Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Recenzje 1928

dobry, ale się osypuje

Lubię ten tusz za efekt jaki daje, ale przerzuciłam się na Lash Sensational, bo jest zdecydowanie bardziej trwały. Z kolei ten na pewno ładniej rozdzielał i wydłużał rzęsy. Moje rzęsy nie są jakieś wyjątkowo długie, ale przy pomocy tego tuszu miałam efekt pięknie rozdzielonych i wydłużonych firanek :) Pamiętam też, że podczas jego stosowania kilka razu ktoś mnie pytał czy mam sztuczne rzęsy, co nigdy przedtem ani potem mi się nie zdarzyło :)
Niestety osypuje się i skończyłam z nim przygodę. Kupowałam go w trakcie studiów, gdzie tak naprawdę po powrocie do domu zmywałam make up. Obecnie za długo przebywam poza domem żebym mogła go nosić nie martwiąc się o czarne ślady pod oczami :(

Klasyk

Już nie pamiętam kiedy kupiłam go po raz pierwszy. Jest ze mną od tylu lat, że nie zliczę. Co bym inną maskarę nie kupiła zawsze mam curling pump up w swojej kosmetyczce na zaś.
Jeszcze ta świadomość, że jest to nasz polski produkt sprawia, że aż z chęcią się kupuje i oby więcej takich świetnych produktów od naszych polskich producentów.

Fajny

Kupiłam też tusz zachęcona pozytywnymi opiniami. Zgadzam się z nimi, ponieważ rzeczywiście jak za tą cenę świetnie wydłuża. Pomimo tego, że mam swoje naturalnie długie rzęsy, tusz dodatkowo fajnie rozdziela, nie grudkuje się, a szczoteczką jestem po prostu zachwycona.

Wibo na wiosnę 2015

Bez szału.

Jak za tą cenę, to tusz jest nawet okej, jednak do ideału wiele mu brakuje.
Plusy:
+ trwały
+ głęboko czarny kolor
+ wydłuża i pogrubia
+ Cena
Minusy:
- osypuje się
- skleja rzęsy
- szczoteczka dozuje ogromną ilość tuszu przez co rzęsy natychmiast się skleją i wyginają we wszystkie strony tworząc efekt nóg pająka
- w opakowaniu bardzo szybko wysycha i po któtkim czasie nie da się już nic z niego wydobyć

Niezastąpiony

Skusiłam się na niego przez dobre opinie na KWC i nie zawiodłam się. Idealny dla moich rzęs. Nie skleja, wydłuża i delikatnie podkręca. Mogę przyczepić się co do dwóch rzeczy - trwałości, ale nie ma dla mnie problemu zeby jeszcze raz przed wieczornym wyjsciem przeleciec rzęsy szczoteczką, oraz wydajności - zdecydowanie kończy się zbyt szybko. Używałam przeróżnych tuszy, ale regularnie wracam do tego. Póki co, nie zapowiada się żeby miało się coś zmienić.

Marność nad marnościami...

Jestem bardzo zawiedziona tym produktem. Tyle ile zachwytów się o nim nasłuchałam, tyle ile pochwał się naczytałam... Oczywiście musiałam sprawdzić o co tyle pisku na własnych rzęsach.
Jedyne co ten tusz robi, to lekko wydłuża rzęsy. Nie jest intensywnie czarny - a takie właśnie tusze lubię, irytuje mnie taka "zgaszona" czerń jak w tym przypadku... Nie pogrubia prawie wcale... Na dodatek zawsze kruszy się po bardzo krótkim czasie. Szybko zasycha w opakowaniu. Sama otoczka wizualna też nie do końca mi odpowiada - prezentuje się tak jakoś tandetnie i nieciekawie... Może to i parę złotych, ale szkoda mi ich na taki słaby produkt. Lepiej wydać nieco więcej i cieszyć się fajną jakością.

Dobry !

Tusz z silikonową szczoteczką kupiłam trochę z ciekawości ze względu na liczne pozytywne komentarze dotyczące tego produktu. Tusz kupiłam w bardzo dobrej cenie, raczej nie ma problemu z dostępnością.

Przereklamowany

Zachwycona opiniami wybrednej przyjaciółki kupiłam ten tusz na promocji w Rossmannie bez zastanowienia - w końcu uwielbiam testować nowe kosmetyki i chętnie sprawdzę na sobie wszystko, co do makijażu ;-)
Niestety w ogóle nie przypadł mi do gustu. Wszystkie opinie wskazują na to, że tusz pogrubia i mega podkręca rzęsy. Nie wiem, czy to zależy od rodzaju włosków, czy od dopasowania szczoteczki do swojego typu rzęs, ale u mnie nie było widocznego żadnego efektu poza przyciemnieniem moich rzęs.
Nie sklejał włosków - co jest plusem - ładnie je rozdzielał, jednak ani nie pogrubiał, ani nie wydłużał, a już na pewno nie podkręcał. Plus za to, że szczoteczka nie nabierała zbyt dużo produktu, dzięki czemu był wydajny.
Nie spełnił żadnego zadania, które spełnić powinien. Poza estetycznym opakowaniem, które szybko i nieładnie się brudzi (żółciutki kolor umazany czarnym tuszem), nie dostrzegłam w nim plusów. Często po wyschnięciu osypywał się na policzki, co wyglądało bardzo brzydko :-(
Niestety nie podzielam zachwytu nad Curling Pump Up, bo za tę cenę (a jest faktycznie niska) jestem w stanie w tej samej drogerii znaleźć zdecydowanie lepszy tusz.

Mój ulubieniec

Ten tusz kupiłam oczywiście w Rossmannie :)
Kosmetyk nie jest drogi,kosztuję ok.14 zł.
Mimo niskiej ceny jest świetny!
Tusz posiada silikonową,lekko wygiętą szczoteczkę,która nabiera odpowiednią ilość produktu.Maskara pogrubia i wydłuża rzęsy,a dzięki szczoteczce są dobrze rozdzielone.W moim przypadku tusz wytrzymuję cały dzień bez rozmywania i obsypywania.Ja jestem nim zachwycona,bo rzęsy wyglądają po nim naprawę świetnie :)

Bezkonkurencyjny!

O tym tuszu zostało napisane juz wszystko. Lubie testować nowości i często go zdradzam, ale chyba tylko dlatego, ze glupio byłoby stosować ten sam produkt przez całe lata. Kobieta zmienną jest, łudzę się, że cos da efekt jeszcze większego wow i niekoniecznie będzie miało tak żarówiaste, obrzydliwe kolorystycznie opakowanie nijak nie pasujące do kosmetyczki dojrzałej kobiety.

No ale ile razy kupuje go na nowo, tyle razy jestem zszokowana jak wyglądają moje rzęsy: długie, idealnie rozdzielone, wymodelowane, podkrecone, grube, jak sztuczne! Wiele tuszy obiecuje ten efekt, ale tylko ten rzeczywiście spełnia obietnice producenta. Kosztuje śmieszne pieniądze w porównaniu do jakości, trzyma się caly dzień, nie osypuje, nie marze się, nie kruszy. Szczoteczka nabiera idealną ilość tuszu, nie rozmazuje go na powiekach podczas aplikacji, rączka ma idealną, poręczną wielkość więc trzyma się go bardzo wygodnie, co ułatwia precyzyjne malowanie.
Ma solidne, dobrze dokrecane opakowanie. Może upaść na kafelki, a bodaj i sto razy, nic się z nim zlego nie wydarzy. Zachowuje świeżość i idealne właściwości przepisowe 3 miesiące, potem lekko zaczyna podsychac ale ja nie używamy dłużej tuszy.

Naprawdę chciałabym się do czegoś przyczepic, ale on prędzej się znudzi niż skiepści. Uzywam go od kiedy się pojawił, zuzylam chyba kilkanaście jak nie więcej opakowań, inne tusze pojawiają się i znikają, ten solidnie trzyma się na rynku. To o czymś świadczy. Bije na głowę wszystkich kolegów z drogerii i wysokopółkowce, taka prawda.

Gdyby mial jakieś bardziej stonowane opakowanie które nie zaburza jin i jang mojej toaletki i zaspokaja również moje potrzeby natury estetycznej, w życiu bym się nie oglądała za innymi. Czy chce, czy nie, nigdy żadnego produktu do upiększania się nie kupilam ponownie tyle razy. To musi być KWC :)

Tandetny efekt

Mam długie i gęste rzęsy, a jedynym ich problemem jest to, że opadają. Od tuszu więc nie wymagam nie wiadomo czego, ale pewne wymogi spełniać musi.

Uwielbiam teatralny efekt sztucznych rzęs i ten tusz niemalże by mi to dawał, gdyby nie fakt, jak bardzo oblepia rzęsy i skleja je tworząc owadzie nóżki. Rozczesywanie grzebykami przynosi efekt osypania się produktu pod oczy. Ja nie jestem z niego zadowolona, niestety. Efekt jaki pozostawia na oku jest po prostu tandetny.

Plus za cenę oraz szczoteczkę. Przypyszczam, że komuś o rzadszych i krótszych rzęsach mógłby się naprawdę świetnie sprawdzić.

Nie powala

Tusz kupiłam na ostatnich promocjach w Rossmanie, za śmiesznie niską cenę. Dużo osób polecało, więc się skusiłam, ale nie jestem do końca zadowolona i nie podzielam zdania na jego temat. Tusz sam w sobie jest całkiem przyjemny. Nie kruszy się, nie skleja rzęs, nie robi grudek. Lecz efekt jaki daje z tą szczoteczką ani trochę mi się nie podoba. Mam wrażenie, że rzęsy wyglądają jak takie tanie, sztuczne rzęsy z chińczyka. Nie ma tego efektu ładnie rozdzielonych, wydłużonych i podkręconych rzęs jakiego oczekuje od swojej mascary. Tuszu używam, lecz nie z tą szczoteczką.