On Line, On Line, Mydło w płynie hypoalergiczne

On Line, On Line, Mydło w płynie hypoalergiczne

Hypoalergiczne mydło w płynie przeznaczone do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry. Regeneruje naskórek zmniejszając podrażnienia i reakcje alergiczne wywołane silnymi alergenami. Szybko redukuje podrażnienia spowodowane działaniem czynników atmosferycznych - silnego wiatru, słońca, mrozu. Nie zawiera substancji barwiących. Nie uczula.

Dla mnie dobre dla dziecka nie

Nigdy wcześniej nie używałam mydła Hipo alergiczne , no ale w końcu musiał być ten pierwszy raz :) a testować go mogłam dzięki portalowi Kosmeland gdzie był nabór do testowania właśnie tego mydła i ja z pośród 10 osób zostałam wytypowana, i bardzo się ucieszyłam gdy się o tym dowiedziałam.Mydło jest w przezroczystej butelce z dozownikiem , co jest łatwe w użyciu :).
Mam wysuszoną strasznie skórę i odkąd zaczełam używać mydła to moja skóra stała się bardziej nawilżona i delikatniejsza. Zapach ma również bardzo ładny i gdy po ciężkim dniu wchodzę do wanny to ten zapach mnie powraca do życia.Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o moim synku , on niestety jest skłonny do alergii i mydło zamiast mu to wszystko załagodzić to skóra jego stała się podrażniona i praktycznie na całym ciele pojawiła się wysypka , wyglądało to tak jakby miał ospę po odstawieniu wszystko powoli zaczęło schodzić , no ale nie powiem na początku bardzo się wystraszyłam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2x500

Bardzo dobre i delikatne!

Zbawienie dla dłoni!
Mydełko bardzo delikatne, nie uczula, nie wysusza dłoni.
Pachnie bardzo delikatnie!
Bardzo dobra konsystencja- nie zbyt rzadka, ale również nie za gęsta!
Dobrze się pieni i jest wydajne!
Wygodne duże opakowanie z dozownikiem!

Dba świetnie o delikatne dłonie!

Używam tego produktu od: ponad roku

Uniwersalny

używam go już dłuuugo..zawsze uzupełniam nim opakowanie na mydło :) nie umiem ocenić,czy nawilża,czy nie ,ponieważ po każdym myciu stosuje krem.
zapach- przeciętny,ok.
ale nie mam po nim uczucia sciagnietej skory.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

nawilżanie? na pewno NIE!

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tego mydła. Jestem "atopowcem" ale nie moge powiedzieć żeby to mydło było idealne dla mnie. Nie wyróżnia sie niczym szczególnym, nie zauważyłam by nawilżało lepiej niż inne mydła ani żeby nie wywoływało świądu... Miałam wrażenie że skóra stała się jeszcze bardziej sucha i napięta... Pieniło się nie najlepiej. Nie dawało mi poczucia komfortu, choć miało przyjemny, delikatny zapach i to chyba jego największy plus.

ilość zużytych opakowań: 1,5

wart wiele więcej :)

Super mydełko :) naprawdę mało które ma właściwości hipoalergiczne ,a to jest wielki plus dla osoby ze skłonną do podrażnień ,suchą skórą :)No więc nabyła go moja mama za grosze dla uwaga uwaga ładnego zapachu,rzeczywiście zapach delikatny dyskretny kojarzy sie z zapachem melona "galia"lub nutką początkową "indian summer" prisscilly presley:)jednak nie jest zbyt trwały :) co na plus dla osób wyczulonych na pachnidła.Żel jest przeźroczysty,dobrze sie pieni :) nawilża na dość długo.Polecam!!!!! ;)

wybawienie

Choć niedrogie i niepozorne, naprawdę warto go polecić. Przede wszystkim ze względu na jego właściwści hypoalergiczne - dla atopowej skóry jest jak balsam, ponieważ nie uczula, nie powoduje swędzenia i zwiększenia wyprysków. Nie wysusza, przyjemnie nawilża i wygładza dłonie. Bez konieczności rujnowania się na drogie preparaty dla atopowców zapewnia mojemu atpowemu Misiowi komfort i spokój. A mi niewątpliwą przyjemność stosowania. Nawet kilkunastokrotne mycie rąk w ciągu dnia nie wysusza skóry. POlecam walczącym z przesuszeniami :)Minus - za brak opakowania uzupełniającego, jak w przypadku innych mydeł z tej serii.