M.A.C., Pro Longwear Concealer (Długotrwały korektor)

M.A.C., Pro Longwear Concealer (Długotrwały korektor)

Sprawdź ceny produktu

Ultralekki korektor, który zapewnia średnie do pełnego krycia. Zapewnia matowe wykończenie i jest trwały, aż do 15 godzin. Doskonale pokrywa cienie pod oczami oraz przebarwienia skóry.

kryjące
we fluidzie

Bez konkurencji!

Przetestowałam już wiele korektorów.. i tych droższych i tych tańszych, jednak do tego zawsze wracam. Świetnie kryje cienie pod oczami, wszystkie wypryski i przebarwienia. Nie wchodzi w zmarszczki, nie ściera się. Po prostu ideał! Ja mam NC20- idealny dla żółciaków.

nie rozumiem zachwytów

Skuszona tyloma pozytywnymi recenzjami sięgnęłam po ten korektor i ja.
Jednak strasznie się rozczarowałam!
Nie mam jakichś koszmarnych cieni pod oczami (choć od lat to mój największy problem jeśli chodzi o makijaż twarzy), a ten korektor nie jest w stanie ich ukryć (ani nic innego, co chciałybyśmy, żeby korektor ukrywał).
Nawet po nałożeniu dwóch warstw cienie pod oczami nadal były widoczne, a oko wyglądało na zmęczone.

Bardzo dobry korektor

Mam odcień NC15.

Co ciekawe ten kosmetyk jest najjaśniejszym w ofercie marki M.A.C. Inne NC15 są ciemniejsze. Produkt co ważne nie zmienia koloru. Jest blady. Nie utlenia się, nie zmienia swojego poddtonu co irytuje mnie w wielu podkładach (mam to m.in z 'słynnym' Revlonem Colorstay - Buff robił się strasznie pomarańczowy, a Ivory świnkuje). Tu tego efektu nie ma.

Poza tym korektor świetnie kryje. Bez problemu ukrywa przebarwienia, cienie pod oczami. Idealnie się go rozprowadza i pędzlem i palcami. Nie staje się z upływem dnia widoczny, nie ma efektu 'ciasta' czy maski.

Poza tym bez problemu usuwa się go płynem micelarnym. Nie zapycha porów, nie doprowadza do kolejnych wykwitów.

Opakowanie jest poręczne i bez problemu wyciska porcję produktu. Jest też elgankie.

Kosmetyk jest wydajny,a cena w porządku. Polecam

rewelacja - jak dotąd najlepszy

mam duże sińce pod oczami i jak dotąd nie spotkałam żadnego korektora, który by je zakrył. Osławiony catrice - robił tylko blado-trupie plamy, które po chwili i tak znikały.
MAC jest jak dla mnie jedyny w swoim rodzaju, stosunkowo drogi produkt, gdy porównujemy go ze zwykłymi drogeryjnymi produktami.
Osobiście robiłam do niego 2 podejścia, ponieważ za pierwszym razem konsultantka w sklepie stacjonarnym dobrała mi zły odcień. Za drugim razem dostałam próbkę i się dosłownie zakochałam.
Nie ma sobie równych!!
Za 100 dostajemy zgrabną buteleczkę z korektorem, na zakrycie cieni pod oczami potrzebuje dosłownie 1/3 wycisnięcia pompki. Nie do wiary jak niewielka ilość wystarcza na przykrycie (całkowite) cieni.
Uważam, że nadaje się też do zakrycia blizn potrądzikowych.
Niesamowicie wydajny
MÓJ KWC!

polecam

Spodziewałam się czegoś innego. To nie jest mój ideał. Choć ma pewne atuty.
Przyjemnie się rozprowadza, fajna konsystencja, płynna, wygodna.
Odcień dobrze dobrany na lato (mam ciepły odcień skóry, kupiłam NC20). Jest w czym wybierać.
Wydajny, wystarczy odrobina.
Jedna warstwa nie tworzy sztucznego efektu. Wygląda naturalnie.
Ale...
Szklana buteleczka - jak się niechcący potłucze, będzie strasznie szkoda...
Ta pompka to koszmar! Walczę co rano, żeby nie wycisnąć za dużo. Parę razy się udało tak w sam raz. Ale to trudne. Szkoda marnować taki drogi produkt.
Cena jak dla mnie wygórowana.
Średnio kryje - jedna warstwa czasem nie chowa moich sińców pod oczami. A dwie warstwy to chyba jednak za dużo, bo nie wygląda to dobrze.

Świetny!

Ten korektor to prawdziwy hit, ponieważ bardzo dobrze się rozprowadza, świetnie kryje i co ważne jest baardzo trwały. Nie podkreśla suchych skórek oraz ładnie stapia się z innymi produktami. Jest to korektor do zadań specjalnych. Przykryje wszystko co powinien. Polecam.

Niezawodny!

Korektor idealny. Ma wszystko to, czego szukam w korektorze:
- paleta odcieni pozwala dobrze dopasować kolor
- dość lekka konsystencja świetne rozprowadza się na skórze i idealnie wtapia, bez obciążania, zatykania czy tworzenia maski
- nie wysusza
- trzyma krycie przez cały dzień (przy wielu innych korektorach po kilku godzinach kolor znikał, nawet w miejscach, które nie są narażone na ścieranie - tu trzyma się bez zarzutu)
- świetnie odbija światło, przez co nawet nałożony punktowo, nie odcina się od skóry
- mega wydajny - wystarczy niewielka ilość, żeby od razu dobrze zakryć cienie, przebarwienia czy niedoskonałości. Stosowany codziennie pod oczy i punktowo starczy swobodnie na 1-2 lata - ja używam od pół roku i nadal większość produktu jest w słoiczku.
- higieniczne opakowanie z pompką

Jedyny minus, który przychodzi na myśl, to że pompka mogłaby dozować jeszcze mniejszą ilość produktu. Przy takiej wydajności, naprawdę wystarczy odrobina, co sprawia, że po wyciśnięciu, zostaje mi często niezużyty produkt. Zostawiam go pod dozownikiem na następne użycie, ale nie jest to idealne rozwiązanie.

Jestem zadowolona i kupie ponownie :)

Przeczytałam mnóstwo recenzji zanim go kupiłam, głównie ze względu na cenę ;) a ponieważ trafił mi się na Limango.pl za 65,00 zł. odcień jasny NW20, więc zastanawiałam się dobę, zanim kupiłam (myślałam wcześniej o NW15),oglądałam kolory w necie i bałam się, że będzie za ciemny do mojej bladej cery, ale powiem Wam, że lepiej nie mogłam trafić :) jest w idealnym odcieniu. P.S. jaśniejszy, niż na to wskazywał internet.
Generalnie jestem zadowolona. Podoba mi się odcień, konsystencja, krycie, choć zbyt mało nawilża wg mnie i trochę uwydatnia po całym dniu zmarszczki, a najważniejszym plusem jest to, że nie uczula i nie podrażnia moich wrażliwych na wszystko oczu.
Jestem pewna, że kupię ponownie.

Nigdy się z nim nie rozstanę !

Używam go od wielu lat, zużyłam wieeeele opakowań , mimo zmiany ceny z ok 80 zł na 100 zł, nadal używam i chyba nigdy się z nim nie rozstanę, korektor do zadań specjalnych. Kluczem jest używamie go w umiarkowanych ilościach i nie blędowanie gąbeczką dwa razy.

Doskonale kryje!

Kupiłam ze względu na pęknięte naczynko pod okiem, którego żaden korektor nie chciał zamaskować- ten zdziałał cuda! Nie wysusza okolic oczu, doskonale kryje, nie wchodzi w zmarszczki, nie ciemnieje na skórze i ma świetną konsystencje. Jedyny minus to opakowanie- pompka, która dozuje według mnie zbyt dużą ilość produktu. Zdecydowanie lepsza byłaby wersja z pędzelkiem lub aplikatorem. Przy codziennym użytkowaniu starczył spokojnie na ponad rok.

Nie dla mnie

Kiedyś używałam tego korektora i nie byłam z niego zadowolona. Natomiast nie wiem jak to się stało, że kupiłam go ponownie, mimo że poszłam do sklepu MAC po coś zupełnie innego i wyszłam z nim :/ Mam w kolorze nc20 i muszę przyznać, że zapomniałam jak fatalny jest do używania. Po pierwsze, ta pompka jest okropna i bardzo trudno nałożyć jest niewielką ilość kosmetyku, bo po prostu dozuje się go bardzo dużo i trzeba się nieźle nagimnastykować, aby wycisnąć jego niewielką ilość. Po drugie, minusem jest cienkie szkło opakowania, a po trzecie wysoka cena, absurdalnie wysoka jak na taki korektor. Co prawda, jest bardzo wydajny, ale jest krótki okres trwałości. Po czwarte, niesamowicie zapycha mi pory, nawet na skórze tutaj przy oczach, gdy cokolwiek go użyje to po prostu na drugi dzień w ciągu dwóch dni mam wypryski, co według mnie jest niedopuszczalne. Jest dość trwały, ale widoczny i ciężki. Od dłuższego czasu już go nie używam.

Bardzo fajny korektor!

Korektora PROlongwear używałam głównie, gdy miałam cerę trądzikową z dużymi zmianami - obecnie nie potrzebuję przykrywać aż tak dużych powierzchni na twarzy. Muszę przyznać, że był to mój HIT - super się rozprowadza, świetnie się trzyma, nie podkreśla nierówności, suchych skórek, ładnie stapia z innymi produktami. Do tego bogata paleta kolorystyczna. Fajnie, że korektor nie jest zbyt suchy w konsystencji tylko raczej "mokry" dzięki temu dobrze się wstapia.