Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Recenzje 2011

Zaskoczenie

Z polecenia zdecydowałam się kupić ten produkt. Mam gęste i długie, lecz proste rzęsy. Mascara sprawdza się bardzo dobrze, nie muszę używać zalotki, rzęsy są ładnie podkręcone i wydłużone. Jedynym minusem jest kruszenie się tuszu. Ze względu na to, że po zaschnięciu jest sztywny to po całym dniu noszenia około 8h-10h na dolnej powiece można zauważyć pokruszony tusz. Mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem i możliwościami tego tuszu. Dla osób, które często wymieniają tusz ze względów higienicznych, lub chcą wypróbować czy silikonowa szczoteczka im odpowiada jest to świetne rozwiązanie, ponieważ cena produktu jest bardzo przystępna. Tusz nie zasycha tak szybko jak np. :L'Oreal Paris, False Lash Wings

najlepszy

nie chciałam uwierzyć że taki tani tusz może działać cuda ale przekonał mnie ;) kupiłam na promocji w Rossie za śmieszną cenę, lepszy od mojego dotychczasowego ulubieńca Volume Milion Lashes, CZARNY, super szczotka silikonowa z odpwiednią ilością tuszu, rzęsy po nim są mega długie i rozdzielone

Zawsze do niego wracam

Stały bywalec mojej toaletki. Używam go już od dawna i zawsze się sprawdza. Testuję inne tusze, ale zawsze mam opakowanie tego w zapasie. Nie kruszy się, nie odbija na dolnej powiece, ma fajną szczoteczkę. Wydłuża i rozdziela rzęsy. Delikatnie pogrubia. Pod koniec pojawiają się delikatne grudki, ale to znak, że pora na nowy model.

Wibo na wiosnę 2015

Okej

Więc masakra ogólnie sama w sobie super nie skleja i fajnie wydłuża ale wyschła mi bardzo szybko bo po 2 miesiącach więc dolałam trochę wody i jest okej .

Najlepszy!

Pierwszy raz zakupiłam ten tusz jakoś rok temu i od tego czasu kupuje go regularnie. Jest to najlepszy tusz jaki do tej pory miałam, w dodatku w naprawdę niskiej cenie.

Hit za grosze

Dobry kosmetyk to ten, który nie potrzebuje reklamy. Lovley udawania, ze mascara do rzęs nie musi być droga by spełniała swoje zadanie. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Za te grosze co kosztuje, warto jej spróbować.

Bardzo fajny

Jest to tusz, który spełnia moje oczekiwania - jest to zwykły "codzienniak", ale bardzo dobry w tej swojej "zwykłości".

Opakowanie zgrabne, od razu można znaleźć, dzięki mocnej kolorystyce.
Cena na plus.
Szczoteczka silikonowa, świetnie rozdzielająca rzęsy.
Dobrze się nakłada, można dobudować kilka warstw, natomiast nie da się przesadzić. To nie jest tusz, którym da się uzyskać efekt sztucznych rzęs - co mi bardzo odpowiada.
Rzęsy wyglądają bardzo schludnie, tak przejrzyście (dzięki świetnemu rozdzieleniu).
Nie ma pogrubienia, natomiast jest dobre wydłużenie.
Ja się nie zawiodłam, bo na co dzień i tak nie lubię mocnego efektu, ale trzeba mieć na uwadze czego się szuka. Być może taki efekt będzie za słaby, jeśli wolimy mocniej zaznaczone oko.
Trwałość bez zarzutu, cały dzień w dobrym stanie, bez osypywania się, kruszenia, itp.
Tusz też nie odbija się na powiece podczas malowania (z innymi tuszami miałam taki problem). Łatwo go zmyć podczas demakijażu.

Bardzo polubiłam ten tusz :)

mieszane odczucia

Na początku byłam nim zachwycona, jednak po jakimś czasie użytkowania stwierdziłam, że jest bardzo przeciętny. Bardzo szybko się kruszy, nie jest przez to trwały, pod koniec dnia nie widać go już na rzęsach. Dużo trzeba się napracować, aby rzęsy wyglądy dobrze. Jest tani, ale ostatnio w jedej drogeri widziałam go za 12 zł, a już w tej cenie można kupić bardzo dobry tusz z Eveline, który bije go na głowę,

Rewelacja

Podczas trwania promocji w Rossmannie tusz schodził jak świeże bułeczki. Byłam sceptycznie nastawiona do niego, jak produkt , który kosztuje dosłownie kilka złotych może działać takie cuda. Po przetestowaniu okazało się, że jest naprawdę świetny. Opis producenta jest zgodny w tym co produkt robi z rzęsami. Bardzo pozytywne zaskoczenie.

Kiedyś był ulubieńcem

Będąc kiedyś w Rossmanie szukałam tuszu, a że lubię testować za każdym razem coś nowego to wybór padł na ten żółty, bo zwrócił moją uwagę. Jakie było moje zaskoczenie gdy pomalowałam nim rzęsy! Cud! Tani, wydajny, świetna szczoteczka, opakowanie też interesujące... Wróciłam do niego po czasie i tu nastąpiło olbrzymie rozczarowanie! Po dwóch tygodniach tusz był tak suchy, że nie nadawał się do współpracy. Myślałam, że trafiłam na jakiś kiepski egzemplarz i zakupiłam kolejne, a później znów kolejne i za każdym razem to samo. Tusz w chwili obecnej jest dobry przez dwa tygodnie po otwarciu, a później nadaje się tylko i wyłącznie do śmieci. Lepiej kupić jeden bardziej porządny na miesiąc za cenę dwóch tych żółtych (dwa żólte to cztery tygodnie użytkowania).

Genialny

Bardzo porządny tusz za małe pieniądze. O ile nie lubię podkręcanych szczoteczek, to ta mi wcale nie przeszkadza, a nawet trochę ją polubiłam. Ładnie wyczesuje i podkreśla rzęsy od kącika do kącika. Kolor jest czarny, ale nie wyblakły, a całkiem przyzwoity. Daje delikatny, acz wyrazisty i naturalny efekt podkreślenia - sprawdzi się zarówno na dzień jak i na wieczór. Szczerze powiem, że śmiało może konkurować z flagowymi tuszami L'Oreal i MaxFactor, przy czym te dwie marki miałyby nie lada problem :)

Ładnie i tanio

Kiedyś szukałam tuszu na już-teraz-zaraz. Inne, które były dostępne, nie satysfakcjonowały mnie. Zdążyłam przeczytać parę tutejszych opinii, aby faktycznie samej przekonać się jak jest.
Spełnia wymagania - ładnie podkręca i unosi rzęsy, również dobrze rozdziela, a i kolor nie wydaje się jakiś wyblakły. Za taką cenę zdecydowanie warto się zaopatrzyć.