Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Fajny i tani

Ten tusz zawsze mam w kosmetyczce. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Dużym plusem jest silikonowa szczoteczka.
Nie skleja rzęs i nie kruszy sie. Co niestety przy wielu tuszach jest nagminne.
Cena przyjazna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570326].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zamienię :)

Zacznę od tego że nie używam zbyt drogich mascar, za to wypróbowałam już kilka w tej półce cenowej, i moim zdaniem ta jest zdecydowanie najlepsza. Nie skleja rzęs, wydłuża, ogólnie robi co trzeba :) Dla mnie szczoteczka jest cudowna, bardzo wygodnie się aplikuje. Nie wiem jak to się stało, ale jedno opakowanie wystarczyło mi na niemalże rok, fakt że nie używałam jej codziennie, ale tusz nie wysechł i dalej jeszcze da się coś wykrzesać ;) Mimo że lubię testować, jak tylko się skończy biegnę po następną!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568741].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Dobry tusz w dobrej cenie :) Ładnie podkręca rzęsy i pogrubia . Szczoteczka jest wyprofilowana, dobrze rozdziela rzęsy . Zauważyłam że po kilku godzinach lubi się odznaczać na powiekach ale poza tym super . Plus za ładne opakowanie i oczywiście cenę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564686].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Bardzo dobra jak za swoją cene ;)

Ta maskara była moją pierwszą maskarą jaką posiadałam. Teraz chętnie do niej wracam, ponieważ bardzo lubie jak wyglądają po niej rzęsy :P
Plusami jest to, że pięknie rozczesuje rzęsy i wydłuża, ma bardzo niską cene :)
Minusami jest to, że niestety bardzo się kruszy i bardzo szybko wysycha :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564641].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Kupilam na promocji w Rossmannie, po wielu pozytywnych opiniach skusilam sie i ja i...?? nie załuje, jest super!!!
Jak dla mnie lepszy od Lash Sensational Intense Black Maybelline.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564456].usefull || 0 }}% pomocna.

pół na pół

Zakupiłam ten produkt na promocjach w rossmanie. Słyszałam wiele opinii dlatego postanowiłam sama to sprawdzić. Właściwie to nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony efekt jaki daje na rzęsach jest cudowny. Rzęsy są podkręcone, wydłużona, delikatnie podkręcone i pogrubione. Czyli wszystko czego oczekuję. Niestety tusz się osypuje i kilka godzin po jego nałożeniu mam policzki w małych czarnych kropeczkach. Produkt również szybko zasycha. Używam go jakieś 2 tygodnie i tusz już jest lekko zaschnięty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564276].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Opakowanie nie niszczy się, szczoteczka bardzo wygodna, dobrze rozczesuje i wydłuża rzęsy. Moich rzęs szczególnie nie podkręcił, ale one nie są na to podatne. Tusz się nie kruszy, a przy nakładaniu nie jest za bardzo mokry. Jak za tak niską cenę, warto kupić i przetestować. Nie dam 5/5 bo nie było efektu "wow" i szukam dalej. Jednak jeśli nie znajdę nic lepszego to wrócę do tego tuszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563491].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny produkt

Jeden z moich ulubionych tuszy. Czy podkręca - trudno mi powiedzieć, bo swoje naturalne mam bardo podkręcone. Na pewno ładnie pogrubia i wydłuża, efekt nie jest przerysowany, a pasuje do każdego makijażu. Łatwo mi nim wymalować dolne rzęsy, czego nigdy nie potrafiłam robić :D Za tę cenę bardzo polecam, chociaż czasem mam wrażenie, że trochę skleja mi rzęsy. Ale to może przez nieumiejętne zmycie poprzedniego makijażu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563011].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyzwoity

Jego efekt jest porównywalny z Volume Million Lashes z L'Oreala, z tym że za znacznie mniejsze pieniądze :)
Ma całkiem fajną silikonową szczoteczkę - w dość nietypowym kształcie.
Bardzo ładnie rozdziela, ma mocno czarny kolor.
Nie "znika" z rzęs tak łatwo, jak niektóre tusze (w tym L'Oreal), nieszczególnie się kruszy.
Bardzo w porządku produkt za minimalne pieniądze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561596].usefull || 0 }}% pomocna.

100 RAZY TAK

Jedyna mascara, która jest w stanie unieśc moje rzesy, a każda poprzednia testowana miała z tym problem (moje rzesy nie są podatne na podkrecenie). Świetnie rozczesuje, pokrywa wszystkie rzesy, znacznie wydłuża i fajnie, subtelnie pogrubia. Mój numer 1, nie rozstane sie z nią bo nigdy mnie nie zawiodła, a bije swoje konkurentki na głowe i jeszcze ta niska cena :) Jedyny minus jest taki, że dośc szybko zasycha w opakowaniu, ale przy kwocie 10 zł to nie stanowi problemu. Używam jej razem z zalotką i max factor false lash effect - efekt spektakularny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559896].usefull || 0 }}% pomocna.