Dr Irena Eris, SPA Resort Hawaii, Polinezyjska maska ściągająco - detoksykująca

Dr Irena Eris, SPA Resort Hawaii, Polinezyjska maska ściągająco - detoksykująca

Poczuj dobroczynną siłę natury magmy wygasłego wulkanu i tajemnicę urody polinezyjskich piękności. Naturalna glinka olea, zawierająca cenne minerały i mikroelementy, przywraca równowagę fizjologiczną skóry, usuwa martwe komórki naskórka, toksyny i inne zanieczyszczenia. Kaolin zapewnia działanie ściągające, a wyciąg z guarany szybszą mikrocyrkulację. Skóra odzyska naturalną świeżość, blask i piękno, a Ty poczujesz się odprężona i zadowolona.

dobra maseczka

Maseczka rzeczywiście działa, chociaż nnie ma spektakularnych efektów. Ma przyjemną konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy. Szybko zasycha a działanie jest widoczne od razu - skóra jest ładnie oczyszczona, zmatowiona, pory mniej widoczne. Zapach dla mnie jest ok. Jednak jak na tak wysoka cenę chciałabym bardziej spektakularnych efektów. Po spłukaniu jej z twarzy skóra jest lekko ściągnięta, ale nie podrażniła mnie, nie uczuliła, nic takiego się nie działo więc jest ok. Nie wiem czy wypróbuję jeszcze, będę poszukiwac dalej ale polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

świetna maska

Jeden z ulubionych maseczek.

Spełnia wszystkie obietnice producenta: skóra po użyciu jest oczyszczona, wygładzona, a pory wydają się mniejsze. Na plus trzeba również zaliczyć to, że nie wysusza skóry- choć po zastosowaniu, twarz jest trochę ściągnięta.

Rozczarował mnie trochę zapach- po serii Spa Resport oczekiwałabym obłędnego zapachu, a tu otrzymujemy produkt, którego zapach nie zachwyca. Na szczęście aromat jest bardzo delikatny i nikomu nie powinien przeszkadzać.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

wSPAniała!

Moja ulubiona maseczka oczyszczająca do twarzy!
Po pierwsze uwielbiam jej zapach- bardzo przyjemny, jest w nim coś ekskluzywnego, coś relaksującego, bardzo odprężającego. Uwielbiam i już:)
Po drugie świetnie oczyszcza cerę- jest gęsta, szybko zastyga na twarzy. Absolutnie nie podrażnia, nie szczypie.
Po trzecie- ma drobinki peelingujące więc zastępuje mi peeling. Nakładam ją na wilgotną skórę ruchami okrężnymi, po czym spłukuję ją także ruchami wmasowującymi. Efekt gwarantowany!

Skóra jest świeża, gładka, czysta, promienna!
100 % przyjemności!

Co do minusów- wolałabym większą pojemności w takiej cenie- 99 zł!
Ostatnio jednak zakupiłam ją w świetnej promocji w Douglas 1+1 :)

WŁOSY lokówka

Świetna maska

Maska bardzo pomaga w walce z niedoskonałościami. Nie powiem, żeby sprawiała, że pryszcze schodzą po jednym nałożeniu, ale pięknie zwęża pory, łagodzi podrażnienia, delikatnie rozjaśnia skórę oraz widocznie ją wygładza. Jej działanie jest widoczne gołym okiem już po pierwszej aplikacji.

Kocham

Maska jest rewelacyjna. Działa dokładnie tak jak producent obiecuje. Cudownie rozjaśnia twarz, ściąga pory, oczyszcza je. Skóra jest brzoskwiniowa, gładziutka. Minus za cenę, ale i tak warto. Efekt jest naprawdę widoczny po pierwszym użyciu. Bardzo wydajna. Nie uczula, przyjemnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml