On Line, On Line, Mydlo w płynie `Jabłko + witaminy AECFH`

On Line, On Line, Mydlo w płynie `Jabłko + witaminy AECFH`

Nowe pielęgnacyjne mydło w płynie JABŁKO wzbogacone kompleksem witamin AECFH zapewnia skórze właściwy poziom nawilżenia i zapobiega wysuszaniu. Receptura mydła oparta jest na delikatnych substancjach myjących na bazie oleju kokosowego oraz naturalnej substancji natłuszczającej. Dzięki neutralnemu pH delikatnie myje, nie zaburzając naturalnego odczynu skóry. Zawarte w mydle witaminy A i E odżywiają skórę, zmiękczają ją i wygładzają. Witamina C wzmacnia i chroni skórę przed ujemnym wpływem środowiska. Witaminy F i H odpowiedzialne są za regenerację naskórka. Delikatny zapach zielonego jabłuszka zapewnia wyjątkowe uczucie odświeżenia. Dzięki tak bogatej recepturze mydło gwarantuje kompleksową pielęgnację i nawilżenie skóry.

Miłe mydło o przyjemnym zapachu

Miałam takie mydło dwa lata temu. Bardzo mile je wspominam, głównie ze względu na zapach.
Używałam do rąk, czasem też do twarzy.

Nie wiem czy można to mydło jeszcze kupić, ale jeśli tak, to myślę, że z dostępnością nie będzie problemu-w końcu to mydło. Cena korzystna. Dodatkowym plusem jest możliwość kupna różnych pojemności-każdy znajdzie wersję dla siebie. Plusem jest też możliwość kupna wkładu, dzięki czemu nie będziemy kupować masy opakowań z dozownikiem-wystarczy, że kupimy jedno, a potem już tylko będą wkłady uzupełniające.

Opakowanie to wygodna, spora butelka(maiłam wersję 500 ml) z wygodną pompką, która dozowała odpowiednią ilość mydła. Dozownik nigdy się nie zacinał, cały czas działał dobrze.
Opakowanie całkiem spore, więc niewygodne do zabrania w podróż. To mydło jest takim produktem stacjonarnym-świetnym do domu.

Mydło ma konsystencję płynna, ale dosyć gęstą, nie spływa tak szybko z ręki. Kolor intensywnie zielony. No i ten zapach-obłędny:love: Słodziutki, ale orzeźwiający, z lekko kwaskowatą nutą. Naturalne, absolutnie niechemiczne zielone jabłuszko. Właśnie dlatego tak bardzo je lubiłam;)

Mydło dobrze się pieni i spłukuje. Świetnie myje i odświeża. Usuwa resztki zanieczyszczeń, a także sebum w przypadku twarzy. Skóra po użyciu tego mydła jest czysta i świeża.

Nie wysusza skóry, ale też nie pielęgnuje jej jakoś specjalnie. Wprawdzie łagodzi jakieś drobne podrażnienia(zapewne dzięki tym witaminom), ale porządnego kremu albo jakieś maści to mydełko nie zastąpi. Mogłabym powiedzieć, więc, ze dla skóry to mydła jest całkowicie neutralne.

Ze swojej strony polecam. Miłe w użytkowaniu mydło, w sam raz do domu. Ślicznie pachnie zielonym jabłuszkiem, dobrze myje i odświeża, nie wysusza skóry.
Warto mieć;)

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 500 ml

Delikatne mydło o przyjemnym zapachu. Nie powoduje podrażnień, ani nie wysusza skóry.
Można kupić wkład.
Jest kilka zapachów do wyboru.

Nie daje więcej gwaizdek, ponieważ nie zachwyca aż w takim stopniu.

Używam tego produktu od: kilku lat nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: kilka

Członek rodziny:)

Nie wyobrażam sobie domku bez tego mydełka:) Zawsze obecny na umywalce i przy zlewie w kuchni:D Miałam już chyba wszystkie smaki i zpachy:)
+ Opakowanie z dozownicznkiem, czyli super wygodne:)
+ Można także kupić opakowania uzupełniające i tylko przelewać sobie, wychodzi taniej:D
+ dobrze się pienią, łatwo spłukują:),
+ przyjemne zapachy, nie powodują migreny,
+ Używamy go głównie do mycia rąk, dłonie nie pierzchną, są gładkie i dobrze nawilżone,
+ łatwo dostepne, duży wybór, niedrogie, polecam:)

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

ok

jablko mialam wczesneij teraz mi sie trafila magnolia, ale zacznijmy zapach przyzwoity, nie wysusza skory, dobrze myje ogolnie jest ok, nie narzekam ani rewelacji jakiejs tez nie widze, ale kupuje je bo anjczesciej sa dostepne w saszetkach do napelniania w markecie do ktorego chodze

tylko przyjemny zapach jabłek

Według mnie, mydło to ma najładniejszy zapach ze wszystkich z tej serii :) Poza tym jest wydajne, a opakowania uzupełniające są łatwo dostępne.
Mimo zawartości witamin nie zauważyłam żadnych efektów nawilżania, skóra była napięta i szorstka, a do tego średnio się pieniło. Pompka często się zacinała :(

ilość zużytych opakowań: jedno całe i trochę drugiego z przyzwyczajenia do zapachu :D

miłe odświeżenie

Delikatne i przyjemne mydło o moim ulubionym zapachu, uwielbiam wąchać umyte nim rączki. Słabo nawilża, ale i tak po każdym myciu rąk używam kremików, więc to nie jest dla mnie wadą. Zużyłam już chyba hektolitry tego mydełka. Używam go na przemian z innymi zapachami tej firmy ale do jabłuszkowego wracam najczęściej.

stały gość w łazience

Używam tego mydła od paru lat, na zmianę z hypoalergicznym. Bardzo dobre mydło do częstego mycia rąk - nie wysusza nadmiernie, zawiera pielęgnujące witaminy. Bardzo przyjemnie pachnie. Nezwykle wydajne - w opakowaniu uzupełniającym (500 ml) wychodzi jeszcze taniej. Bardzo wygodne opakowanie - pompka się nie zacina, co niestety, czesto się zdarza w tego typu produktach. Mogłoby jednak bardziej nawilżać skórę - pod tymm względem hypoalergiczne jest lepsze :)Ilość zużytych opakowań: mnóstwo