Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

całkiem dobra

kiedyś była moją ulubioną maskarą i dalej lubię do niej wracać. nie jest to najlepsza drogeryjna maskara, ale jak za taką cenę jest cudowna! często jest na promocji i jest łatwo dostępna. zdecydowanie najlepsza maskara jeśli chodzi o lovely

Niska cena, super jakość

Ten tusz ma wiele zwolenniczek jak i pewnie tyle samo przeciwniczek. Ja należę do osób którym się ten tusz sprawdza.
Niska cena, silikonowa szczoteczka która świetnie rozczesuje rzęsy i je podkręca. Mnie osobiście nie szczypią oczy po jego użyciu, choć słyszałam i takie opnie.
Co prawda tusz można używać 2-3 miesiące bo potem wysycha, ale za cenę w promocji 5 zł jest tego wart! Polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

jeden z ulubionych

Tusz polecila mi kolezanka poniewaz ja nigdy nie kupilam innego niz z catris. Mysle ze to byl strzal w dziesiatke. Super sie naklada pieknie rozczesuje rzesy i jest bardzo tani.

Dobry tusz w niskiej cenie

Nie mam do niego zastrzeżeń, nie rozmazuje się, nie kruszy. Kupiłam go po traumie z Mayballine Temptation. Silikonowa i wygięta szczoteczka ładnie podkręca i rozczesuje rzęsy. Dla mocniejszego efektu potrzeba nałożyć drugą warstwę.

Tania i dobra

Na początku myślałam, że to najlepsza maskara pod słońcem... ale po jakimś czasie dostrzegłam, że na dłuższą metę się kruszy i niestety miałam wrażenie, ze rzęsy się ''kurczą'' ? Dodatkowo szybko się wysusza. Jednak jak za tą cenę jest bardzo dobrze. Zdecydowanie gdy na wyjeździe zapomnę maskary, to pójdę do Rossmanna i kupię właśnie tę :)

Uwielbiam do niego wracać

Ten tusz jest genialny! Ładnie rozczesuje i podkreśla linię jak i same rzęsy, co dla mnie jest bombą. Pozwala on uzyskać bardzo ładny i dosyć naturalny efekt. Uwielbiam go i na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę :)

Świetny tusz za grosze

To chyba najtańszy, a zarazem najlepszy tusz jaki kiedykolwiek do tej pory mogłam używać. Intensywna czerń, silikonowa szczoteczka, rozdziela i wydłuża, kosztuje grosze. Mogę śmiało napisać, że jest godny wypróbowania i trudno znaleźć lepszy produkt do rzęs za 10zł.

Najlepszy tusz z niższej półki cenowej!

Rewelacja! Tusz nie skleja rzęs, pięknie je rozczesuje, potrafi wytrzymać cały dzień.. Zawiera połączenie dwóch najważniejszych cech idealnego dla mnie tuszu: podkręca i wydłuża. Rzęsy wyglądają świeżo i przede wszystkim naturalnie, co jest dla mnie priorytetem. W tym przedziale cenowym nie ma sobie równych i zdecydowanie mogę go polecić każdej z Was! :)

Wykorzystała: kilka próbek

Kultowa Maskara

Od kąd tylko pamiętam ten tusz był zachwalany na you tubie. W końcu postanowiłam przetestować to "cudo" i nie pożałowałam.Co prawda tuszu już na codzień nie używam, ale chętnie lubię do niego powracać.

Idealny!!!!!

Najlepszy tusz jaki używałam !!! Kocham mapować rzęsy jest to element makijażu bez którego nie jestem w stanie wyjść z domu. Ten właśnie tusz jest moim ulubieńcem.Zuzyłam już kilkanaście opakowań i jestem zachwycona. Nie skleja rzęs nie trzeba się nawet do tego przykładać. Bardzo ładnie wydłuża pogrubia robi robotę. Do tego jeszcze ta cena.Czego chcieć więcej. Jest lepszy od wielu droższych tuszy.Hit!!!!!

#bardzolubię

Ten tusz jest bardzo dobry, chętnie do niego powracam i niedługo również zamierzam. Nie skleja rzęs, wydłuża je i daje tym samym piękny efekt. Polecam! ;)

Lovely, Curling Pump UP Mascara

Maskara jest w ładnym i w poręcznym opakowaniu. Wygodna w obsłudze szczoteczka i łatwy sposób dostosowuje się do kształtu oka. Świetnie nadaje się dla osób początkujących oraz dla doświadczonych. Bardzo wydajna i w fajnej cenie.