Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Wypadają po nim rzęsy

Bardzo spodobał mi się efekt, jaki daje na rzęsach. Ładnie wydłuża i podkręca rzęsy. Jednak już po pierwszym użyciu zaczęły mi wypadać włoski, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. Przy każdym użyciu tego tuszu tracę przynajmniej jedną rzęsę
+cena
+wydajność
+dostępność
+nauralny efekt na oku
+ładnie wydłuża
+szczoteczka
-wypadają mi po nim rzęsy (!)
-trochę się kruszy, jednak nie jest tragicznie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500031].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest w porządku

Tusz jest jak najbardziej okej, ale bez żadnego wow. Całkiem ładnie podkreśla rzęsy. Dość szybko zasycha w opakowaniu i zaczyna brzydko pachnieć (miałam tak już kilka razy, więc to nie jest jednorazowy przypadek). Świetnie się sprawdza jako baza pod tusze wodoodporne (może to moje rzęsy są po prostu dziwne), wtedy naprawdę cały makijaż jest nie do zdarcia. Jak za taką cenę, jak najbardziej polecam, zwłaszcza początkującym, bo nie da się zrobić sobie nim krzywdy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499801].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Jest ok, to tyle. Tani, dobry, podkręca i wydłuża. Co do podkręcenia- ode mnie ogromny plus, bo mam rzęsy proste jak druty i nie każda maskara daje radę je podkręcić. Jednak ja wymagam od tuszu nieco więcej. Ktoś, kto ma gęste, grube rzęsy na pewno będzie miał z nią efekt WOW :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497796].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Cudo

Zdecydowanie najlepszy drogeryjny tusz jaki znalazłam.

Plusy
+ Nie skleja rzęs.
+ Nie osypuje się.
+ Pogrubia i wydłuża
+ Cena
+ Dostępność

Minusy
- Szybko wysycha

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496826].usefull || 0 }}% pomocna.

jakość do ceny na plus

Super rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy, jest dość wytrzymały, tylko szybko wysycha. Moją miłością dalej jest co prawda Volume Million Lashes, ale ten dużo nie odstaje, a kosztuje parę razy mniej. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495596].usefull || 0 }}% pomocna.

obiektywnie - dobra, dla mnie niewystarczająca

Zacznę od tego, że według producenta jest to mascara podkręcająca i unosząca rzęsy. Nie jest pogrubiająca, nie wiem skąd taka informacja w opisie na Wizażu.

Efekt - rzeczywiście podkręca (duży plus), unosi rzęsy, otwiera oko. Rzecz w tym jednak, ze od mascary oczekuję też "stuningowania" ogólnego wyglądu rzęs, by wydawały się grubsze, większe - tego efektu tu nie ma. Rzęsy są uniesione i lekko wywinięte, ale wygląda to, jakby były cienkie i było ich mało. Lepszy efekt osiągam innymi mascarami, też "tylko podkręcającymi", bo jednak z założenia dodają objętości i grubości rzęsom - chyba każda mascara powinna dawać taki efekt z samego faktu, że rzęsy dostają warstwę tuszu, która optycznie musi je choćby lekko pogrubić.

Tutaj mamy tylko podkręcenie i nic poza tym.
Przypuszczam, że zwolenniczki bardzo naturalnego look'u będą z niej zadowolone, dla mnie to jednak trochę za mało na ochy i achy ;))

Trwałość - ok, zmywanie - bez problemu, nie osypuje się, nie ściera. Nie zaobserwowałam zasychania w opakowaniu (może mam udany egzemplarz).

***
Podsumowując - ktoś z innymi wymaganiami może być zadowolony, nie jest to zła mascara. Dla mnie jednak nie wystarcza, a już na pewno nie będzie hitem. bo mogę nią zrobić tylko naturalny look. Przy innych mascarach efekt może być naturalny przy pierwszej warstwie i bardziej dramatyczny przy kolejnych - tego tutaj brakuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491546].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i naprawdę dobry!

To chyba mój faworyt- mam długie rzęsy i jest jednym z nielicznych, który ich nie posklejał :)
Usztywnia moje rzęsy i lekko je unosi (a moje rzęsy są bardzo oporne na unoszenie, więc i tak plus).
Kolor-piękna i głęboka czerń
Wygodna szczoteczka, nie wypada z ręki; opakowanie również trwałe
Tani i dostępny-w Rossmanie około 13zł, na promocji wychodzi jak za darmo :D
Konsystencja jest bardzo dobra, mam go już kilka miesięcy i dalej jest taka sama
Nie osypuje się w ciągu dnia
Jest jedno malutkie ale...-za każdym razem, gdy chcę nałożyć drugą warstwę robią się grudki :c Na codzień jednak wystarczy mi jedna warstwa, więc już przywykłam

Edit.:Widziałam kilka recenzji, w których dziewczyny skarżą się na uczulenia i podrażnianie oczu, a nawet wypadanie rzęs-na szczęście u mnie czegoś takiego nie było

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490696].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Skusiłam się na zakup tego tuszu, ponieważ przeczytałam wiele dobrych opinii na jego temat. Zawiodłam się. Nie robi nic spektakularnego z rzęsami. Szczoteczką trudno mi się manewruje, łatwo się nią upaćkać, a rzęsy powywijane na różne strony. W ciągu dnia robi czarne plamy pod oczami. Plusem na pewno jest cena, chociaż można kupić wiele ciekawszych, lepszych tuszy o podobnej, np Eveline, które są o niebo lepsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490286].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt w tym przedziale cenowym

Kupiłam z ciekawości, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii zarówno vlogerek, jak i na forum wizażu. Ma bardzo fajną szczoteczkę (lubię półokrągłe silikonowe). Dobrze wydłuża i podkręca rzęsy. Nie "grudkuje się" na rzęsach - są pięknie rozdzielone.
Pod koniec dnia czasem zdarzało się, że gdzieniegdzie na policzku miałam pojedyńcze małe grudki (1-2), ale to chyba zależało od temperatury (częściej przy zimnym wietrze dostrzegałam ten defekt). Myślę, że bardziej sprawdziłaby się latem. Niestety, już po niecałych 2 miesiącach maskara była wysuszona, ale odrobina kropli do oczu załatwiła sprawę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490141].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie się nie sprawdził

Nie rozumiem zachwytów nad tym tuszem. No ale tyle jest ich na rynku po to by każdy dobrał coś dla siebie. Zachęcona pozytywnymi opiniami i niską ceną, dokonałam zakupu. Jednak u mnie ten produkt w ogóle się nie sprawdził. Mascara skleja mi rzęsy, tusz osypuje się. Szczoteczka też mi nie odpowiada. No ale 9 zł to żadna strata, więc można wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489191].usefull || 0 }}% pomocna.