Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

wow!

Moje cieniutkie, delikatne i jasne rzęsy bardzo dobrze prezentują się po użyciu tej maskary. Nie skleja ich, są ładnie rozczesane, delikatnie wydłużone. Jestem zaskoczona że tak niedroga maskara nie kruszy się. Lovely zaskoczyło mnie pozytywnie.

Polecam !

Tusz ten zakupiłam z czystej ciekawości czy tak tani produkt może tak dużo zrobić z rzęsami jak obiecuje producent i nie zawiodłam się. Tusz bardzo ładnie wydłuża i unosi rzęsy, nie kruszy się, jest trwały, a przede wszystkim bardzo ładnie wygląda na rzęsach. Tusz posiada sylikonową szczoteczkę przez co bardzo ładnie rozczesuje rzęsy i nie skleja ich.

Uwielbiam

Szczoteczka silikonowa ma odpowiedni kształt, która pozwala na pokrycie tuszem nawet najkrótsze rzęsy. Jeżeli chodzi o opakowanie to nie sprawia kłopotów. Jest dostępny w każdej drogerii, więc ułatwia to jego kupienie i jest w przestępnej cenie. Bardzo polecam.

ZALETY:
+ wydajność
+ trwałość
+ nie kruszy się
+ dostępność
+ cena

HIT

Z czystym sercem polecam!!! Najlepsza maskara jaką kiedykolwiek miałam. Nie skleja, pięknie czesze i podkreśla rzęsy dając im idealny wygląd, a do tego ta cena!!!

hit w tej cenie!

Tego tuszu stosuję dobrych kilka lat. Przyciąga przede wszystkim jego niska cena, jednak to, co oferuje nam producent za tak przyzwoitą kwotę to jest HIT :) Tusz pięknie wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy. Nie skleja ich, przez co wyglądają naprawdę ładnie, naturalnie. Nie obciąża rzęs, nie zauważyłam, aby po jego stosowaniu stały się słabsze czy też zaczeły wypadać. Sama szczoteczka jest bardzo przyjemna. Jest idealny do codziennego stosowania.
Jest to najlepszy tusz, w tak niskiej cenie, jaki miałam przyjemność do tej pory stosować.

Mascara Lovely

Tusz idealnie rozdziela rzęsy, ładnie je wydłuża i pogrubia. Stosuje go już długo. Jestem z niego zadowolona. Jedyny minus jaki zauważyłam to wypadanie rzęs po jego stosowaniu.

polecam

Stosuję ten tusz od ok 3 lat i jestem bardzo zadowolona z jego efektów. Najbardziej przyciągnęła mnie cena. Kształt szczoteczki doskonale się sprawdza, rewelacyjnie podkęca rzęsy i nie skleja ich.

Dobry i niedrogi

Tusz zakupiłam w okazyjnej cenie, jest nie drogi, jego wyprofilowana szczoteczka idealnie pogrubia oraz nadaje objętości rzęsą, idealny do codziennego stosowania, nie podrażnia oka oraz łatwo się zmywa

Polecam!

Ten tusz stosuje już dwa lata., jest bardzo wydajny i sprawia efekt dłuższych rzęs.,
Rzęsy się nie koleją do siebie są Piekne.,
Bardzo polecam tą maskare!

Ujdzie

Tusz jest ok, mam wrażenie, że jak trochę "poleży", to jest dużo lepszy niż zaraz po otwarciu. Robi to co ma robić, rzęsy są podkreślone, czasem tusz się osypuje i skleja rzęsy, dlatego trzeba nakładać go ostrożnie, bo można dorobić się odnóży pająka. Jak za tę cenę jest naprawdę świetny, ja kupuje tylko ten tusz, bo jego cena jest kusząca, a i jakość jest dobra. Tusz jak tusz, dla mnie każdy jest taki sam, więc po co przepłacać ;)

Najlepszy tusz

Najlepszy tusz do rzęs jaki używałam a było ich baardzo dużo :-) Jest tani ok 13 zł. ale jakoś w stosunku do ceny jest bardzo bobra. Ma sylikonową podkręconą szczoteczkę z krótkimi sylikonowymi włoskami. Mam krótkie dość rzadkie rzęski i tylko on daje z nimi radę:-) Unosi, podkręca i pogrubia rzęsy. Nie kruszy się. Z opini znajomych nie nadaje się na długie i gęste rzęsy.

Jestem zachwycona

Tusz pięknie rozczesuje i wydłuża rzęsy. Ma przyjemną konsystencję i łatwą w użyciu szczoteczkę. Jego cena jest bardzo przystępna, a jakość zachwyca. Tusz daje na rzęsach naturalny efekt i jest wręcz idealny do codziennych makijaży.