Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 21,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną.
Sama formuła tuszu zawiera potrójną ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs.
12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Twoje rzęsy będą krzyczeć!

Dobry choć nie idealny

Tusz bardzo ładnie pogrubia rzęsy, nie osypuje się, nawet gdy pada deszcz o dziwo się nie zmywa. Jedynym problemem jest malowanie dolnych rzęs. Ta wielka szczota nie nadaje się do tego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276531].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy tusz na świecie!

Powszechnie słyszy się o nim złe opinie, dlatego też postanowiłam go przetestować i to sprawdzić. Po noszeniu codziennie dwa tygodnie stwierdzam, że jest to jakiś żart. Koszmarnie skleja rzęsy, osypuje się jego cała armia a to pogrubienie? Polega ono tylko i wyłącznie na sklejaniu. Wielką szczotą nie da się go nałożyć dobrze, bo nakładając go na rzęsy umażemy sobie też całą okolicę oka. Czerń tego tuszu jest co prawda głęboka, ale co z tego, skoro maksymalnie pół godziny od nałożenia zniknie, wyparuje z naszych rzęs pozostawiając pod okiem czarne ślady. Cena to nieśmieszny dowcip, bo jak dla mnie ta maskara nie jest warta nic. Nie będę się już dłużej rozpisywać, to po prostu trzeba przeżyć. Stwierdzam, że jest to najgorszy tusz, jaki do tej pory miałam okazję używać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255053].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo...

Nie, nie i jeszcze raz nie. I to przez szczoteczkę. Nabiera za dużo tuszu, a oprócz rzęs, maluje wszystko wokół. Bardzo niewygodna i niepraktyczna. Poza tym, tusz trzyma się nawet długo i się nie kruszy, ale podczas malowania odechciewa się wszystkiego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247793].usefull || 0 }}% pomocna.

Party Make Up od Max Factor

A żeby go diabli wzieli

Najgorszy bubel kosmetyczny jaki miałam!!Szczoteczka ładna,gruba ale już samo nakładanie tego tuszu to KATORGA!!
-skleja
-nabiera za dużo tuszu na szczteczkę
-powstają grudki,których niestety nie idzie zniwelować
- szybko wysycha
Nigdy już go nie kupie. Z resztą to nie jest jedyny produkt firmy Rimmel na którym się zawiodłam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220648].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel wszechczasów!

Bądźmy se sobą szczerzy: nienawidzę tego tuszu. Najgorszy tusz do rzęs, jakiego kiedykolwiek używałam. Szczotka tak wielgachna, że gdy przyłożę ją wzdłuż linii rzęs, a ja oczy mam i tak dość duże, to zostaje mi jeszcze kilka milimetrów, ale to nie najgorsze. Skleja wszystkie rzęsy, robią się wielkie grudy z tuszu, a gdy nakładałam go pierwszy raz to wypadło mi kilka rzęs. Smutne, ale prawdziwe. Jedyne, co mi się w nim podoba to nazwa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220563].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzęsy faktycznie krzyczą

Gdy nałożyłam go pierwszy raz, myślałam, że coś źle zrobiłam, ale okazało się, że to chyba nie moja wina...
-za dużo produktu osadza się na szczoteczce
-tworzą się grudki
-na początku bardzo płynny, potem wysycha
-skleja rzęsy
-cena w sumie w porządku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198613].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt odwrotnie proporcjonalny do wielkości szczoteczki.

Kolejny tusz firmy Rimmel, który utwierdza mnie w przekonaniu, że ta firma do tego typu kosmetyków ręki nie ma. Wielka szczota, którą łatwiej się upaprać niż precyzyjnie umalować. Kąciki oczu traktuje po macoszemu, bo do nich nie dociera. Można się oczywiście uprzeć, bo kto bogatemu zabroni, ale łatwe to to zadanie nie będzie. Efekt na rzęsach? Marny. Dzienny, niepozorny. Moje rzęsy są po kuracji odżywką, więc je widać, podejrzewam, że przy krótkich byłoby naprawdę nieciekawie. Nie da się nim nadbudować rzęs. Przy kolejnych aplikacjach niemiłosiernie je skleja. Generalnie trzeba z nim uważać, bo szybko zasycha. Lubi się lekko osypać w ciągu dnia. Generalnie zmęczyłam, ale więcej nie kupię. Nawet za 5 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177598].usefull || 0 }}% pomocna.

sentymentalny tusz

W skrócie : używałam tego tuszu jeszcze kilka lat temu, po boomie, który towarzyszy mu jako " nowości". I znalazło się go w promocji, więc cena ok, ale tusz strasznie sklejał rzęsy, robił grudki, potem się sypał. Niestety z biegiem czasu coraz gorsza jakość :(

Używam tego produktu od: używałam kilka lat tamu
Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043076].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie

Plusy:

+Duża szczoteczka
+Ładne opakowanie

Minusy:

-Kolor (nie jest czarny, ale szarawy)
-Potwornie skleja
-Robi grudki na rzęsach
+Osypuje się
-Szybko zasycha w opakowaniu
-Jest drogi
-Ciężko uzyskać ładny efekt malując nim rzęsy

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024661].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia ocen mówi wszystko

Właściwie, nie ma co się rozpisywać. Skleja rzęsy, robią się grudy, szczoteczka jest bardzo trudna w obsłudze. Jest czarny, trwały, pogrubia rzęsy, ale w bardzo nieestetyczny sposób. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: 6 mcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016454].usefull || 0 }}% pomocna.