Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Wydłuża

Dla mnie trochę za mało. Co prawda wydłuża super jednak dla mnie efekt niewystarczający. Ale ogólnie jak za taką cenę jest ok. Trwałość produktu wystarczająca.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609471].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Zachęcona wieloma zachwytami nad tym tuszem postanowiłam go w końcu przetestować. Niestety u mnie nie ma efektu wow, to taki przeciętny tusz. Rzęsy po jego użyciu nie są ani maksymalnie pogrubione, ani wydłużone.. są normalne. Dodatkowo po kilku godzinach noszenia, tusz delikatnie zaczyna się kruszyć, nie jakoś bardzo ale jednak.
Za tą cenę faktycznie warto, ale ja wolę dopłacić i mieć lepszy efekt :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607231].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest cudowna!

Miałam już wiele mascar i tych tańszych i droższych, aż w końcu zobaczyłam ja na półce w Rossmannie podczas promocji -55% i z racji tego, że śledzę recenzje na wizaż zdecydowałam się zakupić z racji bardzo wysokiej oceny.
Wydawało mi się, że to zwykła prosta mascara z niższej półki, a jednak ... jest świetna, ma wspaniałą szczoteczkę, którą idealnie da się dotrzeć w każde miejsce. U mnie również w ogóle się nie osypuje przez cały dzień !
Na pewno będę kupować jaj jeszcze nie raz!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601431].usefull || 0 }}% pomocna.
Wibo na wiosnę 2015

Super!

Ładnie wydłużający tusz, kosztujący niewiele. jeden z lepszych tuszów jakie mam w swojej kolekcji. Oraz jeden z lepszych produktów marki Lovely! Napewno sięgnę po niego niejeden raz, tym bardziej, że mój już dobiega końca.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600766].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec !

Czy jest ktoś kto nie zna tej maskary ? Jeśli tak to niech natychmiast się z nią zapozna bo na prawdę warto. Efekt jaki daje na rzęsach jest świetny. Szczególnie za taką cenę! Nie osypuję się, nie robi grudek , a pod koniec dnia wygląda tak samo dobrze jak zaraz po pomalowaniu. W dodatku jest odpowiednio czarna i ma idealną konsystencję choć po dłuższym użytkowaniu troszkę wysycha ale i tak nadal jest bez zarzutu. Zawsze mogę na nią liczyć nawet gdy na makijaż mam kilka minut i na szybko chcę podkreślić rzęsy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600161].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny w użytkowaniu

Bardzo wydajny , nie skleja rzęs i nie zastyga w opakowaniu. Jak na swoją cenę jest to dobry produkt, ale bądź co bądź- nie powala. Nie uwydatnia długości rzęs, natomiast jeżeli ktoś szuka zwykłego, bezproblemowego tuszu- polecam:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1599641].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych w kwestii otwierania i podkreślania oka

Moje rzęsy z natury są bardzo krótkie i cienkie, prawie niewidoczne. Testowałam wiele tuszy od tych pogrubiających, przez wydłuzające czy połączonych wersji. Jednak zazwyczaj był wielki zawód, bo w pakiecie zazwyczaj albo było nienaturalnie, albo posklejane. Ten tusz stał się moją alternatywą dla jedynego, któego od lat stosowałam z powodzeniem. Szczoteczkę ma do złudzenia podobną do tuszu Oriflame Wonder Lash i jego działanie jest identyczne. Różni je tylko cena, która zdecydowanie jest po stronie maskary z Lovley. Jak wiele osób wcześniej potwierdzam, że stosunkowo szybko wysycha, ale jak na tak tani produkt to w sumie żaden problem. U mnie daje radę przez 3 miesiące codziennego stosowania. Na promocjach w Rossman można go kupić za ok 6 zł. Nie ma żadnego innego z tej czy nawet wyższej półki, który mógłby mu się równać. Do takiego największego ideału to brakuje mu tylko formuły wodoodpornej- wtedy byłoby doskonale.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598676].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczny !

Używam go dość długo i cały czas jestem nim zachwycona. Jest lepszy od niejednego droższego tuszu. Szczoteczka jest silikonowa i dobrze wyprofilowana. Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy i pogrubia je. Nie kruszy się i łatwy jest do zmywania. Zdecydowanie będę do niego wracała.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598551].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony.

Mój ulubiony tusz. Zachęcona recenzją jakieś blogerki kupiłam go dawno temu i stał się moich ulubionym.Używałam Go prawie codziennie. Tusz kosztuje grosze a robi robote jak niejeden droższy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597046].usefull || 0 }}% pomocna.

Klapa

Moim zdaniem ten tusz to totalna klapa. Ani nie wydlużył, ani nie pogrubił moich rzęs. Szczoteczka bardzo nie wygodna. Jedyne co uzyskałam to pobrudzone powieki, nos i koniec z końców sklejone rzęsy. Jednak czytam tutaj wiele świetnych opini, więc to może coś nie tak z moimi rzęsami.. mimo, ze ja byłam niezadowolona to zachęcam do zakupu, ponieważ cena jest b.fajna i uwielu osób się sprawdza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596696].usefull || 0 }}% pomocna.