Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Tani i dobry

O tym tuszu chyba nie można powiedzieć czegoś złego, bardzo fajnie się "rozprowadza", nie skleja rzęs, i jest dość wydajny. Nie zauważyłam żeby się kruszył, a ze zmyciem makijażu też nie ma problemu.

Super efekt

Jestem mega zaskoczona skutecznością! Z początku byłam sceptycznie nastawiona do tego tuszu, natomiast po pierwszym użyciu w jednej chwili zmieniłam swoje zdanie. Tusz mega wydłuża rzęsy, nie skleja ich, a szczoteczka jest precyzyjna i nie nabiera zbyt dużej ilości produktu. Niska cena za mega jakość. Polecam!

Jeden z ulubionych

Jest to tani, ale bardzo dobry tusz do rzęs. Pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy, a co najważniejsze - nie skleja ich. Nawet nałożenie kilku warstw produktu nie powoduje, iż maskara wygląda niekorzystnie. Tusz, nawet po noszeniu go przez cały dzień, nie osypuje się. Mam już któreś opakowanie z kolei i za każdym razem jestem nim zachwycona. Sięgam po niego zawsze, kiedy się spieszę, bo wiem, że nie zrobię sobie nim krzywdy a makijaż oka będzie wyglądał dobrze.

Dobry, lecz nie rewelacyjny

Ten tusz jest hitem internetu: "niska cena, a super jakość" - tak wygląda większość recenzji. Osobiście uważam, że tusz jet dobry, jednak na krótkich rzęsach nie zrobi spektakularnego efektu. Rzęsy wykręcone zalotką po pomalowaniu prostują się. Najczęściej używam go na dolnych rzęsach i tam wygląda pięknie. Dwie warstwy ładnie wydłużają i rozdzielają rzęsy.

bubel

Nie wiem skąd te zachwyty nad nim, kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu oraz ceną. Tusz jakością jest dla mnie adekwatny do tuszy z chińczyka za 2zł - skleja rzęsy, obsypuje się, obciąża je, przez co są płaskie mimo podkręcenia zalotką. Jak dla mnie jedno wielkie NIE !

Hit hit hit

Kupiłam go kiedyś przez przypadek na promocji w Rossmannie i od tamtej pory jest moim ulubieńcem. Nawet nie wiem ile opakowań zużyłam. Testuje inne tusze, ale gdy chce mieć pewność że tusz mnie nie zawiedzie to sięgam po ten.

LOVELY CURLING PUMP UP TUSZ DO RZĘS

Miałam jego dwa opakowania, po pierwszym jak je skończyłam byłam bardzo zadowolona, ładnie podkręcał rzęsy i je wydłużał, ale po zakupie drugiego opakowania przestał mi się spisywać tak dobrze. Nie widziałam żadnych zmian, przestał cokolwiek robić z moimi rzęsami, nie wiem co się stało. Dodatkowo po 8 godzinach tusz zaczynał się mocno kruszyć przez co robiły mi się czarne kropki pod oczami.. Mimo wszystko bardzo lubiłam jego szczoteczkę, była drobna, ale ładnie rozdzielała rzęski.

dobra jakość za dobrą cenę

Praktycznie każdy zna ten tusz. Co tu dużo mówić, jest świetny i bardzo tani :)
Szczoteczka doskonale rozczesuje rzęsy i je wydłuża.

Za taką cenę zdecydowanie warto, jest idealnym konkurentem dla tuszów Maybelline.
Tusz nie wysycha i wystarcza na około trzy miesiące codziennego stosowania.

jakość stosowna do ceny

Tusz daje ładny efekt na rzęsach oraz ma głęboko czarny kolor. Niestety, po zaczęciu trzeciego opakowania, zaczęły mnie bardzo piec i silnie łzawić oczy, co przyczyniło się do konieczności znalezienia innego zamiennika tego produktu.

Lovely

Nie polecam!
Tusz z niskiej półki. Z bardzo słabą jakością. Słabo rozczesuje rzęsy,pomimo iż szczoteczka jest bardzo fajna. To jeszcze jak by tego było mało to trwałość jest marna i jeszcze sie rozmazuje podczas noszenia.
eh..porażka

Najlepszy

Miałam droższe i tańsze tusze ale ten jest najlepszy.Po jednym pociągnięciu,rzęsy są pięknie naturalne a po czterech mega wydłużone i pogrubione.Nie skleja, nie osypuje się.

Cuuuuudowny tusz!

Dlugi czas uzywalam tuszy loreal telescopic i volume million lashes, nadal je uwielbiam, ale kiedy szukalam jakiegos tanszego tuszu, gdzies na internecie mignely mi opinie o tym, rowniez wsrod kolezanek uslyszalam duzo dobrego, wiec postanowilam wyprobowac i .. jestem wciaz w ogromnym szoku ! Za taka cene taki wspanialy produkt jest rzadko spotykany, pieknie wydluza, pogrubia, podkreca, nie widzę zadnych minusow!