Face Lifting Moisture Supply Foundation (Nawilżający podkład wygładzający cerę)

Face Lifting Moisture Supply Foundation (Nawilżający podkład wygładzający cerę)

Lekki, kremowy podkład o tak silnych właściwościach, że od razu po zastosowaniu wilgotność skóry wzrasta aż o 150%! Idealnie wyrównuje koloryt cery, a substancje rozpraszające światło optycznie zmniejszają zmarszczki. Nawilżona i odżywiona witaminami A, C i E skóra posłusznie wygładza się, napina i promienieje. Zawiera filtry UV

Cena: 29,90 zł / 30ml

Na podstawie próbki oceniam całkiem dobrze:)

Już go nie ma na rynku, ale postanowiłam dodać recenzję, żeby troszkę stanąć w jego obronie, bo właśnie zobaczyłam te druzgocące opinie, które bardzo mnie zdziwiły, bo ja po kilku testach nawet go polubiłam;) Przy czym zaznaczyć muszę, że ocenę wystawiam na podstawie kilku próbek, nie wiem więc na ile ich zawartość pokrywała się z tym, co znaleźć można było w opakowaniu pełnowymiarowym (podobno czasem producenci stosują trochę inną formułę w próbce/testerze, niż w ,,normalnym" produkcie, ale może to tylko plotka;)). Mi w każdym razie podkład się spodobał - miał mocno kremową konsystencję, fajnie się rozprowadzał i sprawiał, że twarz wyglądała na zdrową i rozświetloną. Odcień, który miałam to Natural Fawn i nadawał on mojej cerze kolor delikatnie muśniętej słońcem. Formuła była słabo-średnio kryjąca, ale ja takie właśnie lubię, bo dzięki temu podkład jest lekki i niewidoczny. Podsumowując - gdyby jeszcze był dostępny mogłabym polecić go młodym, nie wymagającym dużego krycia cerom, np. jako lekki podkład wiosenno-letni:)

bubel

Widzę, że nie tylko ja miałam z nim niemiłe doświadczenia;] A myślałam, że może trafił mi się felerny egzempalrz (na szczęście, nie przyszło mi do głowy kupić go ponownie).
Mazał się okropnie po twarzy, nie sposób było rozprowadzić go równomiernie. Miał dziwna konsystencję, jakby producent nie do końca mógł sie zdecydować jaką gęstość mu nadać. Po kilku - kilkunastu próbach poleciał do kosza. Jedna z moich większych porażek kosmetycznych:]

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jakaś część z pierwszego

okropieństwo.

nie nawilża, nie wygładza.
nie daje się równomiernie rozprowadzić, zostawia smugi.
właściwie nie wiem co to jest, bo z podkładem to niewiele ma wspólnego: lejąca się breja, którą ktoś nieopatrznie wypuścił na rynek. nie polecam.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie polecam

Wcześniejsze recenzantki się już na ten temat wypowiedziły więc ja nie wniosę już chyba niczego lepszego. Na początku miałam próbkę i na jej podstawie stwierdziłam że będzie raczej ok. więc postanowiłam zamówić całe opakowanie. Na początku było fajnie jednak chyba za wczesnie zaczęłam go chwalic i wyszło z tego potem nie OK ale totalnie do niczego. Spływa z twarzy tworząc tragiczny wygląd, słabo kryję, zapach ma jakis kokosowy (a jak dla mnie to nie za bardzo). Ogólnie przestrzegam inne wizażanki przed jego zakupem bo lepiej zainwestować w coś lepszego.

Cieenkoo

To jest szajs! Zapach, kolor, konsystencja- do kitu. Tworzy smugi, twarz sie strasznie swieci, o nawilzaniu nie ma mowy (chyba o natluszczaniu). opakowanie nieprzemyslane, ciezko sie z niego wydobywa fluid. Tworzy maske na twarzy. Zatyka pory. KoSzMaReK!!!

Tragedia!!!!

Żadnych zalet nie zauwazyłam minusów za to kilka;
-fatalne konsystencja, nie da się nałozyć bez zrobienia smug
-podkład schodzi z twarzy od najdrobniejszego dotknięcia
-rozwarstwiał się!!!
Jego konsystencja poprawiła się dopiero pod koniec tubki, sądze że dlatego że często przez roztargnienie zostawiałam odkręcony i wyparował z niego nadmiar wody.

ohyda

Pieniadze wyrzucone w bloto.Po pierwsze kolezanka doradzila mi zbyt ciemny kolor,no ale to nie wina podkladu.Podklad ten nie nawilza,zle sie rozsmarowuje,jest gesty,pozostawia nieefektowne zacieki i wyglada jak maska,a na domiar zlego po miesiacu zwazyl sie najpierw wylatywala z niego faza wodna,a pozniej dopiero podklad.Szczerze odradzam.

rzeczywiście nawilża

Z tym nawilżaniem to prawda ja mam tłustą skórę ale w zimie czasem mi się łuszczy, no i właśnie taką sytuację miałam i tej zimy ale zaczęłam go używać i problem minął. Podkład jest trwały, dobrze sie go rozprowadza, dobrze kryje, matuję całkiem niezle a przecież nie jest to jego zadaniem. Ma bardzo przyjemny zapach taki kremowy. Mało wydajny, szybko mi się skończył. Jednak największe zastrzeżenie mam do kolorów. Miałam odcień Porcelain Beige czyli najjaśniejszy a był bardzo ciemny, więc gdyby w swojej ofercie Avon posiadał jakieś jasne odcienie tego podkładu to pewnie bym go sobie jeszcze sprawiła.
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie.

uwzględniają reklamację

Super kolorek, super się rozprowadzał, ładnie wyglądał, nie matował i po miesiącu się rozwarstwił, zarówno mnie jak i mojej konsultantce więc oddali kasę.
Nie polecam!!!

jeden z wielu bubli Avonu

A co to ma być :-( ?? Po otwarciu tubki wylewa się z niej jakaś tłusta i śmierdząca substancja, która strasznie śmierdzi. Czasami już nawet myślę, że oni sprzedaja przeterminowane produkty... A to co wychodzi z tubki póżniej nie nadaje się do niczego... Dlaczego Avon sprzedaje ? produkuje ? takie super-buble :-( ?

Szajs

Takiego okropieństwa to już dawno nie używałam. Jest straszny, najjaśniejszy odcień Porcelain Beige jest ciemniejszy niż w innych podkładach, które mają taki sam kolor. Źle się rozprowadza, trzeba nieźle ponaciągać twarz, a i tak robią się plamy, które bardzo brzydko wyglądają. Efekt wygładzenia to oni sobie chyba sami wymyślili, jak dla mnie ten produkt to bubel Avonu - tylko im pogratulować

Bubel niesamowity

Po zakupie z podkładu wypłynęła tłusta, śmierdząca substancja i podkład nie nadaje się do użycia. Pierwszy raz tak się nacięłam na podkładzie. Przykry zapach i konsystencja- zdecydowanie nie polecam i przestrzegam.