Elancyl, Specific Vergetures (Krem zapobiegający rozstępom dla kobiet w ciąży)

Elancyl, Specific Vergetures (Krem zapobiegający rozstępom dla kobiet w ciąży)

Krem zapobiega powstawaniu rozstępów dla kobiet w ciąży. Należy stosować raz lub dwa razy dziennie na brzuch, uda i piersi począwszy od 3-go miesiąca ciąży do 1-go miesiąca po porodzie. Według producenta regularne stosowanie kremu powoduje brak rozstępów po porodzie u 82,5 % kobiet. Krem ma przyjemną i lekką konsystencję, świetnie się rozprowadza. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiego filmu na skórze.

Cena: ok. 65 zł / 150 ml

To jest to

Ocene wystawiam na podstawie opinii siostry ktora uzywa tego kosmetyku od 4 miesiecy.

Krem jest doskonaly. Skutecznie chroni przed powstawaniem postępów. Poki co, nie dorobilam sie zadnego rozstepu.
Ladnie pachnie, jest wydajny.

Jedynym minusem jest wysoka cena, ale w ciąży nie jest sie przez cale zycie wiec warto zainwestować.

Na allegro butla 500ml jest za 110zł.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Mój typ

Dziewczyny gdzie kupujecie ten specyfik??\\\\nJestem juz co prawda po ciazy(2miesiace) ale przez cale 9 miesiecy smarowalam sie tym cudem i nie mam ani jednego rozstepu co jest zaskakujace gdyz mam ogromne sklonnosci do ich powstawania- po okresie dojrzewania cale biodra mam poorane tym cholerstwem.\\\\nDo tej pory kupowalam na ebay u a teraz nie moge go nigdzie znalezc. Rozchodzi mi sie wlasnie o ten w bialej tubie....nigdzie go nie ma...Pomóżcie

spełnia oczekiwania w 100 %

Jestem już dwa miesiące po porodzie. Krem stosowałam regularnie 1-2 razy dziennie od trzeciego miesiąca ciąży i stosuję aż do teraz i wprost nie mogę uwierzyć, że przy mojej dużej skłonności do pojawiania się rozstępów(po okresie dojrzewania mam ich mnóstwo na pośladkach) nie mam ani jednego, pomimo, że w ciąży przytyłam prawie 20 kg. Zapach- choć dla mnie był mało istotny- bardzo przyjemny. Krem się nie roluje, ma jedwabistą konsystencję, szybko się wchłania, nie uczulił mnie jak większość kremów, które stosowałam do trzeciego miesiąca ciąży. Krem jest drogi, ale można go w niektórych aptekach zakupić w opakowaniu promocyjnym (800 ml za 150 zł)
Ilość zużytych opakowań: pięć

depilacja jak się przygotować

POLECAM

Bardzo polecam ten kosmetyk. Stosuję go na piersi oraz na cały brzuch. Kupiłam go dopiero w 8 m-cu ciązy gdyż od 3 m-ca stosowałam Vichy, który był niezmiernie wydajny,ale przeszkadzał mi jego zapach.
Przeczytalam na jednym z forum dla kobiet w ciązy, że mniej śroków chemicznych jest zawartych w tym kremie niż w kosmetykach Vichy (ale nie wiem czy to jest prawdą).
Elancyl napewno przyjemniej pachnie, bardzo delikatnie (ale zapachy w ciązy to nie tylko kwestia gustu ale i preferencji naszego "bąbelka"), nie pozostawia lepkiego filmu na skórze, spłyca i rozjasnia rozstepy nowopowstałe - mnie takie zrobiły się po tym jak w miesiąc zmieniła mi się miseczka stanika dwukrotnnie :o !!!!
Myślę, że nie poradziłby sobie z głebokimi i bordowo - fioletowymi rozstępami - ale to nie jego zadanie.
Napewno będę go stosowała bo naprawdę mi służy.
Jednak w ciązy każdy kosmetyk działa u wszyskich zupełnie inaczej.
Mimo to zachęcam.
Używam tego produktu od:2 m-cy

Aha - ja też stosuję tę nową, zieloną wersję.

rewelacja

Szczerze polecam!!!
Krem jest naprawde skuteczny, to juz 34 tydzien i zadnego rozstepu!!! konsystencja odpowiednia, szybko sie wchlania, bezzapachowy. Moze nieco malo wydajny, bo 400ml starcza tylko na miesiac przy systematycznym stosowaniu 2 razy dziennie. I co wazne: NIE UCZULA tak jak w przypadku Mustelli!!

Używam tego produktu od:3msc

Zdecydowanie polecam

Gdy byłam w ciąży w samą porę dowiedziałam się o tym kosmetyku,kupił mi go mąż i do dziś dnia jestem mu za to bardzo wdzięczna.Szczerze przyznaje ze nie mam ani jednego rozstępu a te które miałam wcześniej zmniejszyły się w widoczny sposób.
Stosowałam jednak ten produkt ale już w nowym(zielonym )opakowaniu.Przy następnej ciąży na pewno do niego wrócę;-)

Używam tego produktu od:w trakcie ciąży od 3 miesiąca do porodu
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Rewelacja!!!

Byłam pewna, że z moją jasną karnacją, tendencją do rozstępów i delikatną skórą po ciąży będę miała brzuch usiany rozstępami i nic na to nie poradzę.
Ten krem kupiłam ponieważ była promocja 400ml za 105zł. To był najlepszy kosmetyk, jaki kupiłam. Jestem w 38 tyg ciąży i nie mam (wypluć odpukać) ani jednego nawet malutkiego rozstępu, brzuszek jest gładki i jędrny.
Na ostatnie tygodnie używam kremu z Erisa Maternity, bo jest tańszy, ale wolałabym Elancyla, bo jest o wiele bardziej wydajny.
Ja stosowałam go tylko na brzuch i tylko wieczorami - ale codziennie bez przerwy od 5 m-ca ciąży. Używam tego produktu od: 5 m-ca ciąży
Ilość zużytych opakowań: 1 op. 400ml

Moj ulubiony

Na poczatek chcialam napisac. Drogie Panie! Powstalych rozstepow nie da sie zlikwidowac! Skad ten brak wiedzy i wygorowane oczekiwania? Nic juz nie pomoze.
A krem? rewelacja, przyjemny zapach, swietna konsystencja lekka ale nawilzajaca. Jak dla mnie wydajny. Uzywam go na zmiane z ujedrniajacym Galenica.
Jestem zreszta fanka ich kremow.
Polecam. Skora jest napieta, ujedrniona. Pewnie, ze stare rozstepy nie znikna - ale nowych nie widac.

polecam

jest super, mamy 38 tydzien i (odpukac) nawet pół rozstępu. A tendencje owszem mamy, bo po okresie dojrzewania (oj dawno dawno to było)został mi na pamiatke tyłek usiany rozstepami jak u zebry.
Krem ma fajna lekką konsystencję(porównuje do kremu musteli, który wydał mi sie b tłusty), nawilza.
No i rozstepów brak.
wczesniej w ciązy uzywalam Musteli, ale tak na prawde największy przyrost brzucha(czyli i mozliwosc rozstepow) przypadła na ost 3 mies, a w tym ost trymestrze uzywam tylko elancyla.Używam tego produktu od:3 mies

tak

+ladnie pachnie
+swietnie nawilza
+ po - skora wyraznie jest nawilzona i odzywiona
- drogi
- /+ lekka fajna konsystencja ale przez to zupelnie nie wydajny - 2 op / miesiac

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

bardzo dobry!

Świetny krem! Bardzo ładnie się wchłania i zdecydowanie ją uelastycznia! Jestem w 36tc i nie mam ani jednego rozstępu (odpukać!) - oczywiście, może to być kwestia genetyczna, wrodzona, ale pewnie nie tylko...
Wcześniej stosowałam Foliacti Erisa, ale na końcówkę chciałam spróbować czegoś z wyższej półki - i się nie rozczarowałam:)
Wydajność średnia, trudno mi ocenić, bo teraz powierzchnia do smarowania jest większa, więc idzie szybciej niż Eris... Podoba mi się to, że ma też zdolność redukowania ewentualnych rozstępów - będę mogła go nadal używać po porodzie (tak na wszelki wypadek, gdyby coś wylazło;) )

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bez zarzutu

Generalnie kosmetyk bez zarzutu. Musze przyznać, że działa a jego stosowanie nie wiąże sie z koniecznością masażu. Nie klei się. Ma przyjemną konzystencję ani zbyt tłustą ani zbyt rzadką. Akceptowalny zapach. Ładnie spłyca (oczywiście nie likwiduje) istniejące wczesniej rozstępy a nowych nie widać. Jedynym jego mankamentem jest cena przy stosunkowo nieskiej wydajności. Dopóki nie wprowadzono serii Erisa Maternity nie miał konkurentów na rynku. Teraz jednak juz chyba do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań 2: