Wella, Performance, Lakier do włosów

Wella, Performance, Lakier do włosów

Lakier do wlosów utrwalający fryzurę, z innowacyjną recepturą chroniącą włosy przed wysuszeniem.
Według producenta: kosmetyk zapewnia długotrwały efekt nienagannej fryzury, nie sklejejąc przy tym włosów. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Dostępny w sklepach fryzjerskich.

Cena: 44 zł / 500 ml

utrwalenie i naturalność

Posiadam chyba najnowszą wersję tego lakieru, opakowanie 750 ml. Zakupiłam go ponieważ używa go moja fryzjerka i fryzura po wizycie zawsze idealna i długo się utrzymywała.
Lakier ma dobry rozpylacz, taka delikatna mgiełka, mam cienkie włosy więc dobrze radzi sobie z ich utrwalenie, fryzura wygląda naturalnie choć przyznam że potem nieco trudno rozczesać włosy. Wizualnie jednak pozostają bez zarzutu.
Produkt jest wydajny
Zależało mi bardzo aby lakier nie wysuszał włosów i tu niestety nie zgodzę się z producentem bo jednak trochę je wysusza. Nie ma tak destrukcyjnego działania jak popularne lakiery drogeryjne ale jednak.
Mimo wszystko to jeden z lepszych lakierów jakie używałam

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

może być...

Sama nie wiem co sądzić o tym lakierze. Czasami sprawuje się bardzo dobrze, a czasami bardzo słabo i nie wiem od czego to jest uzależnione.
Jestem posiadaczką wersji bardzo mocnej i opakowania bardzo dużego czyli 750 ml.
Lakier ma świetny rozpylacz, rozpyla idealnie i równo i nie ma mowy o jakiś mokrych sklejonych "paćkach". Dzięki temu rozpylaczowi jest również bardzo wydajny.
Kupiłam jednak wersję bardzo mocną, ponieważ moje włosy potrzebują trwałego efektu, a ten lakier tego nie zapewnia. Co prawda efekt po nim jest bardzo naturalny, ale co z tego, skoro nie ma żadnej trwałości. Już po godzinie włosy są mega miękkie i w ogóle nie usztywnione. Gdyby zależało mi na takim efekcie kupiłabym wersję słabszą. Przez taki efekt muszę często poprawiać usztywnienie w ciągu dnia i wydajność "bierze w łeb" :(

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: drugie

Przyzwoity

Obecnie lakier ma trochę inne opakowanie. Nie mam większego doświadczenia z lakierami ale ten mi przypadł do gustu. Jest naturalny na włosach, nie czuć go w dotyku, nie widać. Utrwala fryzurę, choć mógłby jeszcze mocniej i na dłużej... Najbardziej doceniam jednak naturalny wygląd, bez hełmu, czy sklejonych strąków. Przed nim miałam loreal color show i był zdecydowanie gorszy. Mam pojemność 250 ml na próbę, jestem zaskoczona wydajnością ( jak na lakier mega wydajny). Jeżeli ponowię zakup to już napewno 500 ml.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

WŁOSY lokówka

najlepszy jaki miałam :-)

Jest to najlepszy środek do stylingu jaki posiadałam :) Podstawowa zaleta: nie wysusza moich włosów, a w szczególności końcówek. Juz bardzo mała ilóśc wystarcza do utrwalenia fryzury(chodzi o zdyscyplinowanie mojego sianka ;) ), co ważniejsze - jeszcze mi się nie zdarzyło żeby skleił włosy (mam cienkie i delikatne włosy i łatwo o sklejanie niestety). Nie jest agresywny dla włosów (tak jak np analogiczny lakier Goldwella) i jak zostalo zawarte w opisie chroni przed wplywem promnieniowania UV. Poza tym wlosy potraktowane nim - takze i w wilgotnym powietrzu (np w czasie lub po deszczu) zachowują się OK.Wad w zasadzie nie stwierdzam.Jedna tylko uwaga - na niemieckiej stronie skąd bralam zdjęcie bylo napisane że lakier ten dostępny jest w rożnych objętościach. Ja spotkalam się w polskich sklepach tylko z tym najwiekszym rodzajem opakowania- i dlatego tylko takie jest wymienione w zgłoszeniu :)