Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Körperbutter Vanilleblüte Mandarine (Masło do ciała `Kwiat wanilii i mandarynka`)

Pielęgnuje oraz chroni skórę bardzo suchą i wrażliwą. Zapach kwiatów wanilii i mandarynki dodatkowo rozpieszcza zmysły. Masło do ciała Alverde bogate w ekstrakt ze skórki pomarańczy i soku z mandarynek z kontrolowanej biologicznej uprawy pielęgnuje skórę. Masło shea, olejki rzepaku i orzecha włoskiego rozpieszczają skórę i zapewniają jej wspaniały wygląd.

Skład: Aqua, Glycine Soja Oil*, Glycerin, Alcohol*, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Theobroma Cacao Butter*, Butyrospermum Parkii Butter*, Canola Oil, Olea Europaea Oil*, Xanthan Gum, Citrus Tangerina Fruit Water*, Vanilla Planifolia Extract*, Juglans Regia Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Extract*, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Citronellol**, Citral**.
* Ingredients from certified organic agriculture.
** From natural essential oils.

bardzo dobra jakość w stosunku do ceny

Zapach obledny. 1 moje masło od Alverde. Zdecydoanie bardziej wole zapachy swieze, owocowe, niz czekoladowe, orzechowe. Super opakowanie, ekonomiczne. Troche trzeba sie nameczyc zeby dokladnie rozsmarowac po calym ciele.

+piekny zapach
+pozostawia skore miekka i nawilzona
+dobra cena
+proste opakowanie

- wchlanianie, ale jak to maslo

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[766785].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze!

Jest to najlepsze jak dotąd masło do ciała, które używałam. Kosztowało ok. 3 euro. Ma piękny zapach, dobrze nawilża, nie pozostawia tłustego filmu ( a ja bardzo tego nie lubię ), na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[647543].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony zapach

Masełko kupiłam z ciekawości na fali zainteresowania naturalnymi kosmetykami.
\\nPudełeczko mało wyszukane, ale spełnia swoją rolę, jest wygodne i poręczne, bez problemu można zużyć zawartość do samego końca.
\\n Konsystencja bardzo przyjemna, choć masło nie wchłania się błyskawicznie, trzeba je troszkę wmasować.
\\n Zapach obłędny, lubiłam posmarować sie nim na noc, taki otulający, ale nie duszący.
\\n Jedyne, do czego mogę sie przyczepić, to nawilżanie. Nie jest źle, ale w przypadku kosmetyku do skóry bardzo suchej mogłoby być lepiej. Posiadaczki normalnej skóry powinny być całkowicie zadowolone.
\\nSkład rzeczywiście przyjazny, na pewno kosmetyk warto wypróbować, zwłaszcza, że cena jest bardzo przystępna.
\\nW Austrii masło wciąż jest dostepne w DM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[641188].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Bardzo przyzwoity kosmetyk!

Masełko bardzo ładnie pachnie, delikatnie, według mnie jest to zapach światecznego sernika ze skórką pomarańczy i lekkim aromatem wanilii. Bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia tłustego filmu co według mnie jest plusem. lecz to tez zalezy kto co lubi. Może nie ma tak bardzo mocnego nawilżenia jak masło z the body shopu ale jest bardzo dobre. Dobry skład, bardzo przyzwoita cena. No i ten zapach... mmm przypominaja mi sie świeta...

Naprawde polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612608].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny kosmetyk.....

och.... Zakochałam się w tym masełku, idealnie sprawdza się na mojej skórze.
plusy:
- piękny zapach, według mnie na skórze pachnie jeszcze piękniej niż w opakowaniu :)
- przyjazny skład, bez zbędnych sztucznych wypełniaczy i konserwantów
- pięknie nawilżający moją skórę, zostawiający ją gładką i miękką
-super się wchłania, w ogóle testowane przez ze mnie produkty alverde wchłaniają się błyskawicznie i do tej pory nie mogę wyjść z podziwu :)
- opakowanie standardowe jak na masełka, powiedziałabym, że stabilnie i estetyczne
minusy:
-nie wątpliwie dostępność w Polsce, gdzie albo zostaje rodzina zagranicą albo allegro...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612475].usefull || 0 }}% pomocna.

piekny swiateczny zapach, przyzwoite nawilzenie

Moim ulubionym maslem do ciala jest jagodowe z The Body Shopu i to nie pod wzgledem zapachu (choc to tez), ale pod wzgledem nawilzenia.
Wszystkie inne maselka porownuje wiec do niego i z tym nie bedzie inaczej.

ZAPACH
Obledny! Calkowicie mandarynkowy, z lekkimi „przeblyskami” wanilii, ktora troche uspokaja owocowe szalenstwo. Mimo, ze kupilam je w pazdzierniku, jest bardzo swiateczny, idealnie pasuje na chlodne zimowe wieczory.

KONSYSTENCJA
Wydaje sie taka sama jak w masle TBS, aczkolwiek jest bardziej zblizona do rodzimej Ziaji, gdyz jest lzejsza, bardzo szybko sie wchlania.

NAWILZENIE
Bardzo dobre, aczkolwiek nie jest to produkt, ktorym posmaruje nogi przed pojsciem spac, a nastepnego ranka obudze sie ze wspaniala, swiezo nawilzona, miekka skora. Maslo nawilza na kilka godzin, ale na pewno nie dluzej niz 6. Po tym czasie trzeba powtarzac aplikacje. Troszke szkoda. Spodziewalam sie dlugotrwalego nawilzenia mojej bardzo suchej skory (a do takiej jest wlasnie przeznaczone owe maslo).

SKLAD
Podoba mi sie, jest naturalny. Zero smiercionosnych substancji. Nie ma sie do czego przyczepic.

CENA
O ile nie pomylilam cos kolo 1,65 EUR, co sprawia, ze jest jednym z najtanszych na rynku.

OPAKOWANIE
Typowe dla wszelakich masel, wygodnie zakrecane. Design lekko tandetny, ale typowy dla tej marki i do tego w przedziale cenowym, za jaki placimy.

Szkoda, ze jest to edycja limitowana. W moim DM te masla zeszly dosyc szybko, ale kolezanka z innego Landu mowila, ze u niej byly dostepne jeszcze na poczatku grudnia, wiec moze da sie je jeszcze dostac.
W kazdym razie polecam!

Używam tego produktu od: pazdziernika
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[584065].usefull || 0 }}% pomocna.