Waterproof Mascara (tusz wodoodporny)

Waterproof Mascara (tusz wodoodporny)

Tusz polecany zwłaszcza dla kobiet z opadającą powieką, mających problem z łzawieniem. Idealny na plażę i na basen. Równomiernie się rozprowadza, ponieważ zawiera silikon i lotny olejek.
Wzmacnia i uelastycznia rzęsy dzieki zawartości wosków, witaminy E i F, koloidalnego krzemionu glinowo-magnezowego.
Nie rozmazuje się - zawiera kolormaty (barwniki modyfikowane silikonem).
Udoskonalona szczoteczka nakłada tusz od nasady po same końce rzęs.
Dzięki nowoczesnej formule hypoalergicznej nie podrażnia oczu i może być stosowana nawet przez osoby o wrażliwej, skłonnej do uczuleń skórze.

Cena: 9 zł

przeciętny tusz.

kupiłam ją dawno i cały czas używam, jak muszę. trochę skleja rzęsy i jest zwyczajnie, no, przeciętna. nie ma szału i bez żadnych rewelacji. dlatego oceniam tylko na dwie gwiazdki, bo choć nie oczekuję zbyt wiele od tuszów, nie należy ta maskara do moich ulubionych.

Używam tego produktu od: dwóch lat [sporadycznie]

uzależniająca maskara.

używam od długiego czasu i chociaż mascara ma swoje wady to nie mogę się od niej odzwyczaić.
minusy - skleja rzęsy, trzeba powtarzać nakładanie, ponieważ prawie nie widać.
plusy - samo to, że jest wodoodporna, ma fajną szczoteczkę i uzależnia.

Używam tego produktu od: prawie roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno chyba.

Całkiem, całkiem.

Na wstępie zaznaczam, że nie używam zbyt często maskar wodoodpornych. Ta jednak bardzo mnie satysfakcjonuje. Tusz ma genialną szczoteczkę. Troszkę za dużą, ale za to gęstą. Pięknie rozczesuje rzęsy, bardzo ładnie je podkreśla, podkręca, wydłuża i pogrubia. Trwa w niezmienionym stanie cały dzień. Co do wodoodporności, to pływałam z nią na oczkach w morzu i pozostała nienaruszona! Jestem z niej zadowolona, jak z większości kosmetyków Joko. Polecam!

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

wodzie oporny ;)

A mi ta maskara nie skleila rzes. I nie tworzy zadnych grudek :) (w przeciwienstwie do bourjois aqua volume :( ).
Daje delikatny efekt, bardziej wydluza niz pogrubia - ale przeciez producent nie obiecuje pogrubienia.
Co do wodoodpornosci- nie wierzylam. Ale ostatnio po umalowaniu rzes tym tuszem "nadzialam sie" na padajacy śnieg. Goraczkowo co chwile sprawdzalam w lusterku czy wszystko ok ;). O dziwo bylo w porzadku.
Dopiero wieczorem podczas mycia twarzy tusz popuscil. Na skorze pod oczami pojawily sie ciemne zacieki i ... bardzo trudno bylo je zmyć! Tak że jednak jest wodzie oporny ;).

Nastepnym razem jak bede szukala wododpornego tuszu to juz nie siegne po nic z wyzszej polki cenowej. Na szczescie calkiem przypadkiem znalazlam cos polskiego, niedrogiego i calkiem niezlego :)

Eeeee

Nie podoba mi się ten tusz poniewąz skleja rzęsy robią się grudki i ich nie podkręca ale zatem delikatnie je wydłuza i wodoodporna ona nie jest poniewąz kiedy poszłam wziąść prysznic a zawsze po nim zmywam makijaż tusz spływałam i wyglądałam jak wampir