Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Tani , dajna szczoteczka i bardzo fajny pigment . Poleca go nawet moja makijażystka . Myśle ze powinie znaleźć się w każdej kosmetyczne bo to dobry produkt .

cena do jakości - szok

Za tą cenę ta mascara jest super. Nie daje może efektu wow, ale jest to zadowalający efekt. Nie kruszy się i jest trwała. Bardzo lubie szczoteczkę, ładnie rozdziela rzęsy i fajnie sie nią pracuje. Szczerzę lubie i będę wracać :))

Spełnia oczekiwania

Ten produkt wpadł mi w oko na kwietniowej promocji rossmana oczywiście jak to ja przeczytałam jakie ma zadanie i wylądował w koszyku... Na poczatek spodobał mi się efekt wydłużenia rzęs bo naprawdę wyglądały mega obłędnie ale później po kilku użyciach zaczęły lzawic i piec mnie oczy jak produkt miałam na rzęsach ... odstawilam i uzywam sporadycznie . Ogólnie polecam bo spełnia obietnice producenta

Miłe zaskoczenie

Kupiłam go zaciekawiona tym, że słyszałam o nim dużo dobrych komentarzy. Cena jest bardzo zachęcająca, dlatego stwierdziłam, że mogę go wypróbować. Szczoteczka jest bardzo wygodna. Tusz ten świetnie rozdziela, wydłuża i rozdziela moje rzęsy. Miło się nim zaskoczyłam. Dlatego myślę, że sięgnę po kolejne opakowanie.

świetna !

Ta maskara to dla mnie duże zaskoczenie co do jakości, efektu i ceny - żeby wszystkie kosmetyki miały takie połączenie!!! (; Nie skleja, wydłuża i rzęsy od razu wyglądają jak firany z reklamy ;) Polecam.

dobry produkt

Tusz ma świetną jakość w porównaniu do ceny. Ładnie podkreśla moje rzęsy, wydłuża je oraz podkręca. Nie kruszy się lecz po całym dniu troszkę się zmywa
, ale dla mnie na co dzień jest jak najbardziej wystarczający.

Tani i dobry

O tym tuszu chyba nie można powiedzieć czegoś złego, bardzo fajnie się "rozprowadza", nie skleja rzęs, i jest dość wydajny. Nie zauważyłam żeby się kruszył, a ze zmyciem makijażu też nie ma problemu.

Super efekt

Jestem mega zaskoczona skutecznością! Z początku byłam sceptycznie nastawiona do tego tuszu, natomiast po pierwszym użyciu w jednej chwili zmieniłam swoje zdanie. Tusz mega wydłuża rzęsy, nie skleja ich, a szczoteczka jest precyzyjna i nie nabiera zbyt dużej ilości produktu. Niska cena za mega jakość. Polecam!

Jeden z ulubionych

Jest to tani, ale bardzo dobry tusz do rzęs. Pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy, a co najważniejsze - nie skleja ich. Nawet nałożenie kilku warstw produktu nie powoduje, iż maskara wygląda niekorzystnie. Tusz, nawet po noszeniu go przez cały dzień, nie osypuje się. Mam już któreś opakowanie z kolei i za każdym razem jestem nim zachwycona. Sięgam po niego zawsze, kiedy się spieszę, bo wiem, że nie zrobię sobie nim krzywdy a makijaż oka będzie wyglądał dobrze.

Dobry, lecz nie rewelacyjny

Ten tusz jest hitem internetu: "niska cena, a super jakość" - tak wygląda większość recenzji. Osobiście uważam, że tusz jet dobry, jednak na krótkich rzęsach nie zrobi spektakularnego efektu. Rzęsy wykręcone zalotką po pomalowaniu prostują się. Najczęściej używam go na dolnych rzęsach i tam wygląda pięknie. Dwie warstwy ładnie wydłużają i rozdzielają rzęsy.

bubel

Nie wiem skąd te zachwyty nad nim, kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu oraz ceną. Tusz jakością jest dla mnie adekwatny do tuszy z chińczyka za 2zł - skleja rzęsy, obsypuje się, obciąża je, przez co są płaskie mimo podkręcenia zalotką. Jak dla mnie jedno wielkie NIE !

Hit hit hit

Kupiłam go kiedyś przez przypadek na promocji w Rossmannie i od tamtej pory jest moim ulubieńcem. Nawet nie wiem ile opakowań zużyłam. Testuje inne tusze, ale gdy chce mieć pewność że tusz mnie nie zawiedzie to sięgam po ten.

LOVELY CURLING PUMP UP TUSZ DO RZĘS

Miałam jego dwa opakowania, po pierwszym jak je skończyłam byłam bardzo zadowolona, ładnie podkręcał rzęsy i je wydłużał, ale po zakupie drugiego opakowania przestał mi się spisywać tak dobrze. Nie widziałam żadnych zmian, przestał cokolwiek robić z moimi rzęsami, nie wiem co się stało. Dodatkowo po 8 godzinach tusz zaczynał się mocno kruszyć przez co robiły mi się czarne kropki pod oczami.. Mimo wszystko bardzo lubiłam jego szczoteczkę, była drobna, ale ładnie rozdzielała rzęski.