Kozie Mleko, Balsam do ciała (stara wersja)

Kozie Mleko, Balsam do ciała (stara wersja)

Łagodny balsam do pielęgnacji całego ciala, zawiera kompleks składników mleka koziego: lipidy, węglowodany, wit. A i D, wit. E, prowit. B5, naprawdę wspaniale wygładza i nawilża skórę, ma cudowny zapach, stosowanie przez tydzień daje już efekty, wspaniały po opalaniu. Jest moim ulubionym balsamem do ciała, mimo dosyć wybrednego gustu. Polecam goraco! Zdziwię się, jeśli ktoś będzie z niego niezadowolony.

Bardzo fajny.

Świetny, lekki balsam do ciała.

Skórze, która nie jest bardzo przesuszona wystarcza w zupełności. Przyjemnie się go nakłada, zapach jest miły i nienachalny (zapach nie przenosi w tropikalny raj, ale spójrzmy prawdzie w oczy, perfumowane balsamy, wbrew temu co twierdzą reklamy, też nie przenoszą). Dosyć szybko się wchłania. Jest bardzo wydajny.

Bardzo polecam zamiast droższych a w najlepszym razie równie skutecznych specyfików.

Najlepszy!

Najlepszy jak dla mnie balsam w super cenie!
Kupiłam go po przeczytaniu dobrych opini o nim.
Balsam jest wydajny
ładnie pachnie
szybko się wchłania
po wklepaniu pozostawia skórę gładką,delikatną i nawilżoną
atrakcyjna cena
Minusów nie ma:)
Polecam!!!

Bardzo dobry balsam

Z reguly balsamow do ciala wystrzegam sie jak ognia :) Bardzo nie lubie zmudnej aplikacji i przedewszystkim lepkiej warstewki jaka wiekszosc z nich zostawia.Ten balsam znam z chyba tony probek ktore dostalam podczas zakupow w najzwyklejszym spozywczym sklepie(chyba z 10 po 7 ml kazda).Balsam bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl.Ma bardzo fajna,lekko konstystencje.Delikatnie pachnie,nie jakos nachalnie.Bardzo szybko sie wchlania i wspomniana wyzej tlusta warstewka w tym przypadku nie istnieje:) Mozna sie po chwili ubrac:) Skora jest ladnie nawilzona,napieta i elastyczna;) Mysle ze moglabym kupic sobie cale opakowanie tego cudenka:)Nie posadzalam o tak dobra jakosc firmy ziaja :) Polecam!

Używam tego produktu od: kilku mcy
Ilość zużytych opakowań: 10 duzych probek

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Super

Bardzo fajny balsam! Świetnie pachnie, jest gęsty i kremowy- tak jak lubię. Bardzo dobrze nawilża moją skórę, szybko się wchłania.
Polecam też mleczko do ciała w dużym opakowaniu z pompką- wygodne, wydajne i niedrogie a działa rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: przynajmniej dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: sporo, trudno policzyć

Rewelacyjnie nawilża!

Ten balsam świetnie nawilża skórę i zapobiega podrażnieniom po goleniu. Odpowiada mi jego zapach i konsystencja która łatwo rozprowadza się na skórze. Warto go przetestować!

kiedyś kochałam:)

Odkryłam je przy postępujących alergiach, przesuszu skóry i nader skromnej kieszeni studentki. Trzeba się było za nim nabiegać, ale był tego wart:

+ przystępna cena

+ miły, niedrażniący zapach

+ znakomita wchłanialność

+ przy powyższym, zostawia skórę miękką, nawilżoną, przyjemną i nie skrzypiącą, ale nie lepką

+ przyjemna cena, choć tu wypływa jede minus:

- mała wydajność (przy suchej skórze)

Niemniej faktycznie i nawilża i odżywia i jest o wiele lepszą alternatywą niż balsam z pompka z serii Kozie Mleko, który jest jedyną porażką w skądinąd znakomitej serii Ziaji.

Serdecznie polecam i ... chyba go znów poszukam:)

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: nie policzę teraz

Lubię, nawet bardzo

Moja skłonna do alergii przesuszona skóra potrzebuje nawilżenia.
Kremy Nivei czy Garniera uczulają mnie.
Na pomoc przychodzi niezawodna Ziaja!
Strasznie lubię zapach balsamu.
Może nie daje spektakularnego nawilżenia po kilku aplikacjach.
Ja stosuję go codziennie od około 3 miesięcy i widzę zdecydowaną poprawę.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3 duże butle

Słabo

Miałam nadzieję, że ten balsam dobrze nawilży moją skórę, bo ostatnio jest przesuszona (zwłaszcza nogi) ale niestety dość mocno się rozczarowałam. Już po 3-4 godzinach od aplikacji moja skóra jest znów sucha, pojawia się nieprzyjemne uczucia ściągnięta. Nie zauważyłam także specjalnego odżywienia, choć wyczuwam efekt lekkiego wygładzenia.

Plusy:
Lubię taką lekko gęstą konsystencję, dłuższe wsmarowywanie i masowanie zawsze lepiej działa na skórę.
Zapach przyjemny, nienachalny.
Przystępna cena i łatwo dostępny

Szkoda. Liczyłam na znacznie więcej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nawilża tak dobrze jak masło

Zdecydowanie wolę masła do ciała niż wszelkie balsamy i w zasadzie ostatnio kupowałam jedynie masła... Jednak uważam, że ten akurat balsam nawilża skórę równie dobrze.

Plusy:
+ dość gęsta konsystencja jak na balsam, nie-wodnista,
+ bardzo dobrze nawilża, nie ma mowy o swędzącej skórze po kapieli,
+ wydajny,
+ przyjemnie pachnie,
+ rozjaśnia koloryt skóry,
+ skóra jest gładka i miła w dotyku,
+ skóra po nałożeniu dosyć długo lekko połyskuje (jak po naoliwieniu), dlatego chętnie używam go na nogi, kiedy mam je odkryte.

Minusy: nie dopatrzyłam się żadnych :)

Balsam pozytywnie mnie zaskoczył, spodobał mi się bardziej niż masło z serii Kozie Mleko.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Nie zachwycił mnie, ale zły nie jest

Balsam Ziaji Kozie Mleko kupiłam po świetnym maśle kakaowym mając nadzieję na równie dobry kosmetyk. Niestety ten balsam jest bez porównania gorszy, aczkolwiek sam w sobie nie jest zły.

+bardzo przyjemnie pachnie
+dobrze nawilża, po użyciu skóra jest wygładzona i nawilżona
+wydajny
+efekt nawilżenia jest trwały
+dostępność
+cena

-konsystencja absolutnie beznadziejna! zbyt leista, ja wolę coś gęstszego
-niewygodne w użyciu opakowanie
-baardzo długo się wchłania, tylko do użycia wieczorem a i tak trzeba czekać

Balsam sam w sobie nie jest zły, ale ja polecam masło kakaowe również z Ziaji.

przęciętny, obojętny...

Trzeba podkreśli , że faktycznie jest łagodny tak samo jak jego efekt. Sądzę, że Ziaja to firma tania dla osób, które nie są bardzo wymagające i nie posiadają wyraźnych problemów skórnych. Osobiście używam i bardzo lubię te kosmetyki w szczególności na ich cenę ( i nie ma tu, co oczy mydlić jego super właściwościami).
Balsam przeciętny.

+ lubię jego zapach (właściwie to jedyny mocny jego plus)
+ konsystencja lekka (żeby nie powiedzieć licha)
+ łatwo się rozprowadza
+ delikatnie (!) nawilża i zmiękcza, zmniejsza uczucie suchości
+ wygodne opakowanie
+ tani

Balsamy z tej firmy , maja podobne (wręcz identyczne) działanie, różnią się tylko zapachem. Lubię stosować go po opalaniu. Na mojej skórze trudno się wchłania (często stosuje go na noc, bo w dzień drażni mnie jego powolne tępo wysychanie). Zostawia delikatny film… fee.
Mam mieszane uczucia, co do tego kosmetyku. Jestem też nim znudzona. Nie czyni z mojej skóry jedwabiście miękkiej, ale jakieś nawilżenie jej dostarcza. Ogólnie jest bo jest, rewelacji nie ma. Przeciętne, tanie, drogeryjne „coś”… i tyle.
Jest to zupełnie mi obojętny balsam. Nie używam balsamów itp. smarowideł (bo jestem leniem ;p), jednak gdy sie już poświecę chciałabym aby efekt był zauważalny dla mnie i piorunujący.
Ten balsam mi tego nie zapewnił.

Używam tego produktu od: ok. roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry, ale...

Uwielbiam Ziaję dlatego bez oporów kupuję jej kosmetyki, ale co do balsamów nie mogę się w 100% przekonać.
Wypróbowałam już kilka, tym razem kozie mleko.
+cena
+opakowanie - 500ml z pompką (chyba nowość)
+zapach
+dobrze nawilża

-zbyt tłusta, gęsta konsystencja
-długo się wchłania
-kiepsko się rozsmarowuje

Ogólnie jestem na tak, ale nie jest to mój ideał. Stosuję go raczej jako krem do rąk, albo stóp, a rzadziej na całe ciało przez to że źle się go nakłada.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego