Naturals, Aloe Moisturising Mask (Nawilżająca maseczka z aloesem)

Naturals, Aloe Moisturising Mask (Nawilżająca maseczka z aloesem)

Dzięki zawartości aloesu, a także olejku migdałowo-sezamowego oraz olejku z kiełków pszenicy błyskawicznie nawilża i odświeża skórę. Pozostawia uczucie gładkości i świeżości. Odpowiednia do każdego rodzaju cery. Hipoalergiczna.

Cena: 17,90 zł / 75 ml

A dla mnie dobra!

Hehe, dziwne, mi ta maseczka zupełnie podpasowała. Zgodnie z obietnicami naprawdę dobrze nawilża, po jej użyciu nie mam już porzeby smarowania buzi kremem. Jest delikatna (mam wrażliwą cerę!), przyjemna w stosowaniu - dobrze się ją nanosi i zmywa (właśnie - ja ją muszę zmyć, bo ścieranie chusteczką jakoś nie idzie), ma ładny, subtelny zapach.

nawilzanie alkoholem???

Nawilza jako tako, ale podraznia moja wrazliwa cere. Nalozona powoduje dziwne pieczenie. Czemu? W skladzie znalazlam "alkohol denat". Dyskwalifikacja!! I jeszcze ten niezbyt przyjemy zapach...

Nie zaskoczył mnie

I stoi w łazience prawie cała tubka juz od niemalże 2 lat... Nie mogę jej skonczyc, bo ta maseczka rewelacyjna nie jest, nie nawilża za dobrze (a tego zimą potrzebuje moja skóra). Ta konsystencja i zapach też do niczego. To chyba tyle.

Avon Mark - relacja

bez rewelacji

Ma kremową konsystencje, nie spływa z twarzy,skóra szybko ją wchłania, nawilża dobrze ale dla osób z suchą skórą myśle,że byłaby jednak za słaba. Zapach jest delikatny i neutralny.
Niby nie jest zła ale też bez rewelacji. Raczej do niej nie wróce, poszukam czegoś lepszego.

fuj

fuj ohyda nie dośc ze smierdzi to wałkuje sie na twarzy zbija w grudki i w ogole nie działa. takie samo badziewie jak krem z tej serii.