Palette Pro (korektor)

Palette Pro (korektor)

Zgłoszony przez Ewę:
Długo szukałam dobrego korektora (czyli takiego, który pokryłby wszystk, nie tworząc na twarzy "maski") Palette Pro sprawdził sie w tej roli doskonale. W poręcznym opakowaniu z lusterkiem znajdują się cztery kolory korektoru: zielony - tuszuje zaczerwienienia i wypryski, żółty - pozwoli się pozbyć cieni pod oczami, a różowy ukryje brązowe plamki na buzi. Na koniec pokrywamy niedoskonałości cery beżowym, który wyrównuje koloryt skóry. Naprawdę serdecznie polecam!

No no..

Po wielu poszukiwaniach zakupiłam go w końcu na Allegro za niebagateną sumę i jestem zadowolona- zachwycona nie,bo :Pachną mentolem i to mi trochę przeszkadza i jest ich tak maluteńko :(. Co do kolorów to: żółty jest świetny na moje podkówki (dużo lepszy niż zachwalany Vanish), beżowy jest trochę za ciemny (nawet na podkładzie)-ale może dlatego,że mam dosyć jasną karnację; różowy ładnie ożywia oko (ale jeszcze jestem w fazie prób) :) Poużywam dłużej i jeszcze coś dopiszę!

doskonały

Nie miałam tak doskonałego korektora, choć kilka już przetestowałam. Nie mogę się nadziwić, jak cieniutka warstewka wystarcza, by ukryć niedoskonałości. Nie jest tłusty. Tu troszkę zielonym, tam żółtym, całość pokrywam bardzo delikatnie beżem i....obywam się bez podkładu, co w moim przypadku było nie do pomyślenia. Różowy stosuję również, jako bazę pod cienie lub pomadkę. Rewelacja. :)

świetny

Dobrze sie rozprowadza, nakłada cieniutką, niewidoczną warstwą, która w jakiś cudowny sposób ukrywa to co ma ukryć ;)Ten różowy nakłądam czasem na powiekę i pod brwiami. Efekt jest rewelacyjny. Oko jest świeże, wypoczęte.Jest bardzo wydajny. Opakowanie estetyczne i poręczne, miesci się w każdej torebceJedyną wadą jest cena :(

Anna Małecka masaż twarzy

rewelacyjny

W końcu znalazłam korektor który będzie mi odpowiadał pod każdym względem. Mam mieszaną cerę i często mam coś do zakamuflowania :(( ten korektor ukryje wszystko! cienie pod oczami, wypryski, popękane naczynka itd. Polecam.

godny uwagi

Jest naprawdę świetny. Wszechstronny. I dobrej jakości. Konsystencja w sam raz. Trwałość również. Ale ma jedną wadę: aplikacja! Niestety nieporęczna. Trzeba radzić sobie paluchami. Jesli jednak użytkowniczka sprawnie poradzi sobie z tym mankamentem, gorąco polecam. Jesli jednak chodzi wyłącznie o maskowanie cieni pod oczami, znam lepsze specyfiki, np. Effacernes Lancome'a, lub Unicircle Concealer Estee Lauder.