Biopur Hydrating Matte Fluid (krem na dzień)

Biopur Hydrating Matte Fluid (krem na dzień)

Jest to lekki kremik o działaniu zarówno nawilżającym jak i matującym. Z obiu obietnic wywiązuje się wzorowo! Łatwo się rozprowadza, ani przez chwilę nie ściąga, a skóra staje się matowa i gładka jak aksamit. Ogromny plus za opakowanie - buteleczka z pompką.

mieszane uczucia

Krem ten ma postać rzadkiej emulsji, błyskawicznie się wchłania i faktycznie pozostawia buzię gładką i zmatowioną, niestety na krótko. Zapach subtelny i mało wyczuwalny. Muszę sie przyczepic to tego szybkiego wchłaniania, twarzyczka robi się jakby sucha i przez to podkład źle się rozprowadza, powstają smugi. Po wielu próbach zrezygnowałam z używania tego kosmetyku pod podkład. Drugi minus za krótkotrwały mat.

dobry

dobry,ładnie matuje,przy czym nie wyszusza,tylko nawilża!!!buzia po nim jest rozpromieniona.

bywało lepiej

Lekki, rzadki, ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania. Dobrze nawilża, gorzej z matem, tylko leciutko matuje i to na krótko. Mało wydajny. Nie jest zły, gdyby był tańszy, może dostałby 4 *, ale za tę cenę można wymagać trochę więcej.

Manicure - klasyczny

mój numer 2

Bardzo fajny kremik o bardzo lekkiej konsystencji.Moim zdaniem świetny na lato.Długotrwale matuje a buzia jest nawilżona i wypoczęta.Nie wiem jeszcze jak z długofalowymi skutkami,więc na razie stawiam go niżej od Hydra-Matte Clarinsa,który w tym celuje,ale za to matuje gorzej(doraźnie) od Biopur'a.Lubię ten kremik również za to,że idaelnie współgra z podkładem Multi-Matte Carinsa!Bardzo możliwe,że podniosę mu wkrótce ocenę,bo kremik naprawdę się wyróżnia wśród specyfików do tłustaj cery.

Oceniam na 4.00

MAm cala serie. Chwale sobie. NIe polecam jednak do cery mieszanej, moze wysuszac zbyt bardzo. U mnie wlasnie tak bylo- teraz stosuje nieregularnie te kosmetyki. Przerzucilam sie na serie zielona.

Oceniam na 4.00

Miałam całą serię Biopur Biothermu: żel do mycia twarzy, tonik i krem. Uważam, że wszystkie są godne polecenia. Krem jest lekki, dobrze się wchłania, efekt zmatowienia jest wyraźnie widoczny i utrzymuje się długo. Jest przy tym bardzo wydajny i nie najdroższy. Jedyną jego wadą jest dla mnie fakt, że nie każdy podkład dobrze wyglądał na jego bazie. Matujące odstawały okropnie. Niby taka jest zasada, ale np. na Mat Specialist HR doskonale komponuje się z bardzo przeze mnie dotychczas nielubianym podkładem Clinique'a, podczas gdy na Biopurze ten sam podkład wyglądał koszmarnie. I odwrotnie, nie każdy mój podkład lubi bazę Mat Specialista. Właśnie doszłam do filozoficznej refleksji, że niektóre kosmetyki wyraźnie do siebie nie pasują i z tego powodu zdarza ocenić je nie do końca sprawiedliwie:) W każdym razie na razie nie powtórzę zakupu Biothermu, ale i tak z czystym sumieniem polecam go świecącym buźkom.