Pollena-Ewa, Seria Len&Ceramidy, Krem-żel supernawilżający

Pollena-Ewa, Seria Len&Ceramidy, Krem-żel supernawilżający

Lekki, łatwo przyswajalny krem o konsystencji żelu, polecany szczególnie dla skóry wymagającej intensywnego nawilżania. Głęboko nawilża skórę i skutecznie wzmacnia warstwę lipidową naskórka, umożliwiając długotrwałe zachowanie naturalnej wilgotności. Doskonale odżywia komórki skóry, przywracając skórze świeżość i młody wygląd. Sprawia, że skóra staje się jędrna i elastyczna, a zmarszczki mniej widoczne.
Zawiera biokompleks z nasion lnu połączony z naturalnymi ceramidami roślinnymi i wyciągiem z alg hawajskich. Bogaty zestaw substancji czynnych uzupełniają witaminy, aminokwasy i mikroelementy.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

godny polecenia :)

Kupiłam sobie ten kremik, ponieważ szukałam czegoś dobrze nawilżającego na noc albo na dzień pod makijaż, no i na zimową porę roku :) Kupiłam zachęcona opiniami, jak i ceną ;) Od piwerwszego użycia bardzo jest przyjemny :) Ma konsystencję glutowatą i troszkę trudno go nabrać na palec, ale nie przeszkadza mi to pomimo tego. Rozprowadza sie bardzo ładnie, szybko wchłania, natychmiast łagodzi miejsca przesuszone, co czuć od razu :) Wygładza, ale przede wszystkim świetnie nawilża. Zastosowany na noc powoduje, że budzimy się z promienną, nawilżoną buzią z lekkim naturalnym, zdrowym rumieńcem :) Nie wałkuje się ani nie ściaga. Nie szczypie i nie podrażnia. Pachnie delikatnie, kwiatowo. Gorąco polecam :) Stosuję go albo na noc albo na dzień pod krem z filtrami. Wydajny.

działanie rewelacyjne!

jak zgłosiłam to oceniam. ten krem jest naprawdę godny polecenia. wróciłam znad morza z przesuszoną cerą (gdzie również zaaplikowałam sobie zabieg nawilżający) i nie bardzo wiedziałam co robić, bo przesuszenie mimo zabiegu zaczęło nawracać. kupiłam więc ten krem na chybił trafił i okazało się że trafiłam w dziesiątkę! nawilżył i wygładził oraz lekko rozjaśnił moją kapryśną cerę już po dwóch dniach! dodam że można go stosować również na noc. ma chyba neutralny zapach bo go nie zauważyłam, konsystencję rzeczywiście nieco glutowatą ale ze względu na jego działanie też mi to nie przeszkadza. generalnie gorąco polecam!

dobrze nawilża i tani!

Zupełnie o nim zapomniałam aż tu zobaczyłam własnie, że ten kremik został własnie zgłoszony do KW i słusznie bo warto go polecić. Faktycznie cena niewielka a działanie ( przynajmniej w moim przypadku spektakularne). Krem doskonale nawilża, używałam go kiedyś w zimie na podrażnioną i wysuszoną skórę, która po paru dniach sie fantastycznie wygładziła, napięła - po prostu odżyła. Jedo jedynym minusem jest konsystencja, taka glutowata co zmiejsza niestety przyjemność jego stosowania :( Ilość zużytych opakowań: 1