Pollena-Ewa, Eva Natura Len, Krem pod oczy i na powieki z biokompleksem lnianym

Pollena-Ewa, Eva Natura Len, Krem pod oczy i na powieki z biokompleksem lnianym

Przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Aktywne składniki kremu: Biokompleks lniany będący bogatym źródłem flawonoidów (głównie kwercetyny), masło Shea, naturalny sok z aloesu, a także bisabolol i ekstrakt z ziela świetlika nawilżają i odżywiają delikatny naskórek wokół oczu. W rezultacie krem zmniejsza widoczność istniejących zmarszczek, skóra odzyskuje elastyczność, witalność i blask. Polecany jest dla kobiet powyżej 25 roku życia.

mnie uczulił.

Plusy:
Cena przystępna, produkt polski (na co ja osobiście zwracam uwagę), duża tubka, szybko się wchłania

Minusy:
po mniej więcej miesiącu zaczął mnie uczulać (często mi się to niestety zdarza) i od tego momentu po nałożeniu go pod oczy i na powieki nagle zaczynały mnie piec i "grzać".

Jeżeli ktoś nie jest alergikiem to polecam..Bo zanim nie zaczął mnie podrażniać sprawował się dobrze.

Używam tego produktu od:5-6 tygodni
Ilość zużytych opakowań:niepełne 1

nawilża i to wszystko

Nawilża, dobrze się wchłania, taniutki w dużym opakowaniu.
Nie wiem, dlaczego podana jest informacja, że skierowany jest do osób 25+, nie ma żadnych właściwości zapobiegających czy redukujących drobne zmarszczki. Dopisuję się do stwierdzenia, że to krem dla młodych i niewymagających cer.

Używam tego produktu od: przez jakieś kilka miesięcy

dla młodych i niewymagających

Plusy:
+nawilża
+szybko się wchłania
+nie podrażnia
+tani i wydajny

Minus właściwie jeden-poza nawilżaniem nie robi nic, dlatego może być fajny dla młodziutkich osób, które potrzebują jedynie nawilżenia. Moja skóra potrzebuje już czegoś wiecej.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Serum na zmarszczki

efektów brak

Nie likwiduje oznak zmęczenia, nie zmniejsza widocznych obrzęków i cieni. Nie uzyskałam obiecanego efektu czyli widocznego spłycenia zmarszczek mimicznych.

Plusem tego kremu jest to, że dobrze nawilża skórę wokół oczu.

Spodziwałam się większych sukcesów!

I tak i nie :)

Kupiłam ten kremik chcąc zlikwidować swoje pierwsze drobne zmarszczki mimiczne... no i niestety nie zauważyłam żadnego efektu w tym kierunku..... mam 25 lat...

Jest napisane, że polecają dla skóry po 25 roku życia, ale ja bym powiedziała że dla młodszych koleżanek będzie odpowiedni... tak od 18 - 25 roku życia.... bo świetnie nawilża, szybciutko się wchłania i radzi sobie z poranną opuchlizną pod oczkami... ma fajną konsystencję i nie jest drogi.....

Ja szukam dalej :)

Używam tego produktu od: 4 mc-y

daje efekty

Właśnie skończyłam opakowanie. Na pewno go jeszcze kupię ale po przerwie, gdyż teraz będę używała innego kremu, lubię zmieniać :)
Kremik doskonale nawilża i wygładza skórę. Jestem jeszcze młoda, to nie potrzębuję kremu na zmarszczki ale nawilżającego a on się świetnie w tym sprawdza. Skóra wokół oczu jest lekko napięta ale mięciutka. Sińce pod oczami mi zjaśniały zaraz po 2 użyciach. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 i pewnie nie ostatnie

****

Krem nadaje się na dzień, bo nie zostawia tłustej warstwy i szybko się wchłania. Dobrze nawilża. Na początku miał bardzo przyjemny zapach, charakterystyczny dla całej lnianej serii, ale z czasem ulotnił się :/ Jest bardzo wydajny. Delikatnie napina skórę pod oczami, więc spłyci pierwsze drobne zmarszczki, ale z głębszymi na pewno sobie nie poradzi. Nie powoduje u mnie podrażnień. Wg mnie najbardziej nadaje się dla dziewczyn w wieku 20-25 lat, kiedy jeszcze nie ma się wygórowanych wymagań.

Czas używania produktu: kilka miesięcy (rano)
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bez zastrzeżeń

mam nową wersję-z dodatkiem malwy. konsystencja lekka, łatwo rozsmarować i szybko wsiąka w skórę. nawilża i wygładza, nie podrażnia, nie powoduje pieczenia oczu. cieni tam żadnych nie likwiduje, ale łagodzi moje zmarszczki śmiechu. wydajny, opakowanie poręczne, zapach delikatny, prawie niewyczuwalny(jak kremu dla dzieci). wad nie znalazłam:)

Używam tego produktu od:dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań;1

nic nie robi

nie polecam tego kremu osobom po 30 roku życia, któe potrzebują porządnego nawilżenia, odżywienia i walki ze zmarszczkami. Krem jest wydajny.... to jego jedyny plus. a może właściwie minus, bo mnie denerwuje i nie mogę go skoczyć, nawet do stóp się nie nadaje. nie polecam

Używam tego produktu od:4 miesiący

dla mnie w sam raz

Był to w zasadzie mój pierwszy krem pod oczy. Jako 20-latka nie mam wielkich wymagań w tej kwestii, jedyne czego oczekiwałam to nawilżenie - tu sprawdził się bardzo dobrze (stąd 4 gwiazdki). Po zastosowaniu skóra wokół oczu nie jest napięta, nie migruje do oczu, nie podrażnia ich. Jest lekki. Ma w zasadzie niewyczuwalny zapach. Baaardzo wydajny. Opakowanie - tubka 25 ml. Podsumowując - sprawdza się, jeśli nie mamy wielkich wymagań względem tego typu kosmetyku. Nie wiem czy kupię go jeszcze, wypróbuję jeszcze pewnie coś innego. Nie daję 5 gwiazdek, bo z pewością osobom bardziej wymagającym w tej kwestii niewiele by pomógł.

Używam tego produktu od:pół roku

przyjemny

Krem natłuszcza i nawilża delikatną skórę pod oczami- to jest dla mnie najistotniejsze. Ponadto jest lekki, bardzo wydajny, ma przyjemny zapach. Ma przystepną cenę. Polecam go dziewczynom, które nie mają większych problemów z okalicami oczu (t.j obrzęki, cienie, głębokie zmarszczki), ale mimo to chcą chronić skórę przed wysuszeniem, bądź podrażnieniem. Ten krem właśnie do tego się nadaje :)

Może być...

dla młodej lub też bezproblemowej skóry pod oczami. Jest bardzo łagodny, gęstawy, bardzo dobrze się wchłania, przyjemnie i delikatnie pachnie, nie podrażnia, nie uczula, łagodzi i koi, nie nawilża, niestety, nawet w stopniu zadowalającym ( przynajmniej w moim przypadku ) , jakkolwiek działanie kojąco-relaksujące częściowo rekompensuje tenże mankament dlatego też 3 * przyznać sobie ( tzn. nie sobie, tylko kosmetykowi :D ) pozwolę.