Avon, Beyond Colour, Perfecting Foundation (Podkład idealnie dobrany)

Avon, Beyond Colour, Perfecting Foundation (Podkład idealnie dobrany)

Po prostu wybierz odcień najbardziej zbliżony do koloru twojej skóry, a podkład po nałożeniu idealnie dopasuje sie do niego dzięki technologii Natural Match. Odcień podkładu dopasowuje się do koloru skóry, w ciągu 2 tygodni 70% kobiet doświadczyło spłycenia zmarszczek! Skóra jest nawilżona, gładka i promieniejąca, koloryt skóry jest wyrównany i jednolity, a wszelkie niedoskonałości są dobrze zamaskowane. SPF 12 chroni skórę przed promieniami UV.

mocno kiepski

może dlatego że kolor podkładu okazał się zbyt ciemny jestem taka niezadowolona
-nie kryje
-jak wezmę więcej to robią się nierówne plamy
-wodnisty
-trudno go rozprowadzić
-ciemnieje na skórze

Używam tego produktu od:stoi od dawna

trochę byle co

A ja go jeszcze mam... gdzieś się uchował...
Absolutnie nie należało stosować tego podkladu bezpośrednio po posmarowaniu twarzy kremem - robiły się z niego wałki paskudne. Poza tym jak postał parę dni nieużywany to się rozwarstwiał. Wystarczyło wstrsąsnąć ale nie wyglądało to apetycznie. Zdecydowanie nieodpowiedni na gorące dni.
Co do koloru i dopasowania - to jak najbardziej. Przy niewielkiej ilości ładnie się wtapiał i trzymał cały dzień.
Pamiętam, że opanowanie techniki nakładania tego cuda na twarz zajęło mi kupę czasu ale jak już siedział, to było zupełnie ok.

Używam tego produktu odkąd go kupiłam

Zupełnie nie dla mnie

Jest to najgorszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam. Podkład źle się rozprowadza, trudno dobrać odcień, tworzy na twarzy 'maskę' , nie wytrzymuje na twarzy podczas upałów, zlewa się z twarzy podczas ćwiczeń, tak samo było na basenie. Jest bardzo niewydajny, jedno opakowanie wystarczyło tylko na 6miesięcy.

oj niedobrze niedobrze

zdecydowanie cena nie jest adekwatna do jego właściwości,na buzi wygląda ładnie może przez pierwsza godzinę, potem świeci jak się, błyszczy, jakby wytapiała się z niego warstwa tłuszczu. cos okropnego, namówiłam na niego moją mame i bardzo tego żałuję sama go próbowałam uzywać, i choć nie mam wygórowanych wymagań do tego nie mogę sie przekonać :( :[
chyba Color Trend jest lepszy ;) przynajmniej cena nie szokuje

najgorszy podkład

uzywalam

sie sobie dziwie ze to cudo nabylam i uzywalam na wyjscia.
a dziwie bo to podklad trudny w uzyciu. po nim mialam dobre kilka podkladow ale nawet milo go wspominam.
mimo ze kupilam oczywiscie za ciemny kolor nie robil plam, nie odcinal sie
jak na podklad w tej formie nawet udawalo mi sie go uzywac z sukcesami mimo ze to byl pierwszy "powazny podklad"
niezle matuje,kryje i sie trzyma ile trzeba.
jak na avon...
butelka okropna(kto wymyslil podklad w szklanej butelce? :?: )

Taki sobie podkład;)

Podkład taki sobie. Niby dostosowuje się do koloru skóry, ładnie do niej przylega, nie podkresla porów ani zmarszczek mimicznych, ale też nie kryje niedoskonałosci. Matuje przez ok 3 godziny a pozniej z minuty na minutę skóra zaczyna się coraz mocniej blyszczeć i trzeba zadziałać pudrem. Polecam go do skóry normalnej bez zadnych niespodzianek aby wyrównac koloryt skóry...wtedy będzie idealny...u mnie się nie sprawdził ( mam mieszaną cerę ) .

***

Nigdy specjalnie do kolorówki Avonu przekonana nie byłam, ale od czasu kiedy przyjaciółka zaczęła szaleć w ramach posady konsultantki i zasypała mnie różnymi produktami, stwierdziłam, że podkład wypróbuję ;)
W zasadzie jest to bardzo przyzwoity produkt: gładko rozprowadza się, ładnie wtapia się w skórę, nie tworzy smug, nie podkreśla wysuszonych partii skóry, ani rozszerzonych porów. Przy okazji nie 'zapycha' mieszanej cery i nie doprowadza do postawania niespodzianek. Jedyny 'techniczny' mankament to to, że podkład lekko napina skórę, acz, że jest on przeznaczony do cery
dojrzałej, nie mogę mu tego poczytywać za wadę. Sam podkład matuje skórę na 3-4h, utrzymuje poziom nawilżenia, nie wysuszając jej. Całkiem dobrze kryje.
Dlaczego więc tylko 3 gwiazki? Bowiem najjaśniejszy odcień - natural porcelain - jest mieszanką żółci i różu, która absolutnie nie przypomina naturalnego kolorytu mojej bladolicej cery. Nakładając podkład tworzy mi się
koszmarna maska na twarzy, którą jak najszybciej mam ochotę zmyć. To całkowicie dyskwalifikuje kosmetyk, niestety, bo generalnie rzecz biorąc naprawdę nie jest zły.
Podkład ładnie pachnie, jego opakowanie jest higieniczne i poręczne (zresztą w ogóle lubię podkłady w słoiczku).
3 * przyznaję więc chociażby dlatego, że spośród wszystkich podkładów Avonu, które stosowałam, ten jest zdecydowanie najlepszy :D

pozytywne zimozaskoczenie

MIalam okazje zakupic ten podklad po okazyjnej cenie - wiec tylko dlatego sie zdecydowalam. NIe mam niestety zbyt pozytywnych doswiadczen z kosmetykami avonu. A tu - pozytywne zaskoczenie. Ladnie chronil buzie przed zimnem i mrozem, dosc dobrze kryje i lagodzi wplyw mrozu (podraznienie i zaczerwienieni) na skore (mam cere mieszana, ale w zimie mocno mi sie przesusza). NIestety ma kilka przykrych wad, ktore dyskwalifikuja go jako podklad na co dzien - w zamknietych pomieszczeniach "nie trzyma sie" twarzy i buzia zaczyna blyszczec sie i wygladac nieswiezo. Drugim minusem jest jego nietrwallosc w buteleczce - po zuzyciu 3/4 zaczal sie rozwarstwiac (ale moze to tez wina nabierania fluidu paluchem prosto z buteleczki:)). Podsumowujac - dobry ale tylko na zime i na zimowe spacery na swiezym powietrzu:)

To ma być podkład???!!!

Chyba jeden z najgorszych podkładów jakie miałam a miałam ich sporo (i nadal testuję żeby znalezc ten ideał :) ) Od podkładu oczekuję przede wszystkim dobrego krycia, wyrównania cery - ten nie robi nic!
Ma wiele minusów a plusów to chyba nie dostrzegam. Duży minus bo:
-nie dopasowuje sie do odcienia cery
-zle sie rozprowadza
-nic a nic nie kryje!!!!!!!!!!!!
......................i w ogóle jest okropny :(
Odcienie podkładów Avonu niestety nie są dla mnie (albo za jasne albo za ciemne albo znów różowe) a od tego oczekiwałam ze sie dostosuje do odcienia mojej cery dlatego go kupiłam. Niestety zawiodłam sie bardzo i juz nie bede eksperymentowac z podkładami Avonu.

Użyłam raz............. i nigdy więcej

To była porażka!

To chyba najgorszy fluid,jaki miałam(a miałam ich trochę...).Przy nakładaniu na twarz "wałkował się".Jego zadanie,to dopasować się do skóry.Rozprowadzał się tak,że na twarzy zostawały smugi.No i jak ktoś już pisał,mój również się rozwarstwił.Wylądował w koszu.Próbowalam malować się nim wielokrotnie(naiwna),efekt był okropny.Zaraz zmywałam go z twarzy i malowałam sie innym fluidem.

OKROPNY

Co tu dużo pisać, podkład jest beznadziejny, doprawdy nie wiem w jaki sposób AVON dobiera kolory.
Najjaśniejszy odcień jest bardzo ciemny , a do tego podkład strasznie się wakłuje na twarzy, nie wiem może inne wizażanki będą z niego zadowolone ja kupiłam raz i całe szczęście,że można go było oddać .
Cena jest bardzo wysoka , jedynym plusem jest bardzo ładne opakowanie, ale to zdecydowanie za mało jak na kosmetyk którego zadaniem jest przedewszystkim upiększać i wyrównywać koloryt.
Na mojej buzi ten podkład się nie sprawdził :((

Posmarowałam się nim 2 x i oddałam konsultantce