Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

HIT!

Mój ulubiony tusz, do tej pory nie znalazłam lepszego. Poza świetnym działaniem cena również jest bardzo atrakcyjna. Polecam gorąco, mój must have! Na pewno kupię ponownie.

mega tani, mega fajny!

Mam naturalnie długie, ale jasne i proste rzęsy. Znalezienie tuszu do takich rzęs wcale nie jest łatwe - tusz ma podkręcać, przyciemniać, troszkę podkręcać, ale nie bardzo. Ten tusz taki jest - na dodatek nie kruszy się, nie osypuje i nie trzeba go poprawiać kilka razy w ciągu dnia. Używam tego tuszu dość długo i choć lubię testować nowości to do niego zawsze wracam. Szczerze - zupełnie nie spodziewałam się, że tusz za tak niską cenę będzie tak dobry. Polecam.

Ideał

Używam tusz od miesiąca i jestem nim zachwycona. Nie spodziewałam się że tusz za taka cenę będzie tak dobry. Tusz pięknie wydłuża moje rzęsy jest trwały oraz nie kruszy się. Napewno nie raz jeszcze do niego wrócę.

Przez kilka lat przedłużałam rzęsy po zrobieniu przerwy szukałam czegoś co sprawi, że nie będę tak bardzo tęskniła za przedłużaniem.
Tusz jest naprawdę fajny :)
Jak za taką cenę jeden z lepszych mascar jakie używałam.

Bardzo dobra mascara

Używam jej regularnie od 3 lat. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie osypuje się i nie kruszy. Ma dobrze wyprofilowaną szczoteczkę i jest bardzo tania. Jeden minus jest taki, że szybko znika :)

Perełka za grosze

Myślę, że tego tuszu nie trzeba nikomu przedstawiać. Klasyk, cudeńko w śmiesznej cenie. Na ogół nie jestem zwolenniczką kupowania tuszy z wysokich półek cenowych chociaż i takie zdarzało mi się kupować (szczerze, niektóre są dużo gorsze od tuszu za 10 zł). Mimo wszystko i tak zawsze powracałam do tuszu z lovely, ponieważ daje mi on wszystko czego od maskary oczekuję. Co tu dużo więcej pisać... :)

UWIELBIAM

Preferuję przedłużanie rzęs, ale jeśli mam pomalować, to właśnie tym tuszem. Kupowałam te z droższych półek, i przypadkiem trafiłam na niego, jest to zdecydowanie mój hit. Cudownie pogrubia, wydłuża, jak kilka razy nim pomaluję to wyglądam jakbym miała sztuczne rzęsy, w dodatku mam go bardzo długo i nie mogę go zużyć.

cudo w niskiej cenie

Czytając tutaj tyle pozytywnych opinii postanowiłam przetestować go na swoich długich ale prostych rzęsach. Nie zawiodłam się, w porównaniu z innymi tuszami droższych firm ten jest zdecydowanie numerem jeden. Pięknie podkręca rzęsy, szczoteczka dobrze je rozdziela, przez co daje efekt gęstych rzęs. Nie skleja rzęs i jest wodoodporny.

dobra, ale nie najlepsza

czytając wiele pozytywnych opinii na temat tego tuszu postanowiłam go też trochę poużywać. Cena jak najbardziej zachęca do zakupu, tusz jest zawsze dostępny w Rossmannie. szczoteczka jest fajna silikonowa, nabiera trochę za dużo tuszu, czego bardzo nie lubię, trzeba się wtedy nagimnastykować, żeby oko ładnie wyglądało. Jednak sama szczoteczka ma fajny kształt, można osiągnąć nią zadowalający efekt. Tusz osypuje się po kilku godzinach.

Jest okej

Kupiłam 2 opakowanie I jestem zadowolona, ale ciągle szukam tego jedynego, bo niestety to nie będzie ten tusz. Zadowolona z efektu jestem to oczywiście. Lecz to nic specjalnego. Polecać go będę ze względu na niską cenę I stosunkowo dobry efekt choć nie na tyle trwały na ile bym tego oczekiwała.

Nie rozumiem fenomenu

Kupiłam ten tusz głównie ze względu na oceny na KWC. Nastawiona byłam na starcie bardzo pozytywnie, bo przecież tani tusz z naprawdę dobrymi ocenami nie może być zły. Jednak pomyliłam się.

Cały tusz zamknięty jest w klasycznym opakowaniu, niczym nie wyróżniającym się od innych tuszy na rynku kosmetycznym. Szczoteczka jest silikonowa, z jednej strony bardziej zaokrąglona, z drugiej prosta. Każdy znajdzie w tej szczoteczce swój patent na wykorzystanie obu jej stron. Zbierała ona wystarczającą ilość produktu, żeby wytuszować jedno oko. Jednak na tym kończą się zalety tego produktu, bo potem cała reszta była dosłownie przeciwko mnie. Przede wszystkim zacznę od tego, że ten produkt bardzo szybko traci na jakości. O ile początek był w porządku, a malowanie rzęs czystą przyjemnością to potem z dnia na dzień tusz zaczął się psuć. Szczoteczka zaczęła zbierać coraz mniej produktu, wymuszało to kilkukrotne zanurzanie szczoteczki w opakowaniu, sam tusz zaczynał coraz częściej sklejać rzęsy i przede wszystkim nie chciał ze szczoteczki przenieść się na rzęsy. Mimo, że nie należę do osób, które wsadzając szczoteczkę do opakowania "pompują", żeby wydostać jak najwięcej produktu, a nadmiar wycieram w co innego niż w opakowanie to i tak pojawiła się cała masa grudek, które trzeba było ze szczoteczki usuwać przed pomalowaniem. Niezależnie od ilości - czy to była taka subtelna jedna warstwa czy "drama" rzęsy to tusz po kilku godzinach kruszył się, a wszystko oczywiście osadzało się na kościach i policzkach. Oczywiście adekwatnie im więcej tuszu tym bardziej się kruszył. Mascara miała za zadanie przede wszystkim podkręcić i unieść rzęsy. Zgadzało się to do pewnego momentu, bo wraz z psuciem się jakościowo to odczuwałam, że bardziej ten tusz mi ciąży na rzęsach. Próbowałam odratować to co zostało z tego tuszu za pomocą magicznych kropelek Duraline i było w porządku, ale z drugiej strony co to za tusz, który szybko traci na jakości oraz wymusza, żeby mieć przy sobie Duraline.. a jeszcze nawet nie doszłam do połowy zużycia! Usuwanie tego tuszu podczas demakijażu to żaden problem. Z takich podstawowych rzeczy to wydajność.. ciężko to ocenić, kiedy produkt tak szybko traci sam w sobie i jeszcze jest rozcieńczany regularnie Duraline, cena w porządku, ale można dołożyć te 2-3zł i kupić inny - lepszy tusz innej marki, która cenowo stoi bardzo podobnie, a z dostępnością nie ma żadnego problemu.

Stosuję różne tusze - tańsze i droższe. Mam swoje drogie faworyty i tanie, które jakościowo nie odstają wiele od tych drogich. Niestety ta mascara nie wpisuje się do moich faworytów oraz na przyszłość będę ją z daleka omijać.

średni

zachęcona pozytywnymi opiniami pofatygowałam się o ten tusz, ale nie spełnił on moich oczekiwań. Po pierwsze skleja rzęsy i trzeba dużo wycierac o chusteczke zeby sobie nie pokleic włosków, po drugie osypuje się, moze nie od razu, ale na pewno po paru godzinach , po trzecie efekt podkręcenia uzyskuję bardziej zalotką niż nim. Jak zwykle zawiodłam się na tańszej marce

Całkiem dobry

Tusz ma świetnie wyprofilowaną silikonową szczoteczkę. Dobrze wydłuża, pogrubia i całkiem nieźle podkręca. Jednak po nałożeniu więcej niż 1 warstwy lekko skleja rzęsy. Tusz ma skłonność do długiego wysychania. Pomimo tego kupię go ponownie.