Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

HIT!

Mój ulubiony tusz, do tej pory nie znalazłam lepszego. Poza świetnym działaniem cena również jest bardzo atrakcyjna. Polecam gorąco, mój must have! Na pewno kupię ponownie.

Jakość i efekt zaskakują !

Uwaga ! Produkt analizując pod względem jakości mógłby mieć cenę niejednego produktu do rzęs z wysokiej półki !
Ma cechy tuszu, który pokochają dziewczyny lubiące pogrubione jak i wydłużone rzęsy :)
Daje efekt naturalny, ale również można nim "dorobić" efekt sztucznych rzęs.

Całkiem niezły

Tusz posiada praktyczne opakowanie i wygodną szczoteczkę, którą bardzo łatwo maluje się rzęsy.

Kolor maskary to naprawdę głęboka czerń, konsystencja jest odpowiednia, nie skleja rzęs.

Nałożenie dwóch warstw daje bardzo ładny efekt, rzęsy są wydłużone pogrubione i podkręcone.

Zauważyłam, że zdarza się temu tuszowi osypywać więc to niewątpliwie wadą.

Jednak najbardziej zaniepokoiło mnie to, że często wypadały mi pojedyncze rzęsy.

Zmywalo się go dość łatwo.

Dostępny online i w Rossmannie, cena bardzo przystępna.

Fajny tusz w super cenie

Tusz najlepszy zdecydowanie najlepszy w atrakcyjnej cenie jeśli chodzi o jego jakość. Nie skleja rzęs, nie odbija się, daje delikatny efekt wytuszowania :) Wydłuża, pogrubienie rzęs nie jest bardzo zauważalne, jest idealny dla kogoś, kto lubi "naturalny efekt". Jest wydajny, za taka cenę zdecydowanie polecam :)

Najlepszy na dolne rzęsy!

Myślałam, że ta szczoteczka mnie nie przekona i długo zwlekałam z zakupem, jednak okazała się idealna do dolnych rzęs. Idealnie rozczesuje, wydłuża i nie skleja. Kończę już trzecie opakowanie i na pewno się z nim już nie rozstanę ;)

Nie dla mnie

Kompletnie mi nie odpowiada szczoteczka tego tuszu. Wole grube gęste szczoty jak maybeline collossal jednak dałam się skusić opiniami i to był błąd odrazu powinnam wiedzieć ze to nie dla mnie. Skleja mi rzesy za dużo się go nakłada szczoteczka twarda nie nie i jeszcze raz nie

Najlepszy tusz

Jedyny tusz jaki kupuję :) Pięknie wygląda na rzęsach, nie skleja ich, nie osypuje się, są fajnie podkręcone i wydłużone. Robi efekt, który najbardziej lubię, czyli u nasady rzęsy są bardziej gęste, a końce rozczesane. Zawsze kupuję online, bo brany jest z magazynu, a nie z półki w Rossku, a niestety nie ma żadnego zabezpieczenia i nie wiemy czy ktoś go już nie otwierał ;) Za takie pieniądze warto wypróbować!

Wykorzystała: kilka próbek

Mascara

Fajny tusz,ale bez odżywki nie da się go nałożyć bez bólu,bardzo ciągnie rzęsy.Przynajmniej w moim przypadku. Ładnie podkreśla rzęsy,ale trzeba kilka warstw na rzęsy nałożyć,co daje lekkie obciążenie. Podczas demakijażu bardzo ciężko schodzi.Bez odżywki na rzęsy przy tym tuszy,ni rusz!

Moja ulubiona mascara

Kocham, kocham, kocham! Nie wyobrażam sobie już życia bez tego tuszu do rzęs. Przetestowałam już wieeele mascar, a tylko ta nadaje się do moich rzęs. Są wydłużone, pogrubione i się nie sklejają.

Naprawdę warty uwagi

Ku mojemu zaskoczeniu tusz lepszej jakości niż niejeden z "wyższej" półki.
Ładnie podkreśla i wydłuża rzęsy, bez nadmiernego sklejania. Trochę się osypuje.

Godny Polecenia

Tusz jak za tą cenę świetny. Nie skleja rzęs wydłuza i idealnie pogrubia. Do tego świetna niska cena. Używam go już bardzo długi czas i nie zamieniłabym na żaden inny. Polecam

Fajny

Bardzo ładnie podkręca i rozczesuje rzesy nie sklejając ich. Odrazu po zakupie już fajnie działa. Nie trzeba czekać aż kilka razy sie go użyje, aby nabył swoje właściwości.

HIT!

Najlepszy, najtańszy, drogeryjny tusz jaki miałam. Zawsze do niego wracam, kiedy chce delikatnego efektu na rzęsach. Polecam bardzo do rzęs długich, bardzo ładnie wyciąga i rozdziela rzęsy :)