Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Recenzje 1946

Suchy

Dobry tusz za niewielką cenę ,jednak chowa się przy innych troche droższych. Plusem jest super szczoteczka ,ktora mozna potem wykorzystac , jednak sam wkład jest suchy co bardzo mi przeszkadza .

Całkiem ok

Nie spodziewałam się nic specjalnego od tego tuszu. Fajnie się z nim pracuje, ale bardzo szybko zasycha co jest jego wielkim minusem, lecz za tą cenę warto wypróbować :)

Naprawdę dobry produkt

Za niewielkie pieniądze możemy kupić dobry tusz, który ładnie podkręca rzęsy, pogrubia albo wydłuża - jeśli zechcemy - wszystko zależy od liczby warstw i sposobu nałożenia. Potrafi otworzyć oko bez zalotki, nie osypuje się i nie rozmazuje. Jest wydajny, nie wysycha tak szybko, jak można by się spodziewać po niedrogim tuszu . Nie uczula i nie podrażnia, dobrze się zmywa. Lubię do niego wracać.

Wibo na wiosnę 2015

Tani i dobry

Tani tusz, który podkreśla i podkręca rzęsy jak te z wyższych półek.
Dużą zaletą jest brak sklejania rzęs, można stopniowac wyrazistość koloru i wydłużenie rzęs bez bawy, że będziemy mieli posklejane rzęsy i odbite czarne kropki na powiece.
Od naturalnego podkreślenia oprawy oka, aż po efekt wieczorowy.

Wspaniały produkt

Tusz naprawdę świetny, jakość, cena, trwałość zaskakuja. Warto kupić. Ja uzywam i jestem zadowolona od kilku dobrych lat! Polecam wszystkim, zarówno do przetestowania, jak i na dłużej

Nie rozstajemy się!

Mój ulubieniec! Długo o nim słyszałam, aż w końcu zdecydowałam się go kupić. I żałuję, że tak późno. Super silikonowa szczoteczka z krótszymi i dłuższymi włoskami. Dociera do każdej rzęsy. Super wyprofilowana szczoteczka. Fajna czarna konsystencja. Ekstra rozdziela, wydłuża, podkręca rzęsy! Bardzo tania. Moich oczu nie podrażniła. Trzyma się cały dzień na oczach, nie osypując się. Bardzo polecam! Używam dzień w dzień!

Wow

Kupiłam tą maskarę niedawno, po zobaczeniu wielu dobrych opini na jej temat. Muszę przyznać, że doskonale spełnia swoje zadanie. Wygodna w użyciu szczoteczka, nie nabiera za dużo produktu, rzęsy są bardzo wydłużone i zagęszczone. Świetna trwałość, maluję rzęsy o 5, a o 16 tusz nadal jest na swoim miejscu, nic się nie obsypuje. Genialny i tani zamiennik tuszów z wyższej półki.

Mój ukochany!

Kupiłam go ze względu na cenę i szczoteczke. Rzęsy po pomalowaniu sa maksymalnie pogrubione i wydłużone. Tusz w ogole się nie kruszy, trzyma się przez cały dzień. No mój ulubieniec

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry

Daje ładny naturalny efekt pogrubionych i podkręconych rzęs, nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Ma silikonową szczoteczki którą łatwo się operuje. Warto wypróbować.

Kupcie sobie!

Kupiłam na promocji, po pierwszym użyciu nie wiedziałam czy już mam wyrzucić. Wszystko poszło nie tak, ale poleżał więc dałam mu drugą szansę i super- kocham L'oreal i ich maskary ale jak chcesz kupić coś extra a w portfelu wieje pustką to na bank kupcie ten. Cena obłędna (w stosunku to jakości), ja mam długie rzęsy i lubię jak szczoteczka wyczeszę mi rzęsy tak, że nie mam na nich 5 rzęs a cały wachlarz i ten tak robi, wyczesuje, podkręca (bez przesady ale daje radę), przyciemnia oczywiście bo jest czarny, rozdziela, wydłuża, przez co pogłębia spojrzenie. Robi to wszystko co tusz powinien. Do tego nie osypuje się w ciągu dnia, nie wyszusza się w miarę użytkowana, nie ma problemu ze zmyciem (zmywam twarz olejkiem a potem płynem micelarnym). Szczoteczka jest silikonowa, tusz nie zbiera się na niej zbędnie, nie ma problemu odkształcania się szczoteczki, łatwo się nią manewruje, ma 2 strony - krótszą dla dolnych i większą dla górnych rzęs też na plus. Jest w każdym Rossmannie więc jest łatwo dostępna, chyba że jest promocja i wszyscy wykupują bo są po 6zł. Kupiłam w kwietniu i nie wiedzę, żeby się kończył po ok. 6m używania. Opakowanie też spoko, ważne, że zawartość jest bomba.

Nie żałuję zakupu

Skusiłam się niską ceną. To naprawdę dobry tusz z tej półki cenowej. Moim zdaniem dobrze podkręca rzęsy, delikatnie je pogrubia. Przede wszystkim nie skleja, każda rzęsa była osobno. Myślę że tusz sprawdzi się dla mało wymagających osób, bo od niego nie można oczekiwać cudów. Jednak jak za tą cenę naprawdę daje radę.

Nie dla wrażliwych oczu

Tusz ładnie wygląda na rzęsach, aczkolwiek nie robi jakiegoś efektu wow. Kruszy się. Nie przyjemnie nosi się na rzęsach, bolące oczy, pieczenie. Wystąpiła u mnie reakcja laergiczna, która nigdy wcześniej nie wystąpiła.