Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Ulubiony tanioszek

Tusze do rzęs, to jedyna półka makijażowa, w której często robię testy.
Produkt Lovely bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Plusy:
+ trwałość - wytrzymuje cały dzień bez "pandy"
+ cena - o mamuniu, jak jest promocja, to już w ogóle bajka
+ szczoteczka - pierwsza silikonowa szczoteczka, z którą się polubiłam
+ kolor - intensywny czarny
+ efekt ładnych, podkręconych i wydłużonych rzęs.

Minusy :
- trochę za szybko się kończy, bo 3-4 tygodnie to już maksimum. Później zaczyna trochę wysychać i gorzej się nakłada.

Jak za tę cenę warty spróbowania. Ja na pewno do niego wrócę jeszcze nie raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546411].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Nie robi on nic specjalnego z moimi rzęsami. Co do tuszu nie mam wielkich wymagań, jednak ten tusz mnie nie zachwycił. Faktycznie podkręca rzęsy, może troszkę wydłuża, ale dobrze ich nie rozdziela.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545566].usefull || 0 }}% pomocna.

mój tuszowy hit

Ostatnio ten tusz stał się zdecydowanie moim ulubieńcem. Nigdy nie wierzyłam w magiczne działanie kosmetyków, które kosztują około 10 złotych, ale w trakcie jednej z promocji rossmanowych, koleżanki przekonały mnie do kupna tego oto tuszu. Nie mogłam uwierzyć i w sumie dalej nie mogę w to, co potrafił zdziałać ten tusz z moimi rzęsami. Mam z natury długie i lekko podkręcone rzęsy, ale mimo to żaden inny tusz nie potrafił zrobić z nich przepięknego wachlarza. A ten wydłuża je, delikatnie pogrubia i co najważniejsze – nie skleja rzęs, ani się nie kruszy. Gorąco zachęcam do wypróbowania!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545391].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Piekący problem

No co tu dużo mówić.. Tusz kupiłam, bo tani, dużo pozytywnych opinii, ale już po pierwszym użyciu bardzo piekły mnie oczy. Nosiłam go jeszcze kilka razy, bo myślałam, że może tusz mi wpadł do oka, albo coś w tym stylu, ale niestety to nie ten problem. Za każdym razem nadal odczuwałam pieczenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542541].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczna

Maskara tragiczna, u mnie zupełnie się nie sprawdziła.

-Skleja rzęsy
-Nie pogrubia
-Nie wydłuża
-Prostuje zamiast podkręcać
-Szczoteczka nabiera za dużo tuszu
-Maskara ma nieładne opakowanie
+Rozdziela

Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542241].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT!

Sceptycznie podchodziłam do tuszu do rzęs kosztującego nieco ponad dziesięć złotych. Jednak postanowiłam zaryzykować zważywszy na jego rosnącą popularność i promocje w Rossmannie. Po pierwszym użyciu wpisałam się w trend i jestem jego wielką fanką! Bardzo ładnie rozdziela rzęsy, podkręca je i pogrubia, wyglądają nieziemsko dobrze! Ma świetną, wygiętą silikonową szczoteczkę, ładne opakowanie, nie kruszy się. Rzęsy jak firanki na zawołanie, zdecydowanie polecam! No i ta cena!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539566].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT!

Co tu dużo mówić.. chyba najbardziej znany tusz na rynku :)
Wiadomo, są jego zwolennicy (jak ja) i przeciwnicy.
Jak najbardziej tusz Lovely Curling Pump Up spełnia moje oczekiwania. Używałam już wiele mascar, ale mam wrażenie, że ta nadaje najbardziej korzystny wygląd moim rzęsom :)
Jest tani, podkręca rzęsy, trwały, daje objętość, nie rozmazuje się i nie osypuje i jest trwały. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że jest lepszy niż nie jeden z wyższej półki... cenowej :) Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538566].usefull || 0 }}% pomocna.

Tusz Curling Pump - raczej rozczarowanie

Zachęcona wysoką oceną tuszu na stronie Wizażu, zakupiłam tusz Curling Pump. Pierwsze malowanie - efekt super, żałowałam, że wcześniej przepłacałam za tusze do rzęs. Niestety szybko, bo godzinę lub dwie po aplikacji tuszu, czar prysł - w skrócie:

Wady:
- największa: szybko schodzi z rzęs - kruszy się, osypując na okolice pod oczami
- szybko wysycha
- nieistotna: opakowanie nie jest zbyt piękne

Zalety:
- na pewno niska cena, choć na pewno nie kupię ponownie ze względu na wady wymienione powyżej
- delikatnie podkręca na pierwszą godzinę/dwie po zaaplikowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537391].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Ogólnie tusz ładnie wygląda na rzęsach, nie osypuje się, nie zostawia pandy, ale bardzo szybko wysycha. Można spróbować kupić go na promocji, ale w podobnych pieniądzach polecam złoty tusz z Eveline. Mimo wszystko nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536751].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK

Świetnie wydłuża, lekko pogrubia, w miarę szybko zasycha, nie osypuje się i przede wszystkim bardzo tani. Szczoteczka idealnie wygięta, dla tych którzy lubią silikonowe szczoteczki. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536691].usefull || 0 }}% pomocna.