Double Act (Puder prasowany)

Double Act (Puder prasowany)

Puder prasowany w kwaratowej puderniczce z dużym lusterkiem. Kontroluje efekt świecenia się skóry, jednocześnie zapewnia optymalne nawilżenie skóry przez cały dzień. Nadaje skórze trwały i naturalny wygląd. Przebadany dermatologicznie. Do pudru dołączona jest gąbeczka.

Cena: ok. 30 zł / 12 g

straszny

używalam go jakies 2 lata temu, pamietam ze tworzył suche placki, podkreslał włoski na twarzy, suche skórki, robil na twarzy taka maskę, bardzo nieprzyjemne uczucie
wywaliłam go :P

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: zaczełam pierwsze, ale pożegnalismy się szybko

taaak!

Podpisuję się pod tym co napisała poprzedniczka, ten puder to był mój KWC, cudowny, matuje, trzyma się, ma super kolorek, gwarant, że wyglądasz dobrze. No ale niestety chyba go wycofali, wielka szkoda Rimmel !!

Używam tego produktu od:7 lat
Ilość zużytych opakowań:5/6

moj KWC

moj cudowny idealny puder, ktorego chyba jednak juz nie produkuja bo nigdzie go nie moge znalezc od jakiegos roku!!!!:/:/
mam cere mieszan z tendencjami do swiecenia, bardzo jasna, uzywalam zawsze transparentnej wersji, ktora rzeczywiscie jest transparentna a poza tym

bylam zmatowiona calutki dzien!!!! bez poprawek!!!
puder niesamowicie naturalny, niewidoczny na twarzy, drobniutki

kolejny plus za super puderniczke z lusterkiem

z reguly nakladam puder pedzlem ale ten mozna nakladac gabeczka i efekt jest rownie dobry co mi sie akurat zadko zdazalo z innymi pudrami

ogolnie moje cudo tylko dlaczego wycofane??? buuu:/

Używam tego produktu od:3 lat

Peeling do ciała

Moze byc.

Dobry puder za znosna cene. Dobrze matuje cere, ale wymaga poprawek w ciagu dnia, u mnie przynajmniej jednej. Niestety podkresla suche skorki na twarzy, ale liczylam sie z tym, poniewaz wiekszosc pudrow to robi. Mam odcien transparentny, ktory dosc dobrze wspolgra z kolorytem mojej cery.

Poreczna i estetyczna puderniczka, ktora sie jeszcze nie rozleciala ;) z duzym lusterkiem spelnia swoje zadanie.
Puszek tez jest w porzadku, poniewaz ciagle jest w dobrej kondycji, nie sklupil sie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

niedoskonałe rozprowadzanie

Posiada(ła)m odcień 001 Transparent, w założeniu przeznaczony do cer jasnych. Niestety, do cer jasnych z odcieniem zółtawym, a ja NIESTETY nie jestem bladą Azjatką... Ale chyba najgorszą jego wadą jest zbijanie się, stąd nie sposób porządnie go rozprowadzić. Całościowy efekt jest raczej nienaturalny, i to nie tylko ze względu na nietrafiony odcień... Jedynym plusem jest przyjemne wizualnie matowienie.

Używam tego produktu od: tydzień

Jak na razie najlepszy ;)

To był właściwie mój pierwszy puder. Używałam wtedy (i właściwie nadal używam ;)) koloru 006 champagne, który bardzo ładnie wtapia się w naturalny odcień skóry. Dobrze matuje - oczywiście jeśli nie chcemy się świecić cały dzień, to musimy się jednak liczyć z poprawkami; matu od rana do wieczora to chyba jednak żaden puder nie zapewni ;). Jest w miarę wydajny, no i co istotne dla mnie, ma lusterko. Jedyne do czego się mogę przyczepić to to, że już właściwie trzecie takie opakowanie które mam (dwa Double Act i jeden Lasting Finish, ale opakowanie mają prawie takie samo ;)) psuje mi się :( Dzyndzelek przy zamknięciu zawsze się obłamuje. Jednak jestem w stanie mu to wybaczyć, bo jak do tej pory zdradzałam go już w różnymi pudrami, jednak żaden nie był od niego lepszy. Ale co najgorsze, w żadnych sklepach go już nie widuję :( Obawiam się, że chyba wycofali go z produkcji :(

Używam tego produktu od: dawna ;)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

uwielbiam go!

Nie jest to może produkt selektywny, ale ja go po prostu uwielbiam!!! Dobrze matuje, starcza na bardzo długo (mam go ponad rok a jeszcze nie widać dna), stosuję go codziennie i jestem zadowolona. Jest lekko chropowaty po częstym używaniu, ale myśle że nie jest to jego ani wadą ani zaletą. Kolory ladne, i chłodne i ciepłe odcienie. polecam goraco!

Super!

Polecam. Fajnie matuje :D a to dla mnie wazne! za to ma juz 2,5* :) kolejne 2,5* za wydajnosc :) mam go juz od ponad 2 lat :) i jeszcze mi sie nie skonczyl :P Jednak odejmuje 1* za cene :| Razem dostaje 4* :D

Hmmm...

Jest to bardzo dobry puder, za przyzwoitą cenę. Przede wszystkim dobrze matuje. Ma odcień znakomity dla bardzo jasnych cer (001 Transparent). Dobrze się rozprowadza. Cienkie opakowanie, super do noszenia w torebce. Świetny do poprawek w ciądu dnia. Należy tylko uważać, aby nie przesadzić z ilością, gdyż jeśli za dużo się go nałoży, to może wysuszać miejscami lub podkreślać suche już skórki.
Co prawda nie jest to mój KWC, jednakże przyzwoity puder prasowany.

Używałam tego kosmetyka w zeszłym roku, niedawno zakupiłam ponownie / ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

****

Bardzo dobry puder! Ładnie wygląda na buzi, sprawia, że wygląda na wypoczetą i idealnie gładką. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy maski, wygląda bardzo naturalnie, ma ładne kolorki. Praktyczne pudełeczko z duzym lusterkiem ułatwia dokonywanie poprawek w ciągu dnia. Polecam!

dobry!

Kupiłam ze wzgledu na ładne i eleganckie pudełko :-) Używam tego pudru od niedawna, ale w przypadku mojej przesuszonej skóry sprawdza się znakomicie -nie wysusza tylko nawilża i wygładza, nie oczekiwałam wyjątkowego efektu matującego, zawsze trochę świeciło mi się czoło, ale puder sobie z tym znakomicie poradził - używam tylko raz rano, chyba że wieczorem gdzieś wychodzę to poprawiam.
Używam tego kosmetyku od 1 mc/ ilość zużytych opakowań: pierwsze
Dodaję piątą gwiazdkę - jest idealny dla osób z suchą skórą jak moja. Wydajny, bo jest drobny i dobrze zbity (ale nie za twardy). Nie uczula mnie choc jestem alergikiem (moge uzywać tylko dwóch kremów na twarz które mnie nie uczulają). I oczywiście kupię nastepny, bo nie warto zmieniac czegoś co się sprawdza!!!

średni

Kupowałam go w fatalnym, sztucznym świetle więc wybrałam trochę za ciemny odcień... (mam piątkę, a dla mojej karnacji idealna by była dwójka, trójka). No ale mimo wszystko nie rzuca się to specjalnie w oczy :D Z pudru jestem średnio zadowolona, bo nie matuje na zbyt długo (już lepszy jest Stay Matte tej samej firmy choć dużo tańszy i większy), ma nieciekawy zapach i dość topornie się rozprowadza... Plus za ładne, poręczne opakowanie z dużym lusterkiem. Mimo wszystko nie uważam by ten kosmetyk był wart 40 złotych, które za niego zapłaciłam.