Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Tani, a najlepszy!

Nie myślałam, że ten tusz zostanie moim ulubieńcem.
Jest mega tani, bo przeważnie koło 12zł kosztuje, a jak jest jeszcze promocja na kolorówkę to półdarmo. Jest dosyć wydajny, nie wysusza się.
Super podkreśla rzęsy i je wydłuża, trzyma się mega długo.

Tani, ale dobry!

Przechodziłam obok tej marki i dość sceptycznie patrzyłam na ten tusz. Przecież taki tani produkt nie może być dobry. Bardzo się pomyliłam! Tusz podkręca rzęsy, pogrubia, troszeczkę skleja (lubię taki efekt!), nie osypuje się. Bardzo pozytywne zaskoczenie.

Świetny tusz

Bardzo ładnie podkręca i pogrubia rzęsy - prawdziwy efekt sztucznych rzęs! Mój zdecydowany faworyt. Cena jest niska jak na tusz do rzęs, w promocjach można go dorwać poniżej 10 złotych. Stosunek jakości do ceny jest fantastyczny.
Jedyny minus jest taki, że szybko wysycha.

Mój ulubiony

Bardzo lubię ten tusz. Ładnie podkreśla rzęsy, podkręca, rozdziela, rozczesuje i pogrubia. Jest dość wydajny, ale nawet jakby nie był to za tą cenę jest rewelacyjny. Tusz się nie obsypuje po całym dniu.

mega tani, mega fajny!

Mam naturalnie długie, ale jasne i proste rzęsy. Znalezienie tuszu do takich rzęs wcale nie jest łatwe - tusz ma podkręcać, przyciemniać, troszkę podkręcać, ale nie bardzo. Ten tusz taki jest - na dodatek nie kruszy się, nie osypuje i nie trzeba go poprawiać kilka razy w ciągu dnia. Używam tego tuszu dość długo i choć lubię testować nowości to do niego zawsze wracam. Szczerze - zupełnie nie spodziewałam się, że tusz za tak niską cenę będzie tak dobry. Polecam.

Ideał

Używam tusz od miesiąca i jestem nim zachwycona. Nie spodziewałam się że tusz za taka cenę będzie tak dobry. Tusz pięknie wydłuża moje rzęsy jest trwały oraz nie kruszy się. Napewno nie raz jeszcze do niego wrócę.

Przez kilka lat przedłużałam rzęsy po zrobieniu przerwy szukałam czegoś co sprawi, że nie będę tak bardzo tęskniła za przedłużaniem.
Tusz jest naprawdę fajny :)
Jak za taką cenę jeden z lepszych mascar jakie używałam.

Bardzo dobra mascara

Używam jej regularnie od 3 lat. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie osypuje się i nie kruszy. Ma dobrze wyprofilowaną szczoteczkę i jest bardzo tania. Jeden minus jest taki, że szybko znika :)

Perełka za grosze

Myślę, że tego tuszu nie trzeba nikomu przedstawiać. Klasyk, cudeńko w śmiesznej cenie. Na ogół nie jestem zwolenniczką kupowania tuszy z wysokich półek cenowych chociaż i takie zdarzało mi się kupować (szczerze, niektóre są dużo gorsze od tuszu za 10 zł). Mimo wszystko i tak zawsze powracałam do tuszu z lovely, ponieważ daje mi on wszystko czego od maskary oczekuję. Co tu dużo więcej pisać... :)

UWIELBIAM

Preferuję przedłużanie rzęs, ale jeśli mam pomalować, to właśnie tym tuszem. Kupowałam te z droższych półek, i przypadkiem trafiłam na niego, jest to zdecydowanie mój hit. Cudownie pogrubia, wydłuża, jak kilka razy nim pomaluję to wyglądam jakbym miała sztuczne rzęsy, w dodatku mam go bardzo długo i nie mogę go zużyć.

cudo w niskiej cenie

Czytając tutaj tyle pozytywnych opinii postanowiłam przetestować go na swoich długich ale prostych rzęsach. Nie zawiodłam się, w porównaniu z innymi tuszami droższych firm ten jest zdecydowanie numerem jeden. Pięknie podkręca rzęsy, szczoteczka dobrze je rozdziela, przez co daje efekt gęstych rzęs. Nie skleja rzęs i jest wodoodporny.

dobra, ale nie najlepsza

czytając wiele pozytywnych opinii na temat tego tuszu postanowiłam go też trochę poużywać. Cena jak najbardziej zachęca do zakupu, tusz jest zawsze dostępny w Rossmannie. szczoteczka jest fajna silikonowa, nabiera trochę za dużo tuszu, czego bardzo nie lubię, trzeba się wtedy nagimnastykować, żeby oko ładnie wyglądało. Jednak sama szczoteczka ma fajny kształt, można osiągnąć nią zadowalający efekt. Tusz osypuje się po kilku godzinach.