki, bo otwiera się w środku,
- siteczko co jakiś czas się trochę zapycha, trzeba wyczyścić,
- puszek po jakimś czasie robi się brzydki i brudny, ale to jest naturalna kolej rzeczy ;)

Jednak przy takich plusach nie mam zastrzeżeń, mogę go używać i latem i zimą, zmieniam tylko odcienie podkładów. Polecam.

Dobry i tani

Przyzwoity puder.

1. Rzeczywiście pozostawia mat. Różnie, bo mam duże skłonności do świecenia się tworzy i kiedy jest cieplej, to nie ma szans, żeby tak niska półka cenowa pozostawiła twarz zamatowioną na cały dzień, ale jest naprawdę dobry w tej kwestii, a w tej cenie może i najlepszy.

2. Transprentny też jest, nie koloruje tworzy, nie ciemnieje.

3. Wydajny, wystarczył mi na około 2 miesiące i kilka dni.

4. Opakowanie z grubego plastiku, nie popękało, chociaż oczywiście spadł mi kilka razy, co jest u mnie normalne ;)

5. Puszek nie został przeze mnie wypróbowany - z pędzlem stworzył bardzo zgrany duet.

5. Ciężko nosić go ze sobą - nie mieści się w mojej kosmetyczce, a wrzucony luzem napewno by się otworzył.

6. Nie zachwycił mnie skład, początkowe składniki jakoś ujdą, ale im dalej, tym gorzej. I możliwe, że chęć iniknięcia styczności z tymi substancjami przeważy moją decyzję i więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe 1 opakowanie 15 gram

Idealny

Co prawda, to mój pierwszy puder transparentny, ale jak dla mnie jest doskonały i nie zamierzam go zamieniać na żaden inny. Wizualnie opakowanie plus ten puszek pięknie się prezentują. Puszek nie tylko wygląda, ale dobrze też służy do nakładania pudru, trzeba tylko uważać, zeby nie przesadzić. Puder jest idealnym wykonczeniem make-up\'u, świetnie matuje mi nos i zostawia taką fajną powłoczkę, dzięki której twarz jest gładziutka. Jedyne co mnie denerwuje, to troche nieprzemyslane zamknięcie, bo gdy chce go włożyć do torebki, to wyzykuje tym ze sie wysypie... Ogolnie polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bez zarzutu.

Puder jest niesamowicie wydajny. Aplikuję go dołączonym puszkiem lub pędzlem do pudru z Hakuro. Sprawuje się znakomicie. Jest drobno zmielony, dobrze matuje, utrzymuje makijaż na swoim miejscu cały dzień.

nie polubiliśmy się

Wierna od lat transaprentnemu pudrowi Joko musiałam tym razem kupić kosmetyk Vipery, gdyż w sklepie transprentny Joko się skończył a pani twierdziła, że klietnki z Vipery są jeszcze bardziej zadowolone. Wyboru nie miałam więc kupiłam. I od początku nie byłam zadowlona. Po pierwsze on nie jest do końca transparentny, lekko barwi a co najgorsze ciemnieje na twarzy. Poza tym trochę zapycha. Podejrzewałam, ze to on był sprawcą pojawiajacych się niespodzianke na twarzy ale nie miałam pewności. Po powrocie do Joko twarz znowu jest ok więc to na 99% wina pudru Vipery.
Matuje na krótko.
Z plusów - ładny zapach i fajne pudełko z puszkiem. Choć puder i tak nakładałam pędzlem;)

Używam tego produktu od: od grudnia
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

SUPER

Puder jest prawdziwie transparentny i drobny, przez co nie tworzy maski, lecz pozostawia delikatną, cudownie satynową powłoczkę. Bez żadnych udziwnień, błyszczących drobinek czy rozświetlaczy.
Jest delikatny jak pyłek i nawet przy nałożeniu większej ilości nie daje sztucznego efektu. Oczywiście najlepiej nakładać go pędzlem. Twarz jest zmatowiona, ale naturalna. Świetnie sprawdza się przy tłustej cerze.
Cena i opakowanie - kolejny duży plus.
Do tego producent pisze, że puder posiada właściwości pielęgnacyjne (wit. E)

Dla mnie - idealny.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1