Łupież Stop, Szampon z odżywką przeciwłupieżowy do wszystkich rodzajów włosów

Łupież Stop, Szampon z odżywką przeciwłupieżowy do wszystkich rodzajów włosów

Szampon likwiduje uporczywy łupież, zapobiega jego nawrotom, usuwa świąd, łagodzi podrażnienia skóry, działa odświeżająco i łagodząco na włosy i skórę głowy, nadaje włosom puszystość, przywraca naturalny połysk, zmniejsza ich elektryzowanie się, ułatwia rozczesywanie i układanie włosów. Zawiera Climbazol - aktywny składnik przeciwłupieżowy oraz ekstrakty z melisy i grejpfruta. Może być stosowany codziennie.

Cena: 7,50zł / 250ml

bo ja wiem

Kupilam ten szampon pod wplywem jakies emocji hihi, ale nie wiem jak go ocenic hmm
- ladnie pachnie
- nie usztywnia wlosow tak bardzo jak inne szampony przeciwlupiezowe
- lupiez znika i owszem ale nie na zawsze, wraca juz na drugi dzien po umyciu glowy, czyli nie spelnia swojej roli tak bardzo.
- fakt glowa po nim nie swedzi
- niestety szampon ten jest tak rzadki, ze znika wrecz w oczach.
- gdy dostanie sie w oczy, szczypie jak choroba :(
Ogolnie rzecz biorac jest to mily szampon, ale tez zadna rewelacja

Świetny

Kupiłam go, bo zaczęła swędzieć mnie skóra głowy, pokazał się łupież, a ja nie miałam kasy na droższy szampon. Użyłam nastawiona cokolwiek sceptycznie i musze przyznać, że jestem mile zaskoczona. Już po pierwszym myciu ustąpiło swędzenie i wyraźnie zmniejszył się łupież. Po 3 myciach wcale go już nie było, a włosy są po nim bardzo ładne. Wystarczy wmasować go w skóre głowy myjąc i pozostawić pianę na parę minut zanim się spłucze. Po prostu rewelacja! I to za taką cenę. Po raz kolejny przekonuję się, że to naprawdę solidna firma.