Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Niestety

Dla mnie niestety nie.
Szczoteczka fajna kształtem ale jednak nabiera zbyt mało produktu, przez co się trzeba namachać.
Ponadto trwałość ma też wiele do życzenia ...
Na krótkie wyjście jak najbardziej ok, jednak malując rzęsy wcześnie rano a wracając po 16 czy 19 to nie ma szans aby przetrwał.

Godny polecenia

Jest to jeden z najczęściej używanych przeze mnie tuszy. Ma swoje minusy ale uważam, że za tę cenę jest naprawdę warto. Nie uznam go za hit niestety, szukam "tuszu numer 1" i bardzo ciężko mi idzie... :)

Miłość moja nie przemija

Najlepszy na świecie! A nawet w kosmosie :D Doskonale wyprofilowana silikonowa szczoteczka, która pięknie rozczesuje rzęsy pozostawiając na nich idealną warstwę tuszu (dla mnie 1 wystarczy. Uważam, że kolejna nie jest potrzebna). Rzęsy podkręcone aż do czoła :D Piękna czerń. Tusz jest trwały. Nie kruszy się ani też zbytnio nie spływa (czasem w zewnętrznych kącikach kiedy oczy łzawią np. na wietrze, ale nie jest to wodoodporna formuła, więc to nic dziwnego).Wytrzymuje cały dzień. Wieczorem podczas demakijażu zmywa się go całkiem sporo, ale usuwa się go łatwo. O cenie i dostępności chyba nie muszę wspominać. Po prostu must have. Zużywam chyba milionowe opakowanie :D Polecam!

Zdecydowanie polecam

Testowałam różne tusze do rzęs, zarówno te droższe jak i tańsze. Najlepiej się u mnie sprawdzają tusze z silikonowymi szczoteczkami. Faworytem jest tusz Lovely.
Szczoteczka po wyjęciu ma odpowiednią dozę tuszu, bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie powoduje ich sklejenia, dodatkowo ładnie podkręca.
Tusz nie osypuje się w ciągu dnia, nie wymaga poprawek, nie trzeba się martwić że coś spłynie/rozmaże się. Naprawdę super produkt.

Nie jest zły

Kilka lat temu używałam go ciągle. Pięknie podkręcał rzęsy i był bardzo tani- około 8 zł. Jednak w późniejszym czasie moje serce skradły tusze z Eveline, które idealnie rozczesują moje niesforne rzęsy i ich nie sklejają.

Mój ulubiony

Niejednokrotnie kupowałam ten tusz, potem próbowałam coś innego, a potem znowu do niego wracałam. Bardzo ładnie unosi, rzęsy nie sklejając ich jednocześnie.

Tusz żółty Lovely

Maiłam przyjemność kupić ten tusz parę razy , jest bardzo tani i można go kupować bez ograniczeń , dobrze pokrywa rzęsy nie sklejając ich . Efekt bez efektu wow raczej dla mnie to normalny zwykły tusz idealny do szkoły czy pracy , na wieczorne wyjścia wolę coś bardziej spektakularnego , tusz który bardziej pogrubia i wydłuża rzęsy .

Świetna

Super efekt, podkręca rzęsy, jest trwała, jak na cenę jest świetna, jednak minusami jest to że w moim przypadku skleja rzęsy.
Również wysycha dość szybko, osypuje się po jakimś czasie i odbija na powiece, ale reszta jest fantastyczna.
I ogromnym plusem jest oczywiście cena, i to że jest ogólnodostępna.

Jeden z faworytów!

Jeden z moich ulubionych tuszy, mimo, ze bardzo lubie testowac nowości to zawsze jakoś chętnie siegam po niego. Wiem, ze mnie nie zawiedzie i daje na rzesach naprawde piękny efekt. Za te pieniadze prawdziwy hit!

Nawet ok

Kupiłam tusz już jakiś czas temu po przeczytaniu wielu dobrych opinii na jego temat. I rzeczywiście tusz sprawdził się fajnie. Ma super szczoteczkę, która fajnie rozdziela i rozczesuje rzęsy przez co się nie sklejają. Nie nabiera za dużo tuszu na raz. Potrzebuję też chwili na "odparowanie". Fajnie też podkręca rzęsy i są suuper długie. Troszkę ale to minimalnie się kruszył. Największą jego wadą jest to, że dość szybko się "skończył". Chociaż patrząc na jego cenę nawet regularną to warto go wypróbować. Ja miałam okazję kupić go na promocji więc tymbardziej zakup był trafiony.

Tani a dobry :)

Bardzo dobry tusz, kupuję go w hurtowych ilościach na promocji w Rossmanie :) idealnie rozczesuje rzęsy, pogrubia i podkręca. Przy dwóch warstwach można już uzyskać efekt sztucznych rzęs. Szczoteczka jest silikonowa. Jest przykładem tego, że tani produkt może być również świetnej jakości. Jeśli chodzi o minusy, to dosyć szybko wysycha, ale 2 miesiące spokojnie posłuży.

Zmienili formułę?

Absolutny już klasyk za grosze, jednak mam z nim problem, bo gdy ostatnio go używałam to zwyczajnie zaczął mi sklejać rzęsy i zbijać je w kupki. Miałam go wiele opakowań i zawsze działał jak marzenie. Pięknie pogrubiał, wydłużał, idealnie rozdzielał rzęsy. Często używałam tego tuszu do "poprawiania" po innych. Naprawdę niezastąpiony, jeszcze za tą cenę. Ale gdy kupiłam go ostatnio to zaczął sklejać moje rzęsy. Zniknęła objętość, pogrubienie, rozdzielenie, a pojawiły się posklejane, nierównomiernie pokryte kupki rzęs. Nie wiem czy trafiłam na felerny produkt, czy moje rzęsy się zmieniły, ale wyglądało to na tyle źle, że nie wiem czy kupię go jeszcze raz, nawet biorąc pod uwagę niską cenę